Gość: Misio-Rysio IP: 212.126.5.* 20.10.05, 10:46 Witam! Czy ktoś mial do czynienia z firmą Leo-Bud? To mała firma budowlana działająca na Podolanach. Chcę od nich kupiś pół bliźniaka. Macie o nich jakies info? Pozdrawiam Tomasz Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: macias Re: Leo-Bud IP: *.eurodruk.com.pl 05.01.06, 07:16 żadnych opinii? budują też wielorodzinnie na podolanach. cena interesujca ale nic nie wiem o tej firmie;( Odpowiedz Link Zgłoś