Dodaj do ulubionych

Drogi rowerowe w zimie

IP: *.icpnet.pl 07.03.05, 17:38
Mam dzis niezbyt czestą okazją pochwalic ZDM ktory nadzoruje i jest
dyspozytorem dzialań innych firm porządkowych w czasie zimy odsniezajacych
m. innymi drogi rowerowe.
Jechalem dzis niektorymi drogami rowerowymi a inne odcinki przecinalem lub
mijalem i musze powiedzic ze po pelnej opadow sniegu nocy "
odsniezacze" sie spisali.
Most Lecha to chyba najrzadziej odsniezany most na warcie gdzie sa
drogi rowerowe i jest dzis odsniezony co mnie milo zaskoczylo....ja
chce by tak bylo po kazdym opadzie sniegu!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: brutal Re: Drogi rowerowe w zimie IP: *.icpnet.pl 08.03.05, 10:17
      hmmm a ja mam nieco inne zdanie ciekaw jestem co innni
      powiedza..............

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka