ququ777 27.09.06, 22:16 TWO TICKETS TO NOWHERE, PLEASE!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Włoczykij Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.icpnet.pl 27.09.06, 22:31 A może pan dyrektor wyjaśni nam, gdzie jest pętla Starołęka? :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KT4D Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.leeds.ac.uk 28.09.06, 15:23 A co? Nie wiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tramwajarz Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: 212.2.99.* 28.09.06, 16:23 Dyrektor na pewno wie gdzie jest pętla tramwajowa Starołęka, natomiast red. Bojarski nie zadał sobie trudu, żeby sprawdzić, że zatramwaj jedzie do RONDA Starołęka. Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: dobre warunki 27.09.06, 22:42 "2 tys brutto" miesięcznie. "Na rękę" podajcie raczej. 220 funtów, ok. 1300pln brutto tygodniowo, powiedzmy - 5200 brutto miesięcznie. I tu jest relax i slow down, nie ten przelicznik co kiedyś by zarobic i wrócić, nie te kokosy. A. Odpowiedz Link Zgłoś
bmkms Re: dobre warunki? 28.09.06, 15:43 Przepraszam, ze sie wtracam ale 220 funtow tygodniowo zarabia w Anglii kiepska sprzataczka. W firmie, gdzie pracuje kierowcy nie schodza ponizej 9 funtow na godzine (to ci najslabsi) czyli ok 1500-2000 funtow na miesiac (nie 880!) Odpowiedz Link Zgłoś
koprofag4 Re: dobre warunki? 28.09.06, 19:48 dobre warunki? 2 tys brutto? boze ty slyszysz i nie grzmisz... na reke to 1400 mniej wiecej - przezyc mozna faktycznie, ale to raczej wegetacje przypomina...o odlozeniu czegokolwiek mozna zapomniec na szczescie brak rak do pracy powoli wymusza na pracodawcach zmiane nastawienia...robi sie rynek pracownika, ktory juz powoli moze zaczac mowic "nie podoba sie? to ch...j wam w doope ide gdzie indziej:)"...odzywka niedawno jeszcze absolutnie nie do pomyslenia:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomi Re: dobre warunki? IP: *.zgora.dialog.net.pl 28.09.06, 20:36 Poznań to dość drogie miasto. Ni dzwię się żę kierowcy za te pieniądze nie chcą pracować. Trochę szcunku dla tych pracowników się należy pozatym niektórzy pewnie zmieniają pracę na inną ale w polsce nie wszyscy ladują w GB. W poznani bezrobicie jest niewielkie zawsze coś ie znajdzie dla zawodowca za kierownicą. Odpowiedz Link Zgłoś
mario-radyja To za przeproszeniem k***a zagłosuj na takich co 29.09.06, 00:27 > dobre warunki? 2 tys brutto? boze ty slyszysz i nie grzmisz... > na reke to 1400 mniej wiecej - przezyc mozna faktycznie, ale to raczej > wegetacje przypomina...o odlozeniu czegokolwiek mozna zapomniec Zagłosuj na takich co naprawdę chcą obniżyć podatki. Ty na rękę dostajesz 55% tego co musi na ciebie wydać pracodawca. Resztę zabiera państwo i ZUSowe darmozjady. Weź swoją płacę netto i dolicz do niej 80%. Tyle więcej byś dostawał gdyby nie te wszystkie solidarne gęby do wyżywienia. > na szczescie brak rak do pracy powoli wymusza na pracodawcach zmiane > nastawienia...robi sie rynek pracownika, ktory juz powoli moze zaczac Jest prawdą, że duże bezrobocie daje pracodawcom dużą przewagę w negocjacjach płacowych z pracownikami. Ale pracodawcy nie mają wpływu na to jak duże ono jest. A bezrobocie bierze się z dwóch rzeczy: opisany wyżej klin podatkowy oraz prześladowanie przedsiębiorstw przez aparat administracyjno-skarbowy. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: dobre warunki? 07.12.06, 01:42 Chyba przesadzasz. KIerowcy w Szkocji przyznaja sie do 7;7,50 na godzine. Z tym, że jeżdża więcej niż 40 godzin tygodniowo. Na oko mogą mieć na rekę około 300 funtów tygodniowo (może troche wiecej) (odatki ubezpieczenie itd) Żyć tu mozna za 25 (podobno), ale spokojnie razem z Whisky i drobnymi zakupami powiedzmy 60 do 100. Mieszkanie to od 40 do 80 tygodniowo, albo po jakims czasie w spółdzielni 250do 300 miesięcznie. W sumie można spokojnie żyć i sporo odłożyć. Min w UK to coś około 5,75, czy 5,85. I to też starcza na życie, tak,że 7, czy 8 nie jest źle. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: dobre warunki? 07.12.06, 01:44 aha, na autobusach praktycznie wszystkich linii sa ogłoszenai po polsku, że poszukują kierowców Odpowiedz Link Zgłoś
pan.nikt Re: dobre warunki? 07.12.06, 02:49 ps2. Spotkałem fajną dziewczynę-kierowczynię. Ładna, rozwiany, czarny włos i ten temperament. Jak jest "pod czasem", to trzymaj się czego mozesz. Na prztystankach jak mawiam, nie staje, tylko zwalnia. Jazda wtedy jest szaleństwem. A wsiadając do autobusu można z usmiechnietych ust usłyszeć, oczywiscie po polsku "no szybciej,szybciej". Naprawdę szok. Niezorientowanym wyjasniam, że w UK do autobusu jest jedno wejscie, przy kierowcy, u którego, albo kupujesz bilet,albo któremu okazujesz jakiś bilet okresowy, albo legitymację emeryta (tak, tak, emeryci jeżdżą tu za darmo) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marty145 Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: 195.149.124.* 28.09.06, 08:00 To są dobre warunki? Na początek 2000 złotych brutto? jakieś 1200 złotych netto, czy tak? Hahahahahahahahahahahahahah. Wolne żarty. Ostatnio 20 minut czekałem na BP aż podejdzie osoba obsługująca dystrybutor gazu. Dlaczego? "Nie ma ludzi do pracy, nie za te pieniądze" - to była odpowiedz zagonionego człowieka, ktory w koncu przyszedł. Wnioski nasuwają się same: myślę, że raczej prędzej niż później wzrosną nasze pensje, w przeciwnym razie w RP zostaną renciści i zule. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciekawy Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.06, 19:16 Ile osób w administracji przypada na liczbę kierowców i motorniczych? Ilu kierowników i dyrektorów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciekawy Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.06, 19:18 Podobno tam i specjalistów się nie ceni. A szkoda... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Może wreszczie się obudzą pracodawcy i godnie zacz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 11:12 ną swoich pracowników wynagradzać, a nie każą robić za 700PLN!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: twój wacek Ty też się obudź i załóż swoją firmę i płać 10000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 16:50 dolarów ,albo funtów swoim pracownikom . Zobaczymy ile wytrzymasz ze swoją firemką heheh . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezrobotny A ja - bezrobotny od roku nie jechałem autobusem IP: *.icpnet.pl 28.09.06, 18:12 ani tramwajem. Jeżdżę rowerem albo chodzę pieszo. Komunikacja miejska jak przed wojną - tylko dla zamożnych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Doradca Bezrobotny: zostań kanarem! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 18:49 Na pewno znajdziesz zatrudnienie w tym zawodzie, nawet jeśli jesteś kompletnym głąbem (teoretyzuję- bez obrazy). Będziesz mógł wtedy jeździć za friko do urzygu i jeszcze ci za to zapłacą :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sedzia Re: Bezrobotny: zostań kanarem! IP: *.tvk.torun.pl 28.09.06, 19:12 Trzeba mieć średnie wykształcenie,NIEKARALNOŚĆ,oraz b.wysoka odporność na stres.Gdybym ja ustalał warunki to:zawodowe,uczciwość i skuteczność(2 metrowe,nerwowe kanary by zrobiły porzadek ze złodziejami!!!)to samo policja- wiekszość tych leszczy pozwalniać!!!!OMON-to jest prawdziwa milicja-porownajcie przecietnego z Omonu i z naszej"prewencji"-ogromna roznica we wszystkim na nasza niekorzysc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezrobotny Re: Bezrobotny: zostań kanarem! IP: *.icpnet.pl 28.09.06, 19:19 Jakbym miał odporność na stres, to bym za darmo komunikacją jeździł... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kanar Re: Bezrobotny: zostań kanarem! IP: *.icpnet.pl 06.10.06, 13:12 Myślicie że praca kanara jest lekka? Przez takich jak wy pracować sie czasem nie chce. Każdy z nas jest normalnym człowiekiem, ma rodzine, dzieci na utrzymaniu... W każdym cywilizowanym państwie gość jadący bez biletu spaliłby się ze wstydu... Ale nie u nas. Polak tylko patrzy gdzie naciągnąć i oszukać. I jest DUMNY że go nikt nie dorwał. Ale jak bilety drożeją (bo ze sprzedaży biletów MPK się również utrzymuje), to jest pierwszy który MPK przeklina. A tak na koniec to w ostatnim naborze na prace kanara w MPK na jedno miejsce było ponad 100 osób... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KT4D Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.leeds.ac.uk 28.09.06, 15:23 Jak maja takie problemy to niech doszkalaja motorniczych jako kierowcow autobusow i po klopocie - w koncu w czasie remontow uruchomienie tramwajow jest odpowiednio mniejsze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klakson Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 16:14 Tyle że od dawna wiszą w autobusach plakaty o kursach z "gwarantowanym zatrudnieniem" po jego ukończeniu. Jak widać nie wszystkim się ta perspektywa podoba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Q Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: 195.20.110.* 28.09.06, 16:26 > Tyle że od dawna wiszą w autobusach plakaty o kursach z "gwarantowanym > zatrudnieniem" po jego ukończeniu. Jak widać nie wszystkim się ta perspektywa > podoba Tyle że szkoda, że nie piszą, że za ten kurs musisz zabulić najpierw z własnej kieszeni. Skąd bezrobotny ma wziąć 2-3tysiaki ot tak, żeby MPK se mogło na kursie zarobić??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciekawy Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.06, 19:19 A jak wszyscy wyjadą to kto zapracuje na kierowniczo dyrektorskie pensje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dominika Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 16:52 To kierowcy i motorniczowie tworzą MPK. Wstawaj rano o 4 do pracy, pracuj na zmiany i goń czasy. A przez parę godzin jedz w kółko bez przerwy. To zrozumiesz czemu w MPK nie ma ludzi do jazdy.Bo na brak innych MPK nie narzeka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: torn Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.tvk.torun.pl 28.09.06, 19:15 Dokładnie w toruniu też brak kierowców,kto chce sie uzerac z bydłem,wstawac o 3 w nocy konczyć po 24 itd,itp.Natomiast na stanowiska "biurowe"-umysłowe,na 1 miejsce 70-100podań!!!!!!!!!!!!!!!I jeszcze zwalniaja!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tramwajarz Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: 212.2.99.* 28.09.06, 16:24 > w czasie remontow uruchomienie tramwajow jest odpowiednio mniejsze... Nie zupełnie... Przecież linia 1 i 7 (za które to właśnie na odcinku od Traugutta do Ronda Starołęka kursuje zatramwaj) nie są zawieszone tylko jadą objazdem - czyli nawet dłuższą niż zazwyczaj trasą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukaszbandi Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.icpnet.pl 28.09.06, 17:26 Niestety motorkowych też brakuje, choć nie na taką skalę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszek Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.06, 06:58 Zabraknie motorowych jak Niemcy otworzą granicę. Zostanie administracja i dyrekcja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: true Nie ma mocnych - podniosą wynagrodzenie... IP: *.physchem.kth.se 28.09.06, 15:36 O ile nie będzie chętnych...2tys brutto to jest śmiech na sali. Minimalne wynagrodzenie powinno wynosić 2,5tys na rękę. Dla kogoś z rodziną? Mniej w Poznaniu to jest kpina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jęki socjalistów Powiadam ci !! Załóż swoją firmę i płać 10000 zł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 16:51 albo dolarów swoim pracownikom . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezrobotny Re: Powiadam ci !! Załóż swoją firmę i płać 10000 IP: *.icpnet.pl 28.09.06, 18:17 Płać albo i nie, bo mam kogoś w rodzinie, kto ma wyrok sądowy nakazujący pracodawcy wypłatę zaległych wynagrodzeń i może go sobie na ścianie powiesić... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robotny A komornik też bezrobotny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 19:02 "Biednyś, bo głupiś" jak mówią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezrobotny Re: A komornik też bezrobotny? IP: *.icpnet.pl 28.09.06, 19:16 Mimo że mnie obrażasz, jednak Ci odpowiem. Komornik, o ile w ogóle coś ściągnie, to ma ZUS i Urząd Skarbowy na początku kolejki wierzycieli. Zaległe wypłaty są gdzieś tam na końcu... A z tego co wiem, to on nie jest w stanie prawie niczego ściągnąc.... Odpowiedz Link Zgłoś
mario-radyja A myślisz że pracodawcom jest superlekko? 29.09.06, 00:11 Gość portalu: bezrobotny napisał(a): > Komornik, o ile w ogóle coś > ściągnie, to ma ZUS i Urząd Skarbowy na początku kolejki wierzycieli. Zaległe > wypłaty są gdzieś tam na końcu... A ja mam w rodzinie jednego przedsiębiorcę, który z wekslem za dostarczony swój własny towar był na SIÓDMYM miejscu w kolejce do bankruta. I oczywiście nie dostanie swoich pieniędzy. I właśnie ty, pracowniku, jesteś wcześniej w tej kolejce od niego, pewnie na trzecim miejscu A NIE NA KOŃCU!, jak raczysz twierdzić. A prawdą jest, że ZUS i skarbówka są najbardziej uprzywilejowane. A co do komornika, to komornik najpierw zapłaci sobie z masy spadkowej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ryk kapitalisty A ty załóż i nie płać-ciekawe jak długo wytrzymasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 18:59 A ty załóż i płać 800 albo wcale. Ciekawe, jak długo pociągniesz bez pracowników i jak rozwiniesz biznes zatrudniając tylko żonę i dzieci (normalna żona też nie będzie tyrała za friko- nie po to wychodziła za "biznesmena"). Powodzenia. Hehe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LC Re: Powiadam ci !! Załóż swoją firmę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 19:01 Pracodawca nie ustala pensji pracownik zresztą też :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszek Re: Powiadam ci !! Załóż swoją firmę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.06, 07:01 Kierownictwu też nie i umysłowym? A tabele pensji i duża rozpiętość widełek płac? Na tym samym stanowisku,rozpiętość kilku tysięcy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 220 funtow!?!?! Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: 80.54.88.* 28.09.06, 15:48 Smieszne pieniadze. To jest jakies 700 na reke miesiecznie... komedia. Nie te czasy ze sie pojedzie na zachod i w rok postawi w Polsce dom i samochod nowy kupi. W tej chwila przebitka wynosi jakies 2,5 razy dla UK a wiec zeby sie czegos dorobic to z 10 lat trzeba zapieprzac z dala od rodziny itp. U nas zreszta nie wiele lepiej bo 2 tys zl brutto tez szalu nie robi... takie zycie :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Staruch Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 19:08 > a wiec zeby sie > czegos dorobic to z 10 lat trzeba zapieprzac z dala od rodziny itp. Zapieprzać i ŻYĆ JAK DZIAD, zapomniałeś dodać. Czyli mieszkać po siedmiu w kawalerce i żreć wyłącznie puszki z tesco (o ile masz zdrowie, żeby przeżyć tak 10 lat!). Bo jeśli chcesz żyć tam na normalnym poziomie, to forsy nie odłożysz z takiej pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
stercus_curiae Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy 29.09.06, 01:20 tygodniowo mistrzu, tygodniowo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezportek Niewidzialna reka rynku IP: 65.222.254.* 28.09.06, 15:48 Dla zaskoczonych - to jest wlasnie ta moc sprawcza normalniejacych warunkow w Polsce, efekt otwarcia zasmierglej piwnicy po peerelu na swiat, wypuszczenia ludzi z klatki. Ludzi, powiadam, bo proletariat i tak bedzie mial przewalone, jak zawsze i wszedzie. I dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komar Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: 86.68.58.* 28.09.06, 16:03 Ciekawe, ze wszyscy tak narzekaja na zarobki, ze "pracodawcy nie daja dobrych pensji" A ja sie pytam : Dlaczego podczas rozmowy kwalifikacyjnej Polacy zgadzaja sie na wszystko??? To pewnie przez brak wlasnej godnosci, panikarstwo i przeswiadczenie, ze wszystko zalezy od pracodawcy. A przeciez mozna przyjsc i powiedziec sluchaj no panie xy, papiery mam ok, doswiadczenie ok, i za mniej niz .... pracowac nie bede. Woz albo przewoz. Odpowiedz Link Zgłoś
pvv.pvv Chca sie zgadzac.... 29.09.06, 02:16 bo popracuja do momentu wyjazdu; az nie znajda pracy - wyjada na urlopie i nie wróca... przynajmniej przez ten czas zapracuja na pierwsze lokum. To ta czesc - bardziej obrotna... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hanys Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.cable.ubr05.gate.blueyonder.co.uk 07.12.06, 01:31 Stefan -kurwa-my tu na wyspach nie dezerterzy tylko powojenna emigracja polity......twu ekonomiczna , wszystkim którzy chcą mieć jakiś pogląd w zarobkach kierowców autobusów to informuje że mój dochód w roku podatkowym tu w Newcastle wyniósł (na ręke)netto 13.672 funty ,niech mi pokaże się ktoś kto zarobił w polsce 1/10 tego ,hi hi hi (z kierowców lub tramwajarzy)-----a jak wrócę do Polski to nie do pks-u mpk-u tylko do KOCHANEJ ŻONECZKI ,SYNA.I CORKI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaczyński Bezrobocie spada! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 16:12 Tej drogi będziemy bronić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wk Re: Bezrobocie spada! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.06, 16:18 w Polsce mężczyzna nie utrzyma rodziny, nawet z jednym dzieckiem. Zarabiał jako analityk 800,-zł netto, wział torbę i wyjechał za granicę, sprząta. Wykształcony bardzo dobrze, zna kilka języków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezrobotny Re: Bezrobocie spada! Wśród rencistów, studentów IP: *.icpnet.pl 28.09.06, 18:22 i emerytów. Dla nich jest praca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszek Re: Bezrobocie spada! Wśród rencistów, studentów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.06, 07:04 Bo emeryt, który nie miał układów i mało zarabia ma 800 zł. A na mieszkanie w TBS trzeba mieć dochód 1400 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zen Re: Bezrobocie spada! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 20:40 Nie bezrobocie spada, tylko ludzie spie..ja z tego bagna i brakuje rak do pracy. A sadzac po tlumach w urzedzie pracy, rodakom tez niezbyt chce sie pracowac. Lepiej żebrac, brac zasilek, lewą rente albo krasc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dominika Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 16:48 Myślę, że prezydentem POznania POwinna zostać Maria Pasło-Wiśniewska, fachowiec od finansów. Wtedy nikt nie musiałby uciekać, bo teraz jest za bardzo "poukladanie". A POznaniowi POtrzebna nowe spojrzenie. Na wszystkich ludzi, a nie tylko na wysokich stołkach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: twój wacek Głosowali na socjalizm ,a uciekają do liberałów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 16:49 buehehehe . SLD ,AWS ,a teraz PiS du to socjaliści ,którzy niszczą ten kraj ,a jak usłyszałem ,że PiS będzie w koalicji z fanatykami religijnymi i rolnikami to padłem na glebe ze śmiechu . Nie głosuję ,bo nie ma w Polsce partii liberalnej .Żałosny naród polski . Najpierw nasrają w swoim kraju ,a później uciekają . Dlaczego nie ma u nas polskiej LIBERALNEJ partii ,która miałaby odwagę stawić czoła burakom i hołocie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dominika Re: Głosowali na socjalizm ,a uciekają do liberał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 16:57 Wacku, zagłosuj na Marię Pasło-Wiśniewską. Zrób to dla mnie. Ja rok szukałam pracy. Myślę, że Pani Wiśniewska, którą zna Europa z najlepzej strony, a ona zna inwestorów zmieni to. I już nie będę musiała pukać i prosić o pracę. Odpowiedz Link Zgłoś
ak813 Re:Problem jest ten, ze w Polsce liberalnej partii 28.09.06, 18:12 narodowejnie ma. PO to przemalowani folsdojcze. GWno to przemalowane zydki. SLD to kazdy wie (ruskie swinie). Wiec jaki jest wybor? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leszek Re:Problem jest ten, ze w Polsce liberalnej parti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.06, 07:06 ak18, bardzo niekulturalnie się wypowiadasz tak mściwie. To żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezrobotny Re: Głosowali na socjalizm ,a uciekają do liberał IP: *.icpnet.pl 28.09.06, 18:27 Zajmij się lepiej swoim wackiem. Ten Twój XIX wieczny polski oligarchiczno - złodziejski liberalizm był większym nieszczęściem niż komuna... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam selekcja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 19:55 W artykule napisali: MPK liczy, że ci, co dziś chcą wyjechać, szybko wrócą. Dlatego nasz przewoźnik zgadza się udzielić kierowcom, którzy o to proszą, bezpłatnego trzymiesięcznego urlopu. - To w Anglii okres próbny, który nie wszyscy przechodzą - pociesza się dyrektor Książyk. To znaczy: ci co sie nadają - zostana w na Wyspach. Ci co sie do niczego nie nadaja - wróca do roboty w tym kraju. Hłe Hłe Hłe. To jest właśnie dylemat: Polska solidarna (bezbronny socjał miejski i wiejski,do niczego nie zdatny)/Polska liberalna (zaradna, czy tu czy na Wyspach). Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: Głosowali na socjalizm ,a uciekają do liberał 28.09.06, 21:13 Gość portalu: bezrobotny napisał(a): > Ten Twój XIX wieczny polski oligarchiczno - > złodziejski liberalizm był większym nieszczęściem niż komuna... Polski olig-złodziejski "liberalizm" ma się tak do liberalizmu jak pięść do nosa. Dałeś sobie hasełko wyborcze PiS sprzedać, współczuję. A. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezrobotny Re: Głosowali na socjalizm ,a uciekają do liberał IP: *.icpnet.pl 28.09.06, 22:31 Obawiam się że ten Twój liberalizm w czystej postaci przyniósł by w polskich warunkach więcej ofiar niż swego czasu czysty "komunizm" w wydaniu Pol Pota w Kambodży... Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: Głosowali na socjalizm ,a uciekają do liberał 28.09.06, 22:44 Gość portalu: bezrobotny napisał(a): > Obawiam się że ten Twój liberalizm w czystej postaci przyniósł by w polskich > warunkach więcej ofiar niż swego czasu czysty "komunizm" w wydaniu Pol Pota w > Kambodży... Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: Głosowali na socjalizm ,a uciekają do liberał 28.09.06, 22:47 miało być: Co to jest wg Ciebie "czysty liberalizm", "polskie warunki" i "czysty komunizm"? Posługujesz się takimi hasłami czy też uogólnieniami i byłoby miło widzieć co masz na myśli? A. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smok A wiesz chociaż co to liberalizm czy tak sobie IP: *.acn.waw.pl 28.09.06, 23:25 powtarzasz bo mądrze brzmi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smok Masz rację stary, tylko liberalizm, tyle że IP: *.acn.waw.pl 28.09.06, 23:20 Polaczkom SLD, PiS i LPR tak namieszały w głowie że chodzą i powtarzają, że liberalizm be, Balcerowicz musi odejść i tym podobne bzdury. Dopóki nie będzie rządów liberalnych z prawdziwego zdarzenia, dopóty będzie to kraj zazdrosnych gó..zjadów i gołodupców. Odpowiedz Link Zgłoś
pvv.pvv Korwin Mikke 29.09.06, 02:19 Podobno jest liberalem... Jesli bedzie w nastepnych wyborach dam mu sznase. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tay Flegma? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 20:32 Wole juz spokojnych wyluzowanych Angoli niz wiecznie zniecierpliwionych albo spanikowanych Polakow z ku..kami w oczach. Fuck off! Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy 28.09.06, 21:45 u nas kierowcy wpadli na lepszy pomysł - pokupili busy i jeżdżą na własny rachunek. I po co wyjeżdżać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smok Aż 2tys. brutto? Wow, nie wiadomo po prostu jak je IP: *.acn.waw.pl 28.09.06, 23:15 wydać :-) Odpowiedz Link Zgłoś
stercus_curiae Jak to tylko 2 tys. zarabiaja ??????? 29.09.06, 01:24 Przeciez gdy strajkowali w 2000 roku dyrektor MPK- Babiak i prezydent Poznania- Szczesny-Kaczmarek rozglaszali, że kierowcy i motorniczowie w MPK zarabiaja po 2,5 tys. Co im wynagrodzenia zmniejszyli???:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: frogman Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.06, 10:23 PISu nikt nie bije,PIS szczęśliwy Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski Kierowcy MPK uciekają na Wyspy 29.09.06, 11:14 Gorze nam, jak stanowiska kierownicze, w autobusach, obejmą członkowie PIS-u! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kierowca Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.server.ntli.net 29.09.06, 12:05 Pieprzyc Poznan. Pozdrawiam z wysp :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stefan Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.icpnet.pl 29.09.06, 16:30 Pieprzyć kierowców dezerterów. Mpk to wspaniały klimat, choć bywa ciężko. Odpowiedz Link Zgłoś
stercus_curiae Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy 30.09.06, 11:01 Wspanialy klimat tylko dlaczego tak smierdzi...pasazerowei sie nie myja czu jak? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stefan Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.icpnet.pl 30.09.06, 14:33 To już wasz problem drodzy pasażerowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poznaniak Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.tktelekom.pl 25.07.08, 19:09 Jeżdżę w Llondynie na autobusach , dajcie na rękę chociaż 2,500 to przyjdę do was tyrać , baksalar@interia.pl, tak na wszelkii wypadek podaję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: notyp Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.icpnet.pl 25.07.08, 23:56 Cha, cha, cha. Autor artykułu mógł wcześniej porozmawiać z byłymi kursantami i dowiedzieć się jak te " szkolenia " ( prowadzone od paru lat ) z gwarancją zatrudnienia wyglądały. Teraz niech " za kółkiem " zasiądzie Dział " szkolenia " z mistrzem kierownicy Dudziakiem na czele. MPK jest tylko zainteresowane ruchem w interesie kursowo - szkoleniowym. Ale czego można oczekiwać od miejskiej spółki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiem Re: Kierowcy MPK uciekają na Wyspy IP: *.icpnet.pl 26.07.08, 17:39 Niech uciekają,i tak nic nie potrafią.Kierowcy międzynarodowi już nawiali ,nie ma kto pracować dla firm turystycznych.Brano niedołęgi z PKS.Zgroza z takimi jezdzić po Europie(Polsce)Piją,łamią przepisy,co to sie porobiło teraz!Firmy przewozowe zatrudniają kierowców trzeciego sortu!Uważajcie turyści. Odpowiedz Link Zgłoś