d95
07.09.06, 09:35
mam pytanko w sprawie rolet okiennych wewnetrznych
polecacie te chowane w kasetce, czy bez???
te w kasetce lepiej sie prezentuja, ale slyszalem ze trudniej umyc okno pod
kasetka
a druga sprawa, jak montowane sa takie rolety??? trzeba je przykrecic do rany
okiennej?? mam nowe okna plastikowe i zatsanwiam sie czy nie zniszcza mi sie
okna jak bede chcial takie rolety kiedys zdemontowac to zostana dzirurki w
ramie.