Gość: Najeli
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
19.11.05, 19:05
Jestem bardzo młodą osobą, nie pamiętam socjalizmu ani niczego co się z nim
wiąże, ale myślę, że ostatnie wybory zamiast prowadzić Polskę do polepszenia
gospodarki, rolnictwa, lecznictwa, sądownictwa, itd., (oczywiscie, nie
wspominam nic o moralności i przyzwoitości rządzących, bo mozna było się
spodziewać, że to niemożliwe) prowadzą do zacofania i głupoty. Nie lubię
oklepanych sformułowań, ale mam przeświadczenie, że moherkowe berety
wygrały... I mam o to żal. Mam o to żal do całego społeczeństwa, ale w końcu
nie chciałam o tym pisać. Chciałam napisać, że nie pamietam socjalizmu, ale
to co się stało dziś w Poznaniu, czyli interwencja policji
podczas "nielegalnego" marszu równości przypomina mi to, co robiła niegdyś
milicja... Robimy właśnie jakąś pętlę czasową, choć mieliśmy wyjść na prostą.
Jeśli tak ma wyglądac IX RP, to ja się chyba sprzeciwiam. Ja rozumiem, że pan
Prezydent Kaczyński jest chrześcijaninem i mierzi go homoseksualizm, bo
Biblia zabrania przecież takich zachowań, ale każdy ma swoje sumienie i
powinien się o nie troszczyć w taki sposób, w jaki ma ochotę. Nie mozna
nakazać wszystkim chodzic do kościoła, a seks uprawiać tylko po to, aby
poszerzyć szeregi Wszechpolaków... Polska nie jest krajem teokratycznym.
Jedno z przykazań mówi też "nie zabijaj!", tylko dlaczego p. Kaczyński, gdyby
tylko mógł wprowadziłby karę śmierci? Nie słyszałam o tym, że ma większe
uprawnienia od Boga!!!
Kończąc moją wypowiedź, chcę powiedzieć, że jest mi naprawdę wstyd za Polskę.
Nigdy wcześniej nie miałam takiego uczucia. Może dlatego, że nigdy wcześniej
nie rządziły nami PiS,LPR i Andrzej L. no bo w końcu to on wszystko planuje w
swojej partii - Selfdefence.