Gość: Radost
IP: *.icpnet.pl
11.10.02, 16:08
To będzie zmarnowany czas dla Poznania.Wystarczy spojrzec kto jest na jego
listach wyborczych: "histerczyka" K.Kretkowska , wyjatkowy gbur
F.Maciola ,uwazajaca sie za wszechwiedzaca J.Rotnicka i Czesław
Pawlaczyk.Ten ostatni pokazal na sesji jakie poklady inteligencji w nim
drzemia(zarzucil prezydentom lapowke w postaci karnetu na mecze). Oby te
osoby w nowej radzie nie zasiadly.