sebar_rysiu
28.03.07, 23:02
Co za bzdury ?! Kilkanascie lat wzrostu i co roku 10-20% w gore?! Ten koles
chyba przyjechal z IRL albo UK ze zmywania naczyn. Rynki sa rozbuchane w UK
iIRL, a irlandia jest z Hiszpania pierwsze na odstrzal przy zblizajacej sie
recesji z USA. Dlatego nie wzorowalbym sie na tamtych krajach... a Niemcy? No
coz w moim pieknym Freiburgu, bogatej perle Niemiec gdzie jakosc zycia jest o
niebo lepsza niz w Polsce, nie mowiac o wysokosci pensji.... cena za metr
wynosi raptem... 2100Euro za metr kwadratowy mieszkania. Latwo wywnioskowac
ze ceny w Polsce sa sztucznie wywindowane przez braki w budownictwie i
spekulnatow z deweloperami do spoly...
Sebar
sebar_rysiu@yahoo.co.uk