Dodaj do ulubionych

AutoCad - Kreślenie - Internet

IP: *.run.pl / *.run.pl 25.11.05, 15:59
Chętnie podejmę się kreślenia w AutoCadzie rysunków techniczych jako
dodatkowego zajęcia i wymianą ich przez internet. Jestem absolwentką
Architektury i Urbanistyki, od 1.5 roku pracuję w pracowni architektonicznej.
Jestem dokładna i sumienna, programem posługuję się sprawnie i szybko.
wmoniq@interia.pl
Obserwuj wątek
    • kkolasinska Re: AutoCad - Kreślenie - Internet 28.11.05, 12:18

    • Gość: arek Re: AutoCad - Kreślenie - Internet IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 30.12.05, 16:05
      jestem zainteresowany poznaniem Ciebie ale na płaszczyźnie towarzyskiej... Co
      Ty na to?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka