Dodaj do ulubionych

JA CHCĘ NA STUDIA ! ! !

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 21:18
Witam wszystkich, mam ogromną prośbę.. nie dostałam się w tym roku na
wymarzone studia.. jako, iż nie chcę tracić tego roku.. jestem zdesperowana
do tego stopnia, że mogę podjąć naukę na jakimkolwiek innym kierunku.. chodzi
tylko o to, czy jeszcze jest szansa, by złożyć papiery na inne kierunki w
trybie dziennym.. słyszałam kiedyś o ponownych rekrutacjach, które mają
miejsce we wrześniu, podczas "niedoborów", czy to prawda ? czy we wrześniu
jest jeszcze na coś szansa ?
Jeszcze byłabym wdzięczna o informacje na temat trybu zaocznego .. do kiedy
można składać papiery ? ? ? ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Jojo Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! IP: *.golancz.to.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.07.05, 22:19
      To trzeba było zdać dobrze maturę, mój brat nie miał rzadnych problemów, z
      dostaniem się na studia dostał się na 6 kierunków. Ostateczny nabór pierwszy
      trwa do 22 Lipca. a póżniej musisz jeżdzić po uczelniach i się pytać, a jak nie
      to zaocznie albo za rok, z następnym rocznikiem, ale rok w plecy.
      • Gość: M. Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.05, 20:05
        Jojo a Ty na studia sie dostałes??Bo z polskiego to chyba kiepsko:D
      • Gość: hela Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.05, 20:16
        Oo, czyżby Jojo to Jowita? IP niesamowicie podobne, ortyografia też... Ładnie
        to tak pod wieloma nickami się ukrywać?
        Od kiedy można sie dostać na 6 kierunków? W zeszłym roku był max. 3
        • Gość: Jowita Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! IP: *.golancz.to.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.05, 22:24
          Gość portalu: hela napisał(a):

> Oo, czyżby Jojo to Jowita? IP niesamowicie podobne, ortyografia też... Ładnie
          > to tak pod wieloma nickami się ukrywać?
          > Od kiedy można sie dostać na 6 kierunków? W zeszłym roku był max. 3

Nie Jojo, to nie Jowita.Po prostu jesteśmy rodzeństwem.Cos ci nie pasuje z moją
          ortografią????
          • Gość: hela Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.05, 09:38
            Ale tego rodzeństwa masz :P Kuba, Ania, Jojo...
    • Gość: Janusz Gajos Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! IP: *.icpnet.pl 14.07.05, 20:21
      Spróbuj na fizykę techniczną na politechnice,podobno mają tam niedobór,może by
      cię przyjeli(Politechnika na Piotrowie-to jest koło mostu Rocha)
      • Gość: kacha Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! IP: *.icpnet.pl 15.07.05, 13:19
        jak kiedyś składałam tam asekuracyjnie papiery to musiałam z nimi powędrować na
        Nieszawską, straszne zadupie:-)
    • Gość: wykladowca Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.05, 23:48
      Na pewno bedzie drugi nabor na wiele kierunkow na UAM.W tym roku z racji nowej
      matury wiele sie namieszalo, wiec z pewnoscia bedziesz mogla z tego chaosu
      skorzystac. Ale pomysl czy na prawde warto zaczac studia na malo Cie
      interesujacym kierunku.Bez sensu jest zaczynac cos studiowac tylko dla statusu
      studenta.Trzymam jednak kciuki.Pozdrawiam
    • ala_m19 Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! 27.07.05, 14:16
      Sa dodatkowe rekrutacje, ale pamiętaj-szukaj pokrewnych kierunków. Wtedy masz
      szansę, że wybrany kierunek cię zaciekawi i nie będziesz (musiala) zmieniać
      studiów.
      • baby1girl Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! 27.07.05, 17:33
        odczekaj rok. To naprawde nie jest duzo. Sama mialam taka sytuacje, bez sensu
        sie meczyc na kierunku, ktory zupelnie Cie nie interesuje, bo sie zameczysz.
        • Gość: NIKA Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.05, 10:00
          No tak, z tymże to ju ż będzie drugi rok moich oczekiwań....
    • olaf_17 Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! 28.07.05, 10:44
      Co po co się pchasz na studia, skoro już 2 raz się nie dostałaś. Trzeba spojrzeć
      prawdzie w oczy nie nadajesz się na studenta. Trzeba było wybrać technikum albo
      zawodówkę, wtedy byś miała konkretny zawód.Mój brat miał 4 kierunki do wyboru,
      bo dostał się na UAM, i na polibudę . Na UAM dostał się na 3 kierunki, i
      polibudzie też. Wybrał kierunek i od pażdziernika będzie studentem, ale ty
      widać jesteś tempa.Szkoda,ale się zastanów. Jeśli w tamtym roku pisałaś maturę i
      wtedy się nie dostałaś w tym roku też to już nie ma co szukać. Zacznij lepiej
      szukać pracy!!!!!!
      • Gość: Sss Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.05, 21:55
        A ciekawe co Ty byś zrobił mądralo...?! Zaraz zaczniemy sie z Ciebie nabijać i
        mówić jaki Ty jesteś tempy...to Twój brat sie dostał na studia a nie Ty więc
        nie masz sie czym chwalić - to nie Twój sukces.Niektóre kierunki są bardziej
        oblegane i bardzo trudno się tam dostać, ale najwidoczniej nie możesz tego
        pojać niestety :/ to przykre
    • olaf_17 Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! 28.07.05, 22:33
      Słuchaj stary , koleżanka. Nie dostała się już w tamtym roku. To chyba cos
      świadczy i w tym również to jeszcze bardziej, Świadczy tylko o jednym.
      Koleżanka już jest rok do tyłu a teraz drugi. To chyba o czymś świadczy.Ja
      dopiero kończę Liceum, więc się odemnie odpieprz bo na studia się na pewno
      dostane. Kończę LO na profilu biol-chem. Po profilu który daje duże możliwośći
      i kierunków na studia jest dużo. Więc się nie martw, a brat mój się dostał i ma
      w czym wybierać. Dwie uczelnie się o niego bija bo był laureatem konkursu i
      maturę z matmy miał załatwioną do tego średnia 5.2 na świadectwie.Lepiej dobrze
      przeczytaj temat i wypowiedż dziewczyny wyrażnie pisze że już w tamtym roku się
      nie dostała i w tym też, więc co w tamtym roku te kierunki były też tak
      obleganę. Dziewucho idż do pracy lepiej albo na policealne, albo do technikum by
      miec jakiś zawód.
      • baby1girl Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! 29.07.05, 18:24
        proponuje najpierw sie Tobie troszke doedukowac "dzieciaku". Po pierwsze do
        technikum nie moze isc, bo skonczyla LO. Po 2 to nie znaczy, ze sie nie nadaje.
        Jakbys byl troszke starszy to bys wiedzial, ze mogl na nia podzialas stres,
        nerwy. Nie ma sensu klocic sie z takim malolatem jak ty.
    • baby1girl Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! 29.07.05, 18:24
      jesli chodzi o studia zaoczne, to na wiekszosc juz byla rekrutacja i w tym
      momencie nie masz za bardzo szans:(.
    • olaf_17 Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! 29.07.05, 19:37
      To znaczy tylko jedno, że pani Nikita ma już napewno ze 20 lat i drugi rok
      zmarnowany. Kończyłaś profilówkę, czy technikum, albo jedno ze słabszych liceuw.
      Ja wiem dobrze o czym jest ten temat. I nie pocieszaj ani nie tłumacz jej czy ty
      czytać nie umiesz już drugi rok się nigdzie nie dostała, i co znowu będzie się
      pchać. Czasami trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć nie nadaję się.
      Niech lepiej szuka pracy!!!!!!
      • Gość: Sss Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.07.05, 09:17
        nie powtarzaj się bo jesteś nudny :/ porozmawiamy za rok i po Twojej
        maturze...o ile ją zdasz
      • baby1girl Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! 30.07.05, 09:56
        dziecko. tylko tyle.
      • Gość: :> Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.05, 12:26
        Co to znaczy według Ciebie "zmarnowany rok" :>
        A co myślisz o osobach podejmujących studia w wieku np. 30 lat...
        Zmarnowany to Ty jesteś i to potężnie, to co piszesz jest żałosne :]
    • Gość: :/ Informator ACI ? IP: *.icpnet.pl 30.07.05, 11:43
      aci.pl/?news=1356&details=1
      Nie widzialam nigdy tego informatora na oczy, ale może Ci sie przyda... Pozdr. i
      powodzenia :)
      • Gość: ***studentka*** Re: Informator ACI ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.05, 00:05
        Re: JA CHCĘ NA STUDIA ! ! !
        olaf_17 29.07.2005 19:37 + odpowiedz

"To znaczy tylko jedno, że pani Nikita ma już napewno ze 20 lat i drugi rok
        zmarnowany. Kończyłaś profilówkę, czy technikum, albo jedno ze słabszych
        liceuw."

---------> na pewno
        ---------> liceów

• Gość: boom Re: Informator ACI ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.05, 10:13
          wydawalo mi sie ze jestem dosc tolerancyjny, ale po komentarzach tego
          chlopczyka wpadlem na pomysl zeby podzielic "szkola i studia" na dwa dzialy:
          1."szkola", 2. "studia". wtedy takie incydenty niedojrzalych maminsynkow nie
          mialyby miejsca :]
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka