Gość: Agnieszka
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
31.03.05, 21:46
Hej!Szukam pracy w krajach niemieckojęzycznych na okres wakacji( mniej wiecej
od 21.06-30.09).Moze byc to sprzatanie w firmach,posada kelnerki w hotelowej
restauracji lub inne,podobne,raczej nie interesuje mnie zbior owoco lub
warzyw.
Jesli ktos ma dla mnie jakas ciekawa propozycje,to bardzo prosze o kontakt
mailowy: agniesia22@op.pl.
Na co dzien jestem studnetka turystyki na UAM w Poznaniu:)