Dodaj do ulubionych

King Cross

IP: 150.254.115.* 13.03.05, 11:58
Jak dojechać do King Cross? Mieszkam na Chrobrego.
Obserwuj wątek
    • Gość: Włodek z Grunwaldu Re: King Cross IP: *.adsl.inetia.pl 13.03.05, 14:56
      a poco? Każde centrum handlowe jest takie samo? Wsiadasz pod "Bałtykiem" w 59
      albo 77 i jedziesz, aż zobaczysz po lewej stronie.
      Lepiej robić zakupy w centrum miasta
    • Gość: george Re: King Cross IP: *.icpnet.pl 13.03.05, 17:14
      Podążaj za resztą matołów spragnionych kolejnego marketu. Z pewnością nie
      zabłądzisz.
    • Gość: george Przeceny w Géancie IP: *.icpnet.pl 13.03.05, 18:01
      Wyjąłem właśnie ze skrzynki ulotkę reklamową nowego marketu i widzę, że
      większość produktów jest przeceniona. Czy to znaczy, że na dzień dobry będą
      sprzedawane produkty, których przydatność do spożycia mija oraz buble, których
      nie udało się sprzedać w stolycy?
      • korniszo_on Re: Przeceny w Géancie 13.03.05, 18:40
        Na dzień dobry to tam się wszyscy pozabijają.
        Jeżeli już ktoś koniecznie musi iść, to polecam latem. Tak było w zeszłym roku
        ze Starym Browarem - w wakacje kompletny bezruch i tylko przyjemność
        z kupowania.
    • Gość: PEEKAR king kross nie sądzice ze za duzo tych marketow IP: *.icpnet.pl 13.03.05, 21:57
      ROWEREM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pojedz tam rowerem!!
      MOZE POMYSLELI INWESTORZY I ULATWILI CZESCI KLIENTOM parkowanie dwoch
      kolek pod swym molochem ktory jest moim zdaniem za blisko centrum miasta
      powinnien stanąc obok ulicy malwowej kolo wysogotowa moze ktos w
      koncu by poszerzyl tam ruchliwe wąskie drogi przy okazji.

      Co do pytającej kolezanki (tez mieszkam na chrobrego ) i gdybym byl
      mniej rozgarniety( Nie chcialem tu nikogo obrazac bo powiedzial bym
      dosadniej) i polegal na MPK to jechalbym autobusami 93 i potem wszystkim
      co leci na ławice 59 77 i 78 czesc doby nie leci bo stoi w korkach.

      pozdrawiam tych co lubia tracic nerwy i czas w korkach i jeszcze za to
      placic!!
      • le_tigre Re: tube 13.03.05, 22:36
        King`s Cross St. Pancras?
        • Gość: Włodek z Grunwaldu nie tube, a fuji bana :-)))) A te markety niech... IP: *.adsl.inetia.pl 13.03.05, 23:23
          powstają, byle za trzecią ramą, albo tak małe jak w Starym Browarze. Ale
          niestety Grobelny z braku sukcesów sprzeda niezadługo trzy miejsca z
          hipermarketami - Jeżyce na Gajowej, Łacina przy rondzie i Łacina przy Baraniaka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka