Dodaj do ulubionych

świecace halogeny prosto w okna

02.08.08, 21:30
witam!
zamontowali na budynku naprzeciw mnie reklamę i oczywiście halogeny, które
świecą wprost w moje okna. lampy nie są punktowe, ani też skierowane w
kierunku reklamy tylko do góry, przez co oświetlają wszystko wokół. Oczywiście
nie ma informacji do kogo ta reklama należy, jak nie można ustalić kto jest
właścicielem kamienicy.
Nie mam zamiaru mieć w nocy/wieczorem jasno w domu! nie mogę wyjrzeć przez
okno bo dostaje tak po oczach, że przez kolejne 15 minut nic nie widzę.
Macie jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić - do kogo się zwrócić?
Obserwuj wątek
    • energy52 Re: świecace halogeny prosto w okna 02.08.08, 22:28
      Spróbuj do tych pasożytów ze Straży Miejskiej uderzyć.
      • Gość: jp Re: świecace halogeny prosto w okna IP: *.eranet.pl 02.08.08, 23:05
        No co Ty? Oni są tylko szkoleni z zakładania blokad i gonienia staruszek z ratlerkami.
      • Gość: kuka9 Re: świecace halogeny prosto w okna IP: *.icpnet.pl 03.08.08, 13:20
        spróbuje :) dodam do tego, że przez o iż mój sufit świeci mocniej od księżyca
        mam wieczorem pełno ciem w domu - masakra. okna nie zamknę bo gorąco itd.
    • Gość: andy Re: świecace halogeny prosto w okna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.08, 16:09
      Bo nikogo. Weź wydmuszkę, napełnij atramentem i rzuć w plakat. W
      mniej niz 24h poznasz właściciela!!
      • Gość: Bezsenny Świecace halogeny, hałasy od Selgrosa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.08, 20:23
        Nie masz żadnych szans na załatwienie tej sprawy. Nikt cię nie
        obroni. Policja nie przyjmie zgłoszenia, straż miejska nie zajmie
        się sprawą (straż miejska nie pracuje w nocy). Nie weźmie cie w
        obronię Wydz. Ochrony Środowiska ani WIOŚ, ani żadna inna
        instytucja. Może pozaprawnie jak poprosisz o pomoc zielonych, albo
        skłotersów z Rozbratu. Każdy właściciel tego halogena powie ci, że
        nie ma w Polsce żadnych norm dotyczących lumenów świecących ci w
        nocy w okno. Ja mam podobny problem ale dotyczy hałasu. Nie dam rady
        wygrać z Selgrosem, ktory mi hałasuje o 2 czy 3 w nocy. Zobacz do
        linku: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
        f=67&w=82566128&a=82618917
    • v.i.k.k.a Re: świecace halogeny prosto w okna 04.08.08, 23:07
      kuka9 napisała:



      > Macie jakieś pomysły jak sobie z tym poradzić - do kogo się zwrócić?
      @@@ zwrocic sie na trawnik po kamienie.
      • Gość: kuka Re: świecace halogeny prosto w okna IP: *.icpnet.pl 06.08.08, 00:13
        udało się :) wystarczył telefon do firmy, której reklama wisiała. co prawda nie
        tylko ja dzwoniłam, także sąsiedzi - i reakcja była szybka.

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka