Dodaj do ulubionych

Mam nadzieję ze (nie)Szczesny-Kaczmarek nie wygra.

IP: *.icpnet.pl 11.10.02, 16:08
To będzie zmarnowany czas dla Poznania.Wystarczy spojrzec kto jest na jego
listach wyborczych: "histerczyka" K.Kretkowska , wyjatkowy gbur
F.Maciola ,uwazajaca sie za wszechwiedzaca J.Rotnicka i Czesław
Pawlaczyk.Ten ostatni pokazal na sesji jakie poklady inteligencji w nim
drzemia(zarzucil prezydentom lapowke w postaci karnetu na mecze). Oby te
osoby w nowej radzie nie zasiadly.
Obserwuj wątek
    • Gość: P.B Re: Mam nadzieję ze (nie)Szczesny-Kaczmarek nie w IP: *.czerwonak.sdi.tpnet.pl 11.10.02, 16:49
      Gość portalu: Radost napisał(a):

      > To będzie zmarnowany czas dla Poznania.Wystarczy spojrzec kto jest na jego
      > listach wyborczych: "histerczyka" K.Kretkowska , wyjatkowy gbur
      > F.Maciola ,uwazajaca sie za wszechwiedzaca J.Rotnicka i Czesław
      > Pawlaczyk.Ten ostatni pokazal na sesji jakie poklady inteligencji w nim
      > drzemia(zarzucil prezydentom lapowke w postaci karnetu na mecze). Oby te
      > osoby w nowej radzie nie zasiadly.

      To sobie Kaczmarek złych współpracowników dobrał.
    • Gość: Onion Re: Mam nadzieję ze (nie)Szczesny-Kaczmarek nie w IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 11.10.02, 16:52
      do powyższej listy pseudo-poznaniaków należy też dodać
      towarzysza Kurzycę,które o ile wygra pan (nie)Szczesny
      zostanie doradcą do Spraw Sportu (hahahaha), jak wiadomo
      jest osoba pałająca ślepą nienawiścią do Naszego Lecha i
      poznańskiego sportu!Panu (nie)Sczesnemu-Kaczmarkowi i
      jego świcie(czyt.)klakierom mówimy nie!

      Onion(e-Lech'02)
      • Gość: Radost Re: Mam nadzieję ze (nie)Szczesny-Kaczmarek nie w IP: *.icpnet.pl 11.10.02, 17:00
        Gość portalu: Onion napisał(a):

        > do powyższej listy pseudo-poznaniaków należy też dodać
        > towarzysza Kurzycę,które o ile wygra pan (nie)Szczesny
        > zostanie doradcą do Spraw Sportu (hahahaha), jak wiadomo
        > jest osoba pałająca ślepą nienawiścią do Naszego Lecha i
        > poznańskiego sportu!Panu (nie)Sczesnemu-Kaczmarkowi i
        > jego świcie(czyt.)klakierom mówimy nie!
        >
        > Onion(e-Lech'02)


        O Kurzycy niech świadczy to czego dokonal..hmmm nic? a przypomne ze byl szefem
        komisji sportu i kultury fizczynej. A chwileczke chcial sprowadzic Bekdasa....

        J.Kurzyca jako radny nas zupelnie nie zachwyca!!!
        Nie dla bandy (nie)Szczesnego!!
    • Gość: Pole Re: Mam nadzieję ze (nie)Szczesny-Kaczmarek nie w IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 11.10.02, 23:14
      Co prawda żadnen z kandydatów mi nie odpowiada, ale z dwojga złego wolę
      Kaczmarka niż Grobelnego (nawet człowiek nie czuje jak mu się rymuje ;) ).
      Poważnie.

      A propos Grobelnego - na stronie PO czytamy o nim:
      "największa porażka: Nie poinformowanie poznaniaków o rzeczywistych sukcesach
      ich Miasta."

      Ojej, jacy my niedonformowani... Nawet nie zdajemy sobie sprawy ile on dla nas
      dobrego zrobił - prawdziwy kochany wujek...
      • Gość: RW Nie-szczęśni kandydaci IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 12.10.02, 21:42
        wielu oszołomów zabrał, jeden z nich pisze sam ze sobą na forum , nijaki
        Cezary , rewelacyjna jest też Halina prosiaczkową , która wyeksmitowała rodziną
        na bruk, oraz Jacek Ł. nieobecny w radzie
        • Gość: Cezary Ostrowski Do RW IP: *.icpnet.pl 17.10.02, 18:44

          Lubię wiedzieć kto o mnie pisze. Może przedstawisz się z imienia i nazwiska -
          dzielny RW. Pierwszy lepszy anonimowy malkontent może stwierdzić, że na
          przykład: "Einstein to debil i pedał". Nieco trudniej byłoby to udowodnić, a
          jeszcze trudniej jest (jak się okazuje) pod tym PODPISAĆ

          Ze stosownym szacunkiem
          Cezary Ostrowski
    • Gość: radostek Re: Mam nadzieję ze (nie)Szczesny-Kaczmarek nie w IP: 195.94.213.* 17.10.02, 16:33
      ten radost to psychol nie rozumie polityki tylko widzi wlasny nos Lecz sie synu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka