Dodaj do ulubionych

Gawronik chce się wyspać

21.06.09, 14:44
Witam Panie Senatorze,
Jest Pan w świetnej kondycji intelektualnej. Z zainteresowaniem
przeczytałam rozmowę w Wyborczej. Według chińskiej astrologii
wejdzie Pan znów na szczyt finansowy za trzy lata w roku Smoka.
Powodzenia- iwonaraj1@wp.pl
Obserwuj wątek
    • piter_wlkp Cieżko mi uwierzyć że te wyłudzenia były ... 21.06.09, 21:42
      całkowicie wyssane z palca przez prokuraturę. A znajomości senatora
      z osobami z półświatka też były przypadkowe ? Różnorakie przekręty
      robiło wielu biznesmenów w tym czasie ,więc i senator zapewne
      pomyślał że mu się uda ,a tymczasem wdepnął
    • jp1953 Gawronik chce się wyspać 22.06.09, 08:56
      "Co mnie nie zabije,
      to mnie wzmocni"

      "PEŁZANIE NIE CHRONI PRZED UPADKIEM"
      C y c e r o
      Jędrzej Stefan Oksza-Płaczkowski
      vide!
      www.placzkowski.prv.pl
      www.placzkowski.blog.onet.pl
    • taxibalagan Gawronik chce się wyspać 22.06.09, 12:13
      Panie Gawronik zapraszam do współpracy dla dobra Poznania i
      taksowkarzy!Zrobmy firmę zjmującą się transportem osobowym w
      Poznaniu - TAXI, która bedzie dzialała na zdrowych zasadach. Na
      zasadach, ktore bedą zwalczaly legalne uklady w tej branży w
      Poznaniu! Pozdrawiam - taxibalagan@wp.pl
    • nabram Gawronik chce się wyspać 22.06.09, 12:56
      I tu fantazji i przekłamań,np. że ludzie z wyższym wykształceniem
      nie mogli być "prywaciarzami" w latach 70- 80 tych, w Spółdzielniach
      Rzemieślniczych Mechaników.Metalowców, Elektryków ,Instalatorów
      i innych pełno było inzynierów, kilkunastu ekonomistów.
      Po drugie rynek cinkciarzy był ściśle kontrolowany przez SB,kupno
      takiej ilości waluty odbywoło się za zgodą funkcjonariuszy,którzay
      również ściśle kontrolowali skup walut podczas MTP.
      Szkoda,że taki wywiad przeprowadza ktoś,komu tak łatwo wcisnąc każdy
      KIT.
    • nova-1 Gawronik chce się wyspać 22.06.09, 13:32
      ALE PIEPRZY AZ MU SIE Z TYLKA KURZY
    • jim19 Gawronik chce się wyspać 23.06.09, 13:40
      Pomijając sprawę pobytu w więzieniu, bo z punktu widzenia czysto ludzkiego
      jest to zawsze dramat człowieka, powalająca jest skala megalomaństwa pana
      Gawronika. Czy dziennikarz GW zadał sobie pytanie co chciał pokazać, udowodnić
      tym artykułem- wywiadem? Czy jego wiedza o latach 70-90 jest tak nikła, iż
      przyjmuje jako aksjomaty wszystkie twierdzenia pana Gawronika?
      Wywiad ten obraża wiedzę i inteligencję czytelników.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka