majki_76 16.01.07, 23:43 Czy ktoś był obejrzeć tę porodówkę? ma wysokie notowania w rankingu!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magwen Re: TRZCIANKA? 18.01.07, 20:21 tam jest podobno super!!!!!!!!!!!!!!!! ale cholera ....tak daleko że czasem można nie zdążyć :)Zastanawia mnie fakt dlaczego w Poznaniu nie ma takiego szpitala...bo przecież mamy kilka porodówek i tak naprawde to w każdej z nich cos jest nie tak!!!! a Trzcianka to przeciez malutkie miasteczko i co???? Wynika z tego że jak się chce to jednak można a nasze "porodówki" powinny sie wstydzić i czym prędzej zabierać do pracy żeby chociaż troszeczkę im dorównać ! pzdr.Magwen Odpowiedz Link Zgłoś
karmeliza Re: TRZCIANKA? 19.01.07, 11:06 Mam dokładnie takie same odczucia. Po przeczytaniu wyników ankiety od razu zachciałam jechać do Trzcianki rodzić, ale jednak odległość jest zbyt duża i przy korkach na Obornickiej trudno przewidzieć, kiedy by się tam dojechało. No i potem powrót z noworodkiem i gdzie ma się podziać mąż po porodzie... Bardzo żałuję, że nie będę mogła rodzić w cywilizowanych warunkach, bo Poznań rzeczywiście odstaje od przeciętnej i żadna porodówka nie jest szczególnie zachęcająca Odpowiedz Link Zgłoś
agawa5 Re: TRZCIANKA? 19.01.07, 17:06 mnie zaciekawił ostrów wielkopolski. Odleglosc taka sama od Poznania a mozna urodzic w dowolnej pozycji i mają tylko 33% nacięc krocza. O ile dobrze pamietam w ostatniej edycji akcji rodzic po ludzku mieli wpisane 12 % naciec. Odpowiedz Link Zgłoś