Dodaj do ulubionych

Gdyby głupota mogła fruwać...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 13:56
Od kilku dni już nie tylko w Poznaniu nie milkną echa sobotnich wydarzeń w
stolicy Wielkopolski, gdzie policja skutecznie wykonując swoje obowiązki
uniemożliwiła grupie awanturników z organizacji lewicowych i homoseksualnych
złamania prawa i zakłócenia porządku publicznego. Lewaccy politycy, którzy w
przeszłości wysługiwali się totalitarnemu, zbrodniczemu reżimowi teraz przy
aplauzie niektórych jak się okazuje niezwykle dyspozycyjnych
przedstawicieli „czwartej władzy” teraz stroją się w piórka „demokratów”.
Dziennikarze, którzy wielokrotnie wcześniej krytykowali policję za
bezczynność wobec łamiących prawo, teraz nagle samozwańczo ogłosili
się „obrońcami praw człowieka” histerycznie i niezbyt zgodnie z prawdą
broniąc tych, którzy to prawo usiłowali złamać. Casus Poznania pokazał, że w
tych środowiskach określenie „ intelektualna prostytucja” osiągnęła nowy,
niespotykany dotąd wymiar.
W minioną sobotę w Poznaniu funkcjonariusze policji po blisko dwóch
godzinach próśb i nalegań zatrzymali kilkudziesięciu uczestników nielegalnej,
zakazanej manifestacji- „Marszu Równości” organizowanego przez skrajną lewicę
i środowiska homoseksualne, ludzi, którzy łamiąc obowiązujące w Polsce prawo
dopuścili się zakłócenia spokoju i porządku publicznego. Okazało się jednak,
że dla niektórych osób w Polsce zarówno stanowiących prawo jak i w przypadku
niektórych dziennikarzy kreujących rzeczywistość- sposób przestrzegania prawa
może być mocno naciągany w zależności od własnych przekonań politycznych albo
też po prostu- od dyspozycji przełożonych.
„Marsz Równości rozbity”- alarmuje poznańska dziennikarka „Gazety
Wyborczej” Aleksandra Przybylska. „ Dlaczego policja rozbiła pokojową
manifestację”- wtóruje jej w histerycznym tonie „Nowy Dzień” gazetka również
wydawana przez „Agorę” całkowicie lekceważąc fakt, iż o żadnej pokojowej
manifestacji nie mogło być mowy, albowiem organizatorzy otrzymali podwójny (
wydany najpierw przez prezydenta, a później wojewodę) zakaz organizowania
takiego zgromadzenia. Tym samym krzykliwe zgrupowanie kilkudziesięciu osób,
przez ponad dwie godziny dążących do konfrontacji z policją w kategorii
jakiejkolwiek manifestacji traktowane być nie może. Zarówno policja jak i ci
poznaniacy, którzy w sobotnie popołudnie zostali pozbawieni możliwości
spaceru poznańskim Deptakiem mieli bowiem do czynienia z nielegalnym,
łamiącym prawo zbiegowiskiem.
I tu można jedynie dziwić się cierpliwości policji, która przez prawie dwie
godziny nie tylko w sposób pokojowy, kulturalny, na drodze negocjacji
nakłaniała uczestników nielegalnej manifestacji do rozejścia się, ale jeszcze
przez cały ten czas…dbała o bezpieczeństwo łamiących prawo lewackich
ekstremistów i homoseksualistów. Stare powiedzenie mówi, że „prawd jest kilka
rodzajów: prawda, cała prawda i g…o prawda”. Najwyraźniej tej ostatniej
zasadzie hołduje redaktor Przybylska donosząc w swojej publikacji: „Wydaje
się, że manifestanci chcą się powoli rozejść. Ale policjanci wpadają między
nich i wyciągają brutalnie kilku siedzących. Ciągną ich po ziemi (…)”. Brzmi
sensacyjnie, strasznie i dramatycznie…ale też absolutnie nieprawdziwie.
Trzykrotne wezwanie funkcjonariuszy policji apelującej do manifestantów o
spokojne rozejście się wygłoszone przy pomocy sprzętu nagłaśniającego nie
przyniosło najmniejszego rezultatu. Wręcz przeciwnie- jedyną reakcją
uczestników nielegalnej manifestacji było naparcie na szpaler funkcjonariuszy
z okrzykiem „manifestacja będzie trwać”. Ale o tym już najwyraźniej ceniąca
swoiście pojmowany obiektywizm i rzetelność dziennikarską
przedstawicielka „Wyborczej” nie wspomniała już ani słowem. Nie zająknęła się
też o zachowaniu policjantów, którzy uczestników manifestacji również i
indywidualnie prosili o opuszczenie zgromadzenia. Każdy kto zechciał to
uczynić mógł oddalić się bezkarnie. Dopiero odmowa wykonania policyjnego
polecenia skutkowała krótkotrwałym zatrzymaniem i przewiezieniem na
komisariat. „bici, ciągnięci po ziemi ludzie”- taki rysuje się obraz
policyjnej interwencji na łamach „Gazety Wyborczej” i… serwisu
informacyjnego Polskiej Agencji Prasowej. Sęk w tym, że… to nie kto inny, a
manifestanci najwyraźniej doskonale pouczeni przez organizatorów,
prowadzeni przez policję do radiowozów na widok kamer i aparatów
fotograficznych z krzykiem rzucali się na ziemię symulując Bóg jeden wie
jakie urojone cierpienia.
Tego najwyraźniej nie potrafiła jednak dostrzec redaktor Przybylska,
mimo sokolego wręcz wzroku jakim, jak wynikałoby z jej publikacji
najwyraźniej dysponuje. Oto bowiem dziennikarka Gazety Wyborczej zdołała
bystrze wypatrzyć w skandującym rozmaite hasła tłumie przeciwników
homoseksualistów rzekomych działaczy Młodzieży Wszechpolskiej. Udało jej się
to, mimo tego, że przeciwnicy manifestacji zostali odsunięci od nielegalnego
zgromadzenia przez policję o co najmniej sto metrów i zasłonięci podwójnym
kordonem funkcjonariuszy z tarczami oraz policji konnej. Bystry wzrok
dziennikarki „Wyborczej” zdołał jednak pokonać tą niemałą odległość i za tym
kordonem potężnie zbudowanych policjantów rozpoznać w tłumie ludzi nieznanych
jej przecież działaczy prawicowej organizacji. Jak dokonała identyfikacji-
nie wiadomo, nikt bowiem na czole danych personalnych wypisanych nie miał,
faktem jednak jest, że w takiej sytuacji młodą reporterką czekać powinna
świetlana przyszłość… może nie w dziennikarstwie, ale na pewno w organach
ścigania. Po co bowiem tracić fundusze na kosztowne śledztwa, skoro redaktor
Przybylska bystrym wzrokiem rozpozna aferzystów, przestępców, bandytów… może
niekoniecznie zgodnie z prawdą, ale za to na pewno zgodnie z dyrektywami
przełożonych.
Jeszcze większymi zdolnościami wykazał się dziennikarz Polskiej
Agencji Prasowej Tomasz Lisiecki, który co prawda słyszał hasła jakich
podczas demonstracji nie skandowano, nie potrafił natomiast usłyszeć nazwiska
jednego ze swoich rozmówców, które w tekście w sposób ośmieszając przekręcił
Co się jednak dziwić niektórym dziennikarzom skoro w pierwszym rzędzie
obrońców demokraci znalazł się Marek Siwiec, były działacz PZPR znany z
szydzenia z Ojca Świętego i obrażania uczuć religijnych katolików. A skoro
taki „autorytet” broni uczestników nielegalnej manifestacji dyspozycyjnym
wobec lewicowej władzy dziennikarzom nie pozostaje nic innego..
Obserwuj wątek
    • Gość: Von Waldeck Gdyby głupota mogła fruwać... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 14:36
      Sadząc po tonie i strukturze literackiej powyższej epistoły jest to post
      Wojciecha Wybranowskiego, dziennikarza Naszego Dziennika, przed laty dość
      znanego poznańskiego skinheada. Wśród czytelników Naszego Dziennika są znane
      jego w pełni profesjonalne i obiektywne relacje z Przystanków Woodstock, w
      których opisuje 200 tys. upitych heroiną i wąchających marihuanę uczestników.
      • Gość: Edek Re: Gdyby głupota mogła fruwać... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 15:44
        to RAAK byl skinowska organizacja? No prosze, a ludzie mówią i piszą, że
        antykomunistyczną...
    • Gość: konsekwenty Re: Gdyby głupota mogła fruwać... IP: *.icpnet.pl 21.11.05, 16:05
      RAAK, czyli Wojciech Wybranowski napisał: Bystry wzrok
      dziennikarki „Wyborczej” zdołał jednak pokonać tą niemałą odległość i za tym
      kordonem potężnie zbudowanych policjantów rozpoznać w tłumie ludzi nieznanych
      jej przecież działaczy prawicowej organizacji. Jak dokonała identyfikacji-
      nie wiadomo, nikt bowiem na czole danych personalnych wypisanych nie miał." A
      jednak. Wybranowski sam na lamach swojego Naszego Dziennika napisal: "W tym
      samym czasie na ulicy Półwiejskiej pojawił się liczący kilkaset osób tłum
      przeciwników organizowania w Poznaniu przemarszu. Oprócz zwykłych przechodniów
      byli tam działacze organizacji prawicowych i samorządowcy".
      hm, panie Wybranowski, dziwie sie tej niekonsekwencji...
      • Gość: RAAK Re: Gdyby głupota mogła fruwać... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 16:24
        nie widzę zadnej niekonsekwencji. W tłumie oczywiscie byli dzialacze
        organizacji prawicowych i samorządowcy. Pytanie tylko jak przybylska
        rozpoznałą z takiej odleglosci, przeslonieta podwójnym kordonem policji, po
        zmroku, kto skanduje jakie hasła.
        • redakcja_poznan Jak mogła dojrzeć? 21.11.05, 16:45
          Nie bardzo chce mi się polemizować z postem internauty o nicku RAAK. Zwrócę
          tylko uwagę, że o manifestacji pisały dla Gazety Wyborczej dwie osoby i
          zakończę tego posta.

          __________
          pozdrawiam
          Blazej Wandtke
          • Gość: Edyp Re: Jak mogła dojrzeć? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 16:49
            nie polemizuj. Lepiej napisz jak to skini z Raak napadli na spiacych
            anarchistów, zreszta co sie bedziesz ograniczal- napisz ze nazisci,
            Bundeswera...etc etc
          • Gość: pusia [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 19:45
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: maniek.siekiera Admin nie chce polemizować,czy nie ma argumentów? IP: *.athome235.wau.nl 22.11.05, 00:18
            Zresztą... czego się spodziewać po ekipie z wybiórczej? dziś gdy CBOS podał, że
            poparcie dla PiS wzrosło o 16% od wyborów - portal wybiórczej był jednym, który
            tego nie podał przed południem... musieli dojrzeć i zapodali wreszcie o 17:20,
            kiedy już wszyscy w Polsce o tym słyszeli ;)

            Brawa dla najbardziej wybiórczego medium w Polsce ;)))
          • ksiaze.ciemnogrodu Re: Jak mogła dojrzeć? 22.11.05, 15:24
            pewnie jak brak wam racjonalnych argumentów towarzyszu cenzorze to lepiej
            siedziec cicho i milcze jak makiem zasiał..przynajmniej się nie kompromitujecie
            • henryk.log Re: oszolom.z.radja.maryja !!!!!!!!! 23.11.05, 23:34
              zostałem radnym
              oszolom.z.radia.maryja 02.07.2005 22:55
              gość po prostu wykitował a ja wszedłem na jego miejsce bo sposród przegranych
              miałem największe poparcie
    • Gość: judaszzdawnychlat Re: Gdyby głupota mogła fruwać... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 16:33
      Hm...?!!! Człowiek który poświęca tyle czasu, żeby przemyśleć i napisac text
      dotyczący dwóch swoich znajomków z branży musi być chyba sfrustrowany i nie
      mieć innych ciekawszych zajęć. Chyba, że dał sie nabrać na rewolucję moralną
      opcji zbliżonej do Naszego Dziennika i Radia Maryja. Tylko czemu w takim razie
      korzysta z medium należącego do Agory krytykowanej przez te media nieustannie.
      Tu widzę brak niekonsekwencji. Może faktycznie jak piszą w postach do tego
      wątku autor to Wojciech Wybranowski, człowiek, którego poznańscy anarchiści
      przed laty jak walczyli z faszystowskimi skinheadami nazywali "Czerwony Ryj".
      Jeśli tak, to rozumiem, że taka ksywka może człowiekowi zruinować życie i
      przede wszystkim doprowadzić do kłopotów z kobietami. Jeśli dobrze pamiętam to
      ten sam człowiek - o ile to oczywiście on jest autorem postu pisał w Głosie
      Wielkopolskim texty przeciwko lustracji i jechało z nimi na odległość sympatią
      do Unii Wolności. Cóż koniunkturalizm jest jak widać nie tylko w tzw.
      normalnych mediach jak i wśród prawicowo-antysemickich gazet jak Nasz Dziennik.
      Ale skoro na ich łamach występuja panowie jak Jerzy Robert Nowak, kiedyś
      członek satelickiego dla PZPR Stronnictwa Demokratycznego, a dziś pierwszy
      wojownik o czysto polska, nieżydowską OJ!CZYZNĘ to czego sie spodziewać.
      Chłopina czyta te bzdury, patrzy na idola, utwierdzi się słuchając Macieja
      Giertycha poplecznika Jaruzela i cóż. Mętlik ma w głowie i klepie co mu rak w
      głowie utoczy. Szkoda tylko, że - podkreślam, jeśli jest to Wojciech
      Wybranowski - takie fajne akcje pamięci, któe robił RAAK, z trzymaniem zdjęć
      ofiar komunizmu pamietam kala to taka jałowizna intelektualna i logiką, której
      używa, zeby ukryć swoją homofobią i brak tolerancji. Módlmy się za niego!


      • Gość: Omert [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 18:27
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • trawnik33 Re: Gdyby głupota mogła fruwać... 21.11.05, 16:41
      No proszę - witam, witam. Co za spotkanie. RAAK na łamach wrażego forum GW !

      Ale do rzeczy. Otóż RAAK-u to nie manifestacja tych ludzi których rozpedzono
      była nielegalna lecz decyzja o niedopuszczeniu do niej.

      Tak się składa że Polska to kraj jeszcze wolny i demokratyczny i prawo do
      pokojowego demonstrowania swych pogladów stoi ponad działaniami
      administracyjnymi.
      Przypomnę pokojowe demonstracje po ogłoszeniu stanu wojennego - je też
      rozpedzano i też usiłowano do nich nie dopuscić, one też przyjawszy Twój punkt
      widzenia były nielegalne.
      Powiedz jak to jest że te dwa punkty widzenia - Twój i ówczesnych władz
      komunistycznych są tak zbieżne ?
      Nawet język jakim się posługujesz jest podobny do wynużeń z ówczesnych gazet
      jak Trybuna Ludu czy Żołnierz Wolnosci.

      Kiedyś Tobie już pisałam o paradoksie wspólnoty celów komuny i endecji. To
      zostało zgrabnie określone terminem endekokomuny, pamietasz prawda?

      Od czerwca 1956 roku to miasto jest areną walki uczciwych obywateli z
      totalitaryzmem o wolność jednostki. W 1956 roku manifestacja robotników
      Ceglorza i ZNTK-u też była NIELEGALNA.

      Wstyd mi że mieszkam w tym samym mieście z konformistami pokroju Grobelnego i
      tęskniacymi za czasami policyjnego państwa publicystami takimi jak Ty.


      • Gość: RAAK Re: Gdyby głupota mogła fruwać... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 16:43
        decyzja o niedopuszczeniu do manifestacji byla zgodna z obowiązującymi
        przepisami i podtrzymana przez dwie instancje- samorzadową i panstwowa.
        Jesli chodzi o twoje wywody na temat polskiego prawa- to opinia osoby
        chwalącej się dziadkiem, nazistowskim żołnierzem Wehrmahtu nie ma dla mnie
        najmniejszego znaczenia.
        • Gość: judaszzdawnychlat Re: Gdyby głupota mogła fruwać... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 16:51
          no i po co tow. Wybranowski bajdurzyć o jakiejś nierzetelności dziennikarskiej.
          Chodzi Ci o ideologię i tyle. Przeszkadzają Ci geje, Żydzi, Niemcy i wszyscy,
          którzy nie są białymi heteroseksualistami. Trzeba było sie trzymac z Piotrkiem
          Lisiewiczem, to byś przynajmnije robił śmieszne happeningi z Naszością, ktoś by
          Tobą pokierował, a tak prócz tego, że jest śmiesznie to jest żenująco. No
          niestety nie masz klasy.

          • Gość: L.Maleszka Smieszna to jest Wyborcza i jej zwolennicy. IP: *.icpnet.pl 21.11.05, 16:57
            Antypolskie szczekanie niczego tu nie zmieni. Popieram Wojtka.
            Zreszta dla myslacego normlanie artykul z Wyborczej nie rozni sie niczym od
            propagandowych artykulow ala Trzecia Rzesza. Ale tylko dla myslacego.
            • trawnik33 Re: Smieszna to jest Wyborcza i jej zwolennicy. 21.11.05, 17:09
              "Antypolskie szczekanie" - skad ja to znam ? Solidarnosć była też "antypolska",
              w podziemiu po 1945 roku i po 1981 roku też działały "antypolskie" siły
              wczesniej zwane bandami.
              Wolne słowo przekazywały do kraju "wrogie Polsce" osrodki i siły z Kulturą
              Paryską i Wolną Europą na czele.
              Boże, czemu łeb tej hydrze ciągle odrasta?
              • Gość: RAAK [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 17:13
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • trawnik33 Re: Smieszna to jest Wyborcza i jej zwolennicy. 21.11.05, 17:17
                  Amigo - właśnie pokazujesz swój "pysk". Nie pierwszy raz zresztą.
                  Siódme niebo nienawiści - gdzieś Ty się chował? W jakimś Pegeerze w okolicach
                  Słupska?
                  • Gość: RAAK Re: Smieszna to jest Wyborcza i jej zwolennicy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 17:20
                    a co chcesz mi wyslac rodzinne pamiątki? Krzyz Zelazny po dziadku nazistowskim
                    zbrodniarzu, ludobójcy z Wehrmahtu zlikwidowanym przez Ukrainców. A moze po
                    prostu sugerujesz, jak to masz w zwyczaju ze Polacy z okolic Słupska, są"rasa
                    uposledzona" wnuczko volksdeustscha? co do pyska- cóz to nie, ja, ale ty
                    zostalas usunieta z większosci forów internetowych- z czego ostatnio z
                    POliticusa, zdaje się definitywnie. Jakos ani jedna osoba na tym forum nie
                    wylewa łez, nie tęskni do twojego powrotu... intelektualna pustynio
                    • trawnik33 Re: Smieszna to jest Wyborcza i jej zwolennicy. 21.11.05, 17:34
                      Moja cierpliwość w czytaniu miazmiatów Twego niedopieszczonego ego uległa
                      wyczerpaniu. Nie dam się sprowadzić do Twego poziomu.
                      Praszczaj - jak mawiają Rosjanie, z racji głoszonych poglądów zapewne bliżsi
                      Tobie niż Niemcy.
                      BTW - pozdrów Ciekawego :)
              • Gość: deepdish Kultura Parysja propolska? Pierwsze slysze IP: *.icpnet.pl 21.11.05, 17:29
                Myslalem ze Giedroyc tak jak pokazywal uwielbia komunistow jak Kwasniewski.
                Przydarzyl im sie incydetnalnie Herling Grudzinski. Ale oczywisci Wyborcza mu
                pojechala. Tak jak pojechala Herbertowi . Za to Szymborska dama Stalina , czy
                Milosz ze swoim ze Polska jest odbytnica swiata a AKowcy maja moczopedny
                patriotyzm w glowie w Wyborczej zawsze byli do przodu. To nie Solidarnosc byla
                antypolska ,to raczej czesc dzialaczy KORu.
        • trawnik33 Re: Gdyby głupota mogła fruwać... 21.11.05, 17:01
          A jeżeli instancje samorządowa i państwowa zakażą działanosci partiom
          politycznym innym niż rządząca, jeżeli zamknie się usta prasie a niewygodne
          tytuły się zdelegalizuje to nadal będziesz uważał że jest wszystko OK ?

          A dziadek w Wehrmachcie to oczywiście znowu uderzenie poniżej standardów
          uczciwej dyskusji. Pisałam Ci wcześniej o Dr Goebbelsie - nie sil się na taki
          wzorzec - i tak nie masz szans mu dorównać. Na razie blizej Ci do red
          Barańskiego z dawnego Wieczoru z Dziennikiem, a obecnie zdaje się pasącego swój
          brzuch w stajni Urbana.
          • Gość: RAAK Re: Gdyby głupota mogła fruwać... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 17:02
            Przez 10 lat Grobelny i Szczęsny kaczmarek zakazywali RAAKowi organizowania
            manifestacji 1-maja. Zadna Kretkowska, zadna Przybylska, zaden Wandke nie
            podniosl wówczas krzyku o lamanie Konstytucji. Otwieraja paszcze gdy"łamane sa
            prawa" pedalow. To zalosne.
            • Gość: judaszzdawnychlat Re: Gdyby głupota mogła fruwać... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 17:09
              Coś tow. Wybranowski nie odpowiada na moje posty. Widać boi sie rozmowy z
              kolegami z danych lat. Widac dużo w tym prawdy co napisałem. To jednak żadne
              pocieszenie, martwi upadek - nawet jesli nie moralny- to intelektualny na
              pewno. Krzywde Ci zrobili ludzie, którzy Cię toleruja i tolerowali przez tyle
              lat z Twoim intelektualizmem podporządkowanym autorytetom pokroju Rydzyka i
              jego antymasońskiej/antyżydowskiej spółki. Wyimaginowany wróg to i zajmowanie
              się w takim wieku wrogami, którzy nie są żadnymi wrogami tylko mają inne
              poglądy to doskonały sposób, żeby zabić swój żal i ból istnienia. Może poszukaj
              sobie jakiegoś drugiego domu, gdzie odnajdziesz spokój i kogoś, kto Cie
              przytuli jak będzie Ci źle! Ja się za Ciebie pomodle, nie daj z siebie zrobić
              głupka wiekszego niż nim sie tutaj pokazujesz.
              • trawnik33 Re: Gdyby głupota mogła fruwać... 21.11.05, 17:13
                "...modlitwa modlitwą a tu trzeba brzytwą - albo jeszcze gorzej sprężynowym
                nożem..."
                Echhh :)
                • Gość: pokuta Nachtigall oder Galizien? IP: *.surf.introweb.nl 22.11.05, 13:44
                  trawnik33 napisała:
                  "...modlitwa modlitwą a tu trzeba brzytwą - albo jeszcze gorzej sprężynowym
                  nożem..."
                  Echhh :)

                  jak dziadzio- Reichsdeutsch mniemam -na Ukrainie cywilizacje krzewil,to nie
                  dziwi nick ,bo Trawnik to miejsce usytuowania obozu szkoleniowego dla
                  ukrainskich straznikow kacetow ...na takich wiec plenipotentow noz bylby za
                  honorowy ,raczej spluczka klozetowa by znalazla zastosowanie....
          • Gość: mostostal W stajni Urbana to Michnik pije wodke IP: *.icpnet.pl 21.11.05, 17:07
            sam tak mowi:) Michni czlowiek ktory pije wodke z Urbanem. Brat zbrodniarza
            stalinwskiego. A Wyborcza urzadza lamenty o homoseksualistach. Zal.
    • werter-6 Wypracownie jako praca dyplomowa u rydzyka!.. 21.11.05, 20:20
      RAAK u daruj sobie te bzdury, godne "Waszego dziennika"
      • Gość: ok Werter daruj sobie bzdury godne NIE i Urbana IP: *.icpnet.pl 22.11.05, 07:59
        Niemiecki Geju. Stwierdzam fakty.
      • Gość: Memento mori praca dyplomowa u Mengele.. IP: *.surf.introweb.nl 22.11.05, 13:14
        werter-6 napisał:

        > RAAK u daruj sobie te bzdury, godne "Waszego dziennika"

        ...jedyne slowa ,ktore taki Werter moze tu napisac to :"Wir haben den Krieg
        ausgelöst und wir haben das ins Rollen gebracht,was im Holocaust endete"....
        verstanden?
        I do konca zycia z pochylona glowa chodzic i geba na klodke ,boscie nawet nie
        godni tam stapac,gdzie polski pies oddaje mocz...
    • v.i.k.k.a to by "przysiadła na duszy":))))))))hehehehe 21.11.05, 22:43
      a jej najsłodsze skrzydła...
      sratatata:(
      • Gość: do tłustego ryja [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 22:45
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: RAAK Re: to by "przysiadła na duszy":))))))))hehehehe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 22:50
        a ja zawsze myslałem ze latałaby jak gąska..czy inna caprice :P
    • Gość: mnemotyk Re: Gdyby głupota mogła fruwać... IP: 81.210.109.* 22.11.05, 13:47
      Następni do pałowania to w kolejności : łysi,mańkuci,wegetarianie,opuszczajacy
      msze świete i ci co mało na tacę dają.Wytyczne demokracji mamy prosto z Mińska!
    • Gość: Pozhoha Re: Gdyby głupota mogła fruwać... IP: *.marol.local / *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.05, 14:01
      ... to byś Pan śmigał wysoko.

      Pzdr,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka