rezyser83
13.04.06, 21:33
witam bardzo serdecznie. Na forum Gorzowa Wlkp istnieje konflikt czy S3
powinna przechodzic przez Poznan z ominieciem Zielonej Gory. Czy waszym
zdaniem tak powinno być, czy droga ekspresowa S3 w takiej opcji bedzie
czynnikiem rozwoju dla wielkopolski i lubuskiego i czy wogole S3 jest
potrzebne dla Poznania. A może S3 powinno byc trasa polnoc poludnie czyli
szczecin-gorzow-zielonagora-wroclaw!
Pozdrawiam!