Forum   archiwum

archiwum

(98 wyników)
 • Witam, na pewnym forum zamkniętym ostatni dostępny wątek jest z dnia 16 stycznia 2011. Dalsze strony niby się wyświetlają, ale są puste, bez wątków z tamtego okresu. Jak się domyślam zostały przeniesione do archiwum? Czyli nie ma możliwości cofnąć się wcześniej i poczytać to, co pisałyśmy przed 16 stycznia? Trochę (a nawet nie trochę) to bez sensu. proszę o odpowiedź i dziękuję.
 • Prowadzę tego bloga: smakczekolady.blox.pl/html I chciałbym usunąć archiwum(i kalendarz). Próbowałam usunąć w CSS ale ciągle zostawał nagłówek "archiwum". Jak to zrobić?
 • Proszę o podpowiedź jak mam zablokować możliwość czytania archiwum. Dotąd miałam zablokowanego całego bloga ale chcę udostępnić tylko aktualne wpisy. Dzięki Mariliop
 • Argument powtarzany przy postach typu: "jak mam się dostać do swoich starych wypowiedzi, skoro się zarchiwizowały" kwitowany jest: "znajduje się je wyszukiwarką" W tej chwili nie działa wyszukiwarka na f. ukrytym, archiwum dalej jest dostępne w sposób, jakby działala. Skoro nie można włączyć wyszukiwarki, to może prościej będzie dać dostęp do archiwum? Przydałby mi się post z października 2009, archiwum widzi najdalej do października 2010.
 • Korzystam z szablonu blogowy. W wąskiej szpalcie (bo to chyba to) najwyżej jest archiwum, potem ostatnie notki i najniżej zakładki. A ja chciałabym żeby archiwum było na samym dole. Czy jest jakiś w miarę prosty sposób żeby to zrobić? I czy ewentualnie istnieje sposób żeby pozbyć się zupełnie archiwum? Pozdrawiam Ania
 • Czy ktoś wie coś o pracy w Dziale Archiwum w Polkomtelu na Wołoskiej? Na czym polega praca, jaka atmosfera itp. (oferta z Work Temps)
 • W elementach bloga" ,sposób dostępu do danej notki mam za pomocą "archiwum", albo "kalendarz". Kalendarz nie odpowiada mi zupełnie, ponieważ dogrzebanie się do notki np. z ubiegłego roku oznacza cofanie się miesiac po miesiacu do tyłu. Z kolei "archiwum", w momencie gdy blog ma kilka lat sprawia, ze lista jest bardzo długa, co mi się po prostu nie podoba:). Czy istnieje możliwosć (na pewno tak, wystraczy chcieć i umieć :) ), by archiwum miało formę "drzewa", i np. widoczne były...
 • Jak zrobić aby można bylo przeglądać archiwum forum z zeszłego roku?
 • Wiem, że powinno być: #BlogArchiwumBox{display: none} W tej chwili jest #BlogArchiwumBox {padding-top:50px;} Podmiana kodu powoduje, że następna część, czyli "Ostatnie notki" wjeżdżają na wyszukiwarkę. Spróbowałam przeszczepić {padding-top:50px;} do #BlogTytulyOstatnichWpisow - ale mi nie wyszło, dalej wchodzi na wyszukiwarkę. Jak więc to zrobić?
 • Czy mozna obie te pozycje usunąc z CSS? Czy jest to odgórnie narzucone i wszelkie proby usuwania tych pozycji z CSS nic nie dadza? Beda sie trzymaly niczym rzep psiego ogona? Nie chce by istniały, jako archiwum moga sluzyc przeciez linki na dole strony prowadzace do starszych stron/wpisow. Jesli zas mozna, to poprosze o delikatna podpowiedz jak to zrobic.
 • Nie wiem, czy nadal trwa awaria, związana z przenosinami na inny serwer, ale chciałam zapytać, czy problemy, które mam ze swoim blogiem sa związane z tą przeprowadzką, czy to u mnie tylko coś się zepsuło. (pisałam o tym wczoraj w wątku o awarii, jednak odpowiedzi nie było, wiec zdecydowałam się na założenie osobnego - bardziej zauważalnego - tematu.) Otóż zniknęła mi cała prawa kolumna bloga - czyli archiwum, linki i buttony. Poza tym, na stronie głównej widoczne są tylko trzy (zamiast ...
 • Proszę o pomoc, nie wiem, jak czytać wątki zarchwizowane (btw jak stare wątki są 'przenoszone' do archiwum? z poprzedniego roku, tj. w 2006 z 2005 i wcześniejszych?) Gdzie są w takim razie wątki sprzed 4-5 miesięcy? Też w archiwum? Jak do nich dotrzeć? Przykład - doszłam do 34. strony forum X (wątki z czerwca 2006), zmieniając numery strony w pasku www na górze, 35. strona już nie działała (ukazały się tylko wątki przyszpilone). Pozdrawiam.
 • Czy może ktoś powiedzieć, dlaczego na stronie mojego bloga nie są od 2 dni widoczne wszystkie wpisy, tylko dwa ostatnie, brakuje archiwum i starszych notek nawet po zalogowaniu? To samo jest u innych, wejdźcie sobie na jakikolwiek blog z ostatnio dodanymi wpisami - wyświetla się tylko jeden wpis, góra dwa. A gdzie reszta? Z czwartku na piątek była jakaś przerwa techniczna i właśnie od tamtej pory blog nie wrócił do ładu...
 • Już 15, a archiwum ciągle zamknięte. Zaspał ktoś do roboty?
 • niby jest lista 1,2,3,4,5 ale nic w niej nie widac drodzy administratorzy jak sprawic aby archiwum mojego forum bylo dostepne, mialem tam tyle pieknych wpisow
 • czy jest możliwe (a jeżeli tak, to w jaki sposób) zminimalizowanie archiwum w ten sposób, by wyświetlał się tylko rok i dopiero po "najechaniu" na niego myszą "rozwijały się" kolejne miesiące?
 • Chciałabym odnaleźć stare wątki w archiwum jednego z forów prywatnych, chodzi mi o lata 2006 i 2007. Czy jest to możliwe?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się