IP: 212.126.5.* 20.10.05, 10:46
Witam!

Czy ktoś mial do czynienia z firmą Leo-Bud? To mała firma budowlana działająca
na Podolanach. Chcę od nich kupiś pół bliźniaka. Macie o nich jakies info?
Pozdrawiam

Tomasz
Obserwuj wątek
    • Gość: macias Re: Leo-Bud IP: *.eurodruk.com.pl 05.01.06, 07:16
      żadnych opinii? budują też wielorodzinnie na podolanach. cena interesujca ale
      nic nie wiem o tej firmie;(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka