Dodaj do ulubionych

rolety okienne wewnetrzne???

07.09.06, 09:35
mam pytanko w sprawie rolet okiennych wewnetrznych

polecacie te chowane w kasetce, czy bez???
te w kasetce lepiej sie prezentuja, ale slyszalem ze trudniej umyc okno pod
kasetka

a druga sprawa, jak montowane sa takie rolety??? trzeba je przykrecic do rany
okiennej?? mam nowe okna plastikowe i zatsanwiam sie czy nie zniszcza mi sie
okna jak bede chcial takie rolety kiedys zdemontowac to zostana dzirurki w
ramie.
Obserwuj wątek
    • Gość: S'Kubana Re: rolety okienne wewnetrzne??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.06, 09:46
      Roletki wg mnie lepsze są "te bez" łatwie je zdemontwać, zmienić i wyrzucić jak
      już moda na nie minie. Uchwyty od roletek są najczęściej przyklejane do ramy
      okna i nie trzeba nic w oknie wiercić. Najlepiej obejrzeć w sklepie ;)))
    • d95 rolety - gdzie najtaniej w poz??? 07.09.06, 09:52
      a gdzie w poz najtaniej znajde rolety???
      w jakiej cenie miej wiecej i za ile montaz???
      • Gość: ola Re: rolety - gdzie najtaniej w poz??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 11:01
        Ja trafiłam z polecenia do sklepu z roletkami na ul.Sokoła (sołacz) i jestem
        b.zadowolona z już zakupionych roletek.
        mają b.duży wybór i tkanin i typów roletek
        jak poszukam e-maila to przesle ci
      • Gość: S'Kubana Re: rolety - gdzie najtaniej w poz??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.06, 13:20
        Takie mini roletki samemu się montuje. Mnie zajeło to 7 minut na okno ;)
    • Gość: ola Re: rolety okienne wewnetrzne??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 11:06
      e-maila nie moge odszukać , ale mam telefon 061 8401 352
      • d95 Re: rolety okienne wewnetrzne??? 07.09.06, 13:48
        dzieki olu
    • v.i.k.k.a chowane 07.09.06, 13:41
      lepiej wygladaja, nic mi sie nie niszczy, a te kasetki sa jakos mocowane na
      wcisk chyba. Mam na dachowych. W kazdym razie pan w sklepie mowil, ze montaz
      latwy jak klocki lego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka