Gość: ewka IP: 150.254.115.* 13.03.05, 11:58 Jak dojechać do King Cross? Mieszkam na Chrobrego. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Włodek z Grunwaldu Re: King Cross IP: *.adsl.inetia.pl 13.03.05, 14:56 a poco? Każde centrum handlowe jest takie samo? Wsiadasz pod "Bałtykiem" w 59 albo 77 i jedziesz, aż zobaczysz po lewej stronie. Lepiej robić zakupy w centrum miasta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: george Re: King Cross IP: *.icpnet.pl 13.03.05, 17:14 Podążaj za resztą matołów spragnionych kolejnego marketu. Z pewnością nie zabłądzisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: george Przeceny w Géancie IP: *.icpnet.pl 13.03.05, 18:01 Wyjąłem właśnie ze skrzynki ulotkę reklamową nowego marketu i widzę, że większość produktów jest przeceniona. Czy to znaczy, że na dzień dobry będą sprzedawane produkty, których przydatność do spożycia mija oraz buble, których nie udało się sprzedać w stolycy? Odpowiedz Link Zgłoś
korniszo_on Re: Przeceny w Géancie 13.03.05, 18:40 Na dzień dobry to tam się wszyscy pozabijają. Jeżeli już ktoś koniecznie musi iść, to polecam latem. Tak było w zeszłym roku ze Starym Browarem - w wakacje kompletny bezruch i tylko przyjemność z kupowania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PEEKAR king kross nie sądzice ze za duzo tych marketow IP: *.icpnet.pl 13.03.05, 21:57 ROWEREM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pojedz tam rowerem!! MOZE POMYSLELI INWESTORZY I ULATWILI CZESCI KLIENTOM parkowanie dwoch kolek pod swym molochem ktory jest moim zdaniem za blisko centrum miasta powinnien stanąc obok ulicy malwowej kolo wysogotowa moze ktos w koncu by poszerzyl tam ruchliwe wąskie drogi przy okazji. Co do pytającej kolezanki (tez mieszkam na chrobrego ) i gdybym byl mniej rozgarniety( Nie chcialem tu nikogo obrazac bo powiedzial bym dosadniej) i polegal na MPK to jechalbym autobusami 93 i potem wszystkim co leci na ławice 59 77 i 78 czesc doby nie leci bo stoi w korkach. pozdrawiam tych co lubia tracic nerwy i czas w korkach i jeszcze za to placic!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Włodek z Grunwaldu nie tube, a fuji bana :-)))) A te markety niech... IP: *.adsl.inetia.pl 13.03.05, 23:23 powstają, byle za trzecią ramą, albo tak małe jak w Starym Browarze. Ale niestety Grobelny z braku sukcesów sprzeda niezadługo trzy miejsca z hipermarketami - Jeżyce na Gajowej, Łacina przy rondzie i Łacina przy Baraniaka. Odpowiedz Link Zgłoś