Gość: rowerzysta
IP: *.icpnet.pl
07.03.05, 17:38
Mam dzis niezbyt czestą okazją pochwalic ZDM ktory nadzoruje i jest
dyspozytorem dzialań innych firm porządkowych w czasie zimy odsniezajacych
m. innymi drogi rowerowe.
Jechalem dzis niektorymi drogami rowerowymi a inne odcinki przecinalem lub
mijalem i musze powiedzic ze po pelnej opadow sniegu nocy "
odsniezacze" sie spisali.
Most Lecha to chyba najrzadziej odsniezany most na warcie gdzie sa
drogi rowerowe i jest dzis odsniezony co mnie milo zaskoczylo....ja
chce by tak bylo po kazdym opadzie sniegu!!!!!