maniek.siekiera 15.10.05, 13:50 pt. "ciężkie czasy nadchodzą dla pedałów".... hehe - próbuje zatrzymać to, co nieubłagane? ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vipunia Re: właśnie admin skasował post 15.10.05, 13:52 człowieku patrz dokładniej - tego typu posty są w "Po godzinach" Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: właśnie admin skasował post 15.10.05, 13:53 Nie skasował tylko wrzucił do innej szuflady. Własnie przed chwilą porządkował te szuflady. Jest tu: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=385&w=29394186 Pewnie dlatego, żeby nie pedalić się w pracy Odpowiedz Link Zgłoś
vipunia Przesada jakaś... 15.10.05, 13:58 20% postów na gazeta.pl Poznań dotyczy walki z tymi co to mają odmienne preferencje seksualne, to średnio dotyczy bezpośrednio Poznania, więc leci do odpowiedniej szuflady jak to sprecyzowałeś. Panie.Nikt przesadzasz już naprawdę. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: Przesada jakaś... 15.10.05, 14:01 W czym przesadziłem? ] W szufladkowaniu, czy w żarciku? Odpowiedz Link Zgłoś
marychna31 Re: Przesada jakaś... 15.10.05, 18:48 Twoje "żarciki" zakarwają na obsesję. Żart z definicji jest miły, sympatyczny wywołuje uśmiech. Jeśli obliczony jest na zranienie kogoś, deprecjonowanie, poniżanie to coś takiego nie nazywa się żartem tylko zupełnie inaczej.... Odpowiedz Link Zgłoś
maniek.siekiera Re: właśnie admin skasował post 15.10.05, 14:03 ok. Ale to i tak nie zmienia faktu homo-nastawienia admina i wycinania przez niego krytycznych wobec pedziów wypowiedzi ;) Odpowiedz Link Zgłoś
l.george.l Idą święta, 15.10.05, 16:05 że Błażej tak ostro zabrał się ostatnio za porządki? Obawiam się, że jakaś forumowa menda doniosła pejsatym, że my tu mamy miło i przyjemnie i przyszły wytyczne z centrali. Odpowiedz Link Zgłoś
2pp Re: Idą święta, 15.10.05, 22:26 > Obawiam się, że jakaś foru > mowa menda doniosła pejsatym, że my tu mamy miło i przyjemnie i przyszły wytycz > ne z centrali. Możesz jakoś doprecyzować tę kwestię: kto konkretnie ma tu miło i przyjemnie? Jak widzę, próbujesz stworzyć wrażenie, że linia podziału w zakresie stosunku do homoseksualizmu przebiega na forum między "pejsatą", opresyjną redakcją z jednej strony, a użytkownikami forum w całej swej masie - z drugiej. A jeśli nawet nie, to w każdym razie homofobiczna część użytkowników pełni tu rolę gospodarza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyspamer bo pedał to wyraz wulgarny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.05, 17:39 poszukaj w słowniku analfabeto! Odpowiedz Link Zgłoś
l.george.l Nowa menda forumowa 15.10.05, 17:58 czy antyvikka nam się rozmnożyła? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antydzordz [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.05, 18:05 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maniek.siekiera ale za to rdzennie polski a nie zapożyczony... IP: *.athome235.wau.nl 16.10.05, 13:56 poza tym w setkach postów pedały i lewackie oszołomy wściekle atakują i obrażają katolików, których jest zdecydowana większość w społeczeństwie - a te posty jakoś nie są z reguły usuwane. Więc jakaś równowaga być powinna, nieprawdaż?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xaliemorph Re: właśnie admin skasował post IP: *.icpnet.pl 15.10.05, 22:29 Sami swoim zachowaniem reklamujecie tzw. waszymi słowami "gejostwo" Odpowiedz Link Zgłoś
maniek.siekiera [...] 16.10.05, 00:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
vipunia [...] 16.10.05, 02:16 Wiesz człowieku, jak dla mnie poziom dyskusji, którą prowadzisz zasługuje na solidnego bana na tym forum i mam nadzieję, że admin po raz pierwszy chyba to zastosuje. Polecam szukać nowego nicka i zmianę sposobu wypowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maniek.siekiera hmm... lesba czy ekofaszysta?? ;))) IP: *.athome235.wau.nl 16.10.05, 03:09 Odpowiedz Link Zgłoś
l.george.l Re: [...] 16.10.05, 11:23 Vipuniu, Twoja obecność na forum przez mnie - i sądzę, że nie tylko - zawsze jest niecierpliwie oczekiwana. Czy jednak Twoja aktywność w niespodziewanym dość miejscu nie jest warta lepszej sprawy? Stawiam flaszkę piwa, spoza browaru KP oczywiście, że zaraz jeden Pan napisze, że postanowiłaś robić karierę na dupie. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt [...] 16.10.05, 14:44 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt ?? 16.10.05, 22:04 Tego nie rozumiem. Dlaczego usunietop moją wypowiedź, w której chwalę rozsądek Vipuni??? Odpowiedz Link Zgłoś
l.george.l A moja zupełnie wyparowała 16.10.05, 23:41 To ci numer. Pamiętam Twoją wypowiedź, a pod nią była jeszcze moja, też - jak na moje możliwości w tym temacie - całkiem na poziomie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Panikują ze Tusk przegra,wal na Kaczora to nie zde IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.05, 07:23 to nie bedzie zdejmował Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: co się dzieje? Re: właśnie admin skasował post IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.05, 23:27 Nie wierzę, że Poznaniacy nie interesują się wyborami prezydenckimi. A ja czytam, że nas interesuja geje, zła knajpa, samalot który zahaczył o latarnię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyvika [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.05, 23:32 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś