Dodaj do ulubionych

KTO JEST WROGIEM POLICJI W POZNANIU?

IP: *.FIRMA.com.pl / *.system-sat.pl 22.11.05, 23:31
Pokojowo nastawieni ludzie którzy siedzą na chodniku czy rezerwa!?
Miałem dzisiaj okazje wracac pociągiem z Poznania do Kalisza o godzi. 17:32
przepełnionym skandalicznie zachowujacymi sie rezerwistami! Przyszedł nawet
konduktor i powiedział, że jeśli się ktoś boi to niech się przesiądzie na
przód pociągu ( za co płacimy ?).
Kiedy na peronie znajdowało się 8 policjantów zaczeli krzyczec "J...c
policje!!!" oraz "H.W.D.P.!!!", a oni tylko chodzili sie śmiali. Musiało ich
to jednak zdenerwowac bo wezwali słuzby interwencji.
Około 10 policjantów weszło do pociągu i z miernym skutkiem próbowali ich
uciszyc. W końcu razem z policjantami palili papieroski, bo się bali.

Nikogo nie potraktowano tak jak ludzi na Marszu Równości!
Pytam więc, kto jest wrogiem policji?!?!
Obserwuj wątek
    • pan.nikt Re: KTO JEST WROGIEM POLICJI W POZNANIU? 22.11.05, 23:34
      Obywatelu, a ty spełniłeś już swój obywatelski obowiązek służby wojskowej???
      • pan.nikt Re: KTO JEST WROGIEM POLICJI W POZNANIU? 23.11.05, 09:27
        Policja spacyfikowała rezerwistów.
        Uzyto około 100 policjantów
        Podało TVP
      • werter-6 zalosny pan.nikt nigdy sensownego textu! 23.11.05, 13:50
        Czy nie szkoda compa?
    • Gość: Obywatel Re: KTO JEST WROGIEM POLICJI W POZNANIU? IP: *.FIRMA.com.pl / *.system-sat.pl 23.11.05, 09:39
      Co za bzdura?!?!
      Wcale tak nie było! Gdzie to konkretnie słyszałes?
      • Gość: Ania Re: KTO JEST WROGIEM POLICJI W POZNANIU? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.05, 14:13
        normalni obywatele.
        • okonocy Re: KTO JEST WROGIEM POLICJI W POZNANIU? 26.12.05, 00:44
          O czym Wy gadacie??!!!Gośc napisał co widział i oczekiwał normalnej
          odpowiedzi,ale miał pecha...napotkał na niedorozwiniętych....Ja mam 25
          lat,służbę skończyłem,ale to całe rezerwowe towarzystwo rozgoniłbym pałami.Jak
          baran jeden z drugim nie dostanie po goleni to nie zrozumie.Byłem w
          żandarmerii,na własne życzenie.A dlaczego?Bo lubie porządek,spokój i poczucie
          bezpieczeństwa.Nie chcialbym aby moje dzieci kiedyś spotkały taką bande
          debili.Jestem dumny z tego,że przyprowadzałem takich idiotów,którzy wogóle nie
          rozumieją tego co przeszli,do porządku.Są odważni w grupie,ale wszyscy
          jednakowo tępi i otumanieni alkoholem.Najczęściej wystarczyło,ze zobaczyli
          nasze purpurowe berety i był spokój.Z wojska odszedłem po nadterminie w zeszłym
          roku.Miałem propozycję szkoły i awansu,ale mam również inne ideały.Jednak
          rezerwiści niech uważają,bo ja nadal jeżdżę pociągami...a prostactwa nie znoszę.
          Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka