joanna-ulotna
30.08.05, 17:51
spoo lat żyłam z facetem nie mówie że nie byłam szczęśliwa ale dopiero jak
sie rozstalismy poczułam własna siłę najpierw wielki dół a potem adaptacja do
nowego otoczenia uczenie się od nowa bycie samą troche trudno ale dam radę
odnalazłam wiarę we własne siły daje sobie radę a jedno musze stwierdzic że
nie lubie być sama