bian_ca 23.03.05, 14:12 Planuję kupno mieszkania w 3 etapie Polanki 2. Chciałabym skontaktować się z przyszłymi sąsiadami w celu wymiany poglądów i opinii. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mejbi Re: Ataner - Polanka 2 Etap 3 24.03.05, 13:09 Jest juz taki wątek forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=441&w=21619760 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hipek99 Re: Ataner - Polanka 2 Etap 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.05, 00:37 czy nie obawasz sie fabryki papieru Malty Dekor, która funkcjonuje w bliskim sąsiedztwie Polanki 3. poczatkowo równiez planowalismy zakup mieszkania na Polance 3 ale po informacjach ze Malta Dekor ma się w najbliższych latach mocno rozbudowac raczej rezygnujemy z tej okolicy. w koncu mieszkanie kupuje sie na kilka lat, a mieszkanie przy fabryce (nawet jesli spelnia ona wszystkie wymogi ekologiczne UE) bedzie raczej uciazliwe (widok gigantycznej niebiebieskiej hali, jakis dym z kominów) pozdro Odpowiedz Link Zgłoś