Dodaj do ulubionych

bez faceta

30.08.05, 17:51
spoo lat żyłam z facetem nie mówie że nie byłam szczęśliwa ale dopiero jak
sie rozstalismy poczułam własna siłę najpierw wielki dół a potem adaptacja do
nowego otoczenia uczenie się od nowa bycie samą troche trudno ale dam radę
odnalazłam wiarę we własne siły daje sobie radę a jedno musze stwierdzic że
nie lubie być sama
Obserwuj wątek
    • darencjusz Re: bez faceta 01.09.05, 20:08
      Ta potrzeba bycia we dwoje prędzej czy później ale wróci do Ciebie, na pewno
      wróci. Natury się nie oszuka.
      • Gość: mm Re: bez faceta IP: *.tell.pl 14.09.05, 12:48
        Wiem, ja też właśnie się rozstałam po prawie 6 latach i jest mi żle...
    • Gość: MM Re: bez faceta IP: *.tell.pl 14.09.05, 12:48
      Wiem, ja też jestem właśnie w tej sytuacji. Rozstaliśmy się po prawie 6
      latach... I troche mi zle
    • Gość: MM Re: bez faceta IP: *.tell.pl 14.09.05, 12:53
      A Joanno ile Ty masz lat? Tak, z ciekawości pytam
    • joanna-ulotna Re: bez faceta 16.09.05, 20:41
      jeśli pytasz o wiek to 24, ale cała ta sytuacja sprawiłas że czuje się na
      troche wiecej
      • qrzechu Re: bez faceta 19.09.05, 18:17
        Szukam partnerki do salsy..Może spróbujesz..Grzegorz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka