Gość: W105N4 IP: *.devs.futuro.pl 17.07.08, 20:51 youtube.com/watch?v=I-_BSgPtDZ8&feature=related fajowa gwiazda pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: adf Re: Asian Dub Foundation IP: *.adsl.inetia.pl 20.07.08, 20:09 Było "Flyover", było :) Nie sposób nie stać na ich koncercie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: W105N4 Re: Asian Dub Foundation IP: *.devs.futuro.pl 21.07.08, 12:09 :))) Nie bylem. Zaluje:/ Jak wypadl Murphy? Odpowiedz Link Zgłoś