Gość: Obywatel
IP: *.FIRMA.com.pl / *.system-sat.pl
22.11.05, 23:31
Pokojowo nastawieni ludzie którzy siedzą na chodniku czy rezerwa!?
Miałem dzisiaj okazje wracac pociągiem z Poznania do Kalisza o godzi. 17:32
przepełnionym skandalicznie zachowujacymi sie rezerwistami! Przyszedł nawet
konduktor i powiedział, że jeśli się ktoś boi to niech się przesiądzie na
przód pociągu ( za co płacimy ?).
Kiedy na peronie znajdowało się 8 policjantów zaczeli krzyczec "J...c
policje!!!" oraz "H.W.D.P.!!!", a oni tylko chodzili sie śmiali. Musiało ich
to jednak zdenerwowac bo wezwali słuzby interwencji.
Około 10 policjantów weszło do pociągu i z miernym skutkiem próbowali ich
uciszyc. W końcu razem z policjantami palili papieroski, bo się bali.
Nikogo nie potraktowano tak jak ludzi na Marszu Równości!
Pytam więc, kto jest wrogiem policji?!?!