kaziuk10
11.01.05, 09:52
Mineło 15 lat( z ogonkiem) nowego systemu i nasuwa sie refleksja. Żyjemy w
dziwnym kraju, w którym nigdy nie było tak jak było mówione. choćby ostatnie
100 lat. XX-lecie międzywojenne: demokratyczna republika - niestety raczej
tylko z nazwy. Komunizm - równość i sprawiedliwość, ale dla nielicznych.
A dzisiaj na topie jest liberalizm, ideologia która w Polsce jest tak
wypaczona jak moje buty. Prywatyzujmy!! nie ma nic lepszego niż własność
prywatna - hasło , którym zasłaniają się Buzki , Belki, Suchockie, aby tak
naprawdę zagarnąć jak najwięcej dla siebie i własnej partyjki.
ustroje się zmieniają ale nazwa powinna być zawsze ta sama - Polska Republika
Kolesiów
Po napisaniu stwierdzam , że wszyscy o tym wiemy ale... niech leci