Dodaj do ulubionych

Ataner - Polanka 2 Etap 3

23.03.05, 14:12
Planuję kupno mieszkania w 3 etapie Polanki 2. Chciałabym skontaktować się z
przyszłymi sąsiadami w celu wymiany poglądów i opinii.
Obserwuj wątek
    • mejbi Re: Ataner - Polanka 2 Etap 3 24.03.05, 13:09
      Jest juz taki wątek forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=441&w=21619760
    • Gość: hipek99 Re: Ataner - Polanka 2 Etap 3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.05, 00:37
      czy nie obawasz sie fabryki papieru Malty Dekor, która funkcjonuje w bliskim
      sąsiedztwie Polanki 3. poczatkowo równiez planowalismy zakup mieszkania na
      Polance 3 ale po informacjach ze Malta Dekor ma się w najbliższych latach mocno
      rozbudowac raczej rezygnujemy z tej okolicy. w koncu mieszkanie kupuje sie na
      kilka lat, a mieszkanie przy fabryce (nawet jesli spelnia ona wszystkie wymogi
      ekologiczne UE) bedzie raczej uciazliwe (widok gigantycznej niebiebieskiej
      hali, jakis dym z kominów)

      pozdro

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka