Gość: Monika
IP: *.run.pl / *.run.pl
25.11.05, 15:59
Chętnie podejmę się kreślenia w AutoCadzie rysunków techniczych jako
dodatkowego zajęcia i wymianą ich przez internet. Jestem absolwentką
Architektury i Urbanistyki, od 1.5 roku pracuję w pracowni architektonicznej.
Jestem dokładna i sumienna, programem posługuję się sprawnie i szybko.
wmoniq@interia.pl