IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 28.04.02, 19:43
wśród moich znajomych (mam 25 lat) panuje bardzo niepokojący trend- krótko
mówiąc - KTO ŻYW BIERZE NOGI ZA PAS i ucieka z tego kraju. Smutne to zaiste...
i choć rozumiem powody to i tak...cholera żal w d.... ściska że najlepiej
wykształcony element kwiat społeczeństwa parcuje fizycznie gdzie popadnie
byleby...pracować za godne pieniądze. Tracimy godność za godne pieniądze.
Obserwuj wątek
    • Gość: Rafisek Re: EXODUS IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.04.02, 19:46
      Gość portalu: guerra napisał(a):

      > wśród moich znajomych (mam 25 lat) panuje bardzo niepokojący trend- krótko
      > mówiąc - KTO ŻYW BIERZE NOGI ZA PAS i ucieka z tego kraju. Smutne to zaiste...
      > i choć rozumiem powody to i tak...cholera żal w d.... ściska że najlepiej
      > wykształcony element kwiat społeczeństwa parcuje fizycznie gdzie popadnie
      > byleby...pracować za godne pieniądze. Tracimy godność za godne pieniądze.

      niestety tak jest, ludzie jada tam gdzie ceni sie prace(nawet jesli jest to tylko
      praca fizyczna) bo niestety w polsce jest jak jest

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka