edza 29.06.09, 13:57 Szukam solarium w Poznaniu gdzie mają zezwolenie na alkohol :-) Znacie takie miejsca? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
edza Re: Solarium z piwem..?? 29.06.09, 14:30 Hehehe to wpadam ;P;P a tak serio to ja wiem, że nie wolno się opalac po alkoholu, ale szukam solarium z zezwoleniem na alko. Odpowiedz Link Zgłoś
siakaiowaka Re: Solarium z piwem..?? 29.06.09, 14:26 czyżby to pragnienie solary, która dosmażając się na super turbo łóżku opalającym chce zadbać o swego mena karka,który w oczekiwaniu na jej koniec seansu ma się delektować piwskiem?innego sensu łączenia solarium z alkoholem nie widzę...a wzrok mam bardzo dobry :P :P Odpowiedz Link Zgłoś
edza Re: Solarium z piwem..?? 29.06.09, 14:37 hehe śmieszne :P:P nie mam mena, cel poszukiwań takiego solarium jest inny :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
siakaiowaka Re: Solarium z piwem..?? 29.06.09, 15:24 jeśli takie solarium istnieje-jestem ciekawa jakimi powodami "za" kierował się organ wydający pozwolenie.czy tajemnicą jest w jakim celu szukasz?bo ja tu śmiechy chichy a może masz bardzo sensowym powód:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mrv Re: Solarium z piwem..?? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.06.09, 21:38 oj jak ja nie lubię oceniania innych wg utartych schematów. W temacie solarium (tu akurat mam na myśli solarium jako usługę, bez łączenia z piwem :) ). Nie jestem solarą, dresiarą itp a na solarium chodzę. Choruję na łuszczycę, solarium bardzo mi pomaga Odpowiedz Link Zgłoś
siakaiowaka Re: Solarium z piwem..?? 30.06.09, 00:31 no ale właśnie wątek dotyczy łączenia solarium z piwem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Inka Re: Solarium z piwem..?? IP: *.icpnet.pl 29.06.09, 15:17 Opalanie w solarium to kilka minut... Nie wytrzymasz tyle bez kielicha? Odpowiedz Link Zgłoś
edza Re: Solarium z piwem..?? 29.06.09, 15:35 Napisałam, że szukam takiego solarium, ale w sumie, to szukam osoby, która w takim solarium pracuje :-) więc proszę powstrzymać ugryźliwe komentarze, bo ja nie alkoholik ;P Odpowiedz Link Zgłoś
conena Re: Solarium z piwem..?? 29.06.09, 22:31 a ja to rozumiem. normalny człowiek nie wytrzyma w solarium ani chwili, prawdopodobnie dziewczyna ma mus, może potrzebuje opalonych zdjęć do serwisu społecznościowego, a może to jakiś grubszy zakład, no, w każdym razie jest na musiku i potrzebuje się znieczulić. i ja to rozumiem i wyrażam aplauz. niestety nie wiem, gdzie takie solarium jest. natomiast wiem gdzie można wyprać bety i łyknąć w międzyczasie browara. wiem, ale nie powiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mrv następna... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.06.09, 23:54 ja chodze na solarium bo mi pomaga to na stan skóry. Chora jestem. Zgadzam się w jednym - nie jestem "normalna" - na łuszczycę choruje ok. 3% populacji więc odbiegamy od normy. Prędzej staniesz koło opalonej na solarze osoby, czy obok wyglądającej tak pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81uszczyca ? Odpowiedz Link Zgłoś