renepoznan
10.02.22, 11:38
Za tzw "Polski ład" nie oskarżałbym Kaczyńskiego. On o tych sprawach nie ma pojęcia i najpewniej nic z tego nie rozumie.
Natomiast klęska Lex konfident/Kaczyński to już podobno jego całkowita zasługa. Czy to oznaka słabnącej pozycji Prezesa wynikającej z zasklepiania się w swoim wyimaginowanym światku?
Lansowano i wmawiano nam legendę o geniuszu Prezesa. A ja zastanawiam się - jakie były przejawy tego geniuszu? Bo ja ich nie widzę.
Oczywiście wygranych wyborów po kompromitacji PO nie traktuję jako przejaw tego geniuszu. Przy Kopaczowej to prawie każdy by wygrał.