Forum   pamięć flash

pamięć flash

(6 wyników)
  • Czy można _spokojnie_ używać na przykład pamięci flash USB 4 GB jako pamięci wirtualnej lub jako bufor programu -częste zapisy i odzczyty ?
  • nagle...nie mogę ani nic zapisać, ani nic usunąc z pamięci flash..... pojawia sie komunikat że chroniony przed zapisem... nic nie ustawiałam takiego! nie daje się nawet sformatować! niby nie ma wirusa... pamięć jest nowa /nie ma miesiąca/ jest to dane-elec... pomocy!
  • Czy zna ktoś może programik do odzysku danych ze wszelkich napędów (łącznie z usb) działający na zasadzie Norton recycle bin 2001???? Ten ostatni był o tyle fajny że potrafił odzyskiwać dane nawet z pendrive, niestety wersja 2001 nie da się zainstalować na XP-ku a nowsze wersje niewiele potrafią (nie radzą sobie z usb ani czasem nawet z flopem).... Poza tym trochę denerwuje mnie że żeby skorzystać z norton recycle bin trzeba zainstalować pakiet system works... Czy jest jakiś samodzi...
  • A ja już posiadam 2 dyski SSD 2x30GB OCZ Solid i jestem zadowolony. Stary RAID 2x250GB Seagate wyciągał góra 110MB/s transferu, SSD teraz daje rady do 250MB/s, do tego czas reakcji jest genialny. Ogólnie bardzo polecam, dla przykładu rozpakowanie płyty 700MB na mojej macierzy SSD trwa 9sek. Tyle zajmuje odczyt, rozpakowanie i zapis 700MB na tym samym dysku.
  • czy dobrze mi się wydaje, że marka nie ma tu znaczenia ponieważ i tak jest tylko paru producentów pamięci flash generzlnie rzecz biorąc? czy też jednak poszczególni producenci wnoszą cos własnego co w radykalny sposób podnosi jakość, osiągi, trwałość, niezawodność, etc PQI czy Kingston ?
  • Mam laptopa bez stacji dyskietek. Czy możliwe jest stworzenie na nośniku typu pamięć flash czegoś takiego jak dyskietka startowa Norton Ghost. Innymi słowy jak (i czy to możliwe) zastąpić typową dyskietkę startową Ghosta urządzeniem podłączonym przez USB? Nigdzie nie mogłam tego znaleźć? Wystarczy link do jakiejś strony :-)
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?