Gość: dent lola IP: *.ostnet.pl 26.03.12, 20:21 A potem na księżyc - też za nasze . Palikot na tron !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ROMAN Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.12, 20:49 no tak polecą zobaczą to i owo i co wyniknie z tego dla mnie i dla mieszkańców /2,200,000 luda na podkarpaciu/ nic- tak jak kolejna wizyta Onych w innym kraju- chyba że tamci znowu kupią kolejny zakład i niewolników do roboty i do czerpania zysków Odpowiedz Link Zgłoś
prof.tarantoga Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę 26.03.12, 21:15 "Delegacja będzie liczyć w sumie 27 osób. Z miasta do Chin poleci pięć osób, z województwa dziesięć." Wyższa matematyka jak nic: 5+10=27 Szczegónie intryguje mnie ta specjalizacja onego regionu - "Ryż, bataty i pszenica" Zaiste chyba biopaliwo lotnicze z batatów bedziemy pedzić. A ryż do miski. Bedzie tradycyjna miska ryżu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olhor Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.12, 21:25 Módlmy się, żeby ratuszowy dziadek nie zobaczył w Chinach czegoś co go zachwyci. Jakiejś kolejki, kładki, betonowego potworka itd... Cokolwiek tam skośnoocy mają. Bo inaczej to miasto znów będzie miało przerąbane... Odpowiedz Link Zgłoś
prof.tarantoga Re: Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę 26.03.12, 21:37 Wg zebranych informacji w prowincji onej odbywają sie od 500 lat coroczne walki koni. www.tvn24.pl/-1,1585280,0,1,walki-koni-w-chinach,wiadomosc.html Ponieważ my jestesmy innowayjno-nowocześni zaadoptujemy ten krwawy obyczaj do naszych światłych idacych z postepem warunków i od przyszłego roku na stadionie Stali tfu... Miejskim odbywać będa sie WALKI TRAKTORÓW ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jatediciang Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.12, 21:53 Bardzo potrzebna ta wizyta. Bo Pan Prezydent nakaże by w zalewie którego nie umie oczyścić sadzić ryż a w Malawie będzie na skale euroopejską uprawa batatów. I w ten sposób żeszuf zwalczy bezrobocie. Odpowiedz Link Zgłoś
prof.tarantoga Re: Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę 26.03.12, 22:01 Ja sie boję czegos innego. prowincja lezy nad morzem.... no... Wicie rozumicie.. jakby tak parę gmin jeszcze przyłączyć ? Tylko w którą stronę ? Na północ, południowy wschód czy południowy zachód ? Odległości porównywalne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prof.kuternoga Re: Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę IP: *.rzeszow.hypnet.pl 27.03.12, 08:43 Kiedy Ty chłopie zmądrzejesz? Złośliwością obdzielił byś całe Nowe Miasto! Odpowiedz Link Zgłoś
kmdr_rohan Re: Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę 27.03.12, 10:02 Każdy może, prawda, krytykować... Odpowiedz Link Zgłoś
prof.tarantoga Re: Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę 27.03.12, 11:02 Gość portalu: prof.kuternoga napisał(a): > Kiedy Ty chłopie zmądrzejesz? > Złośliwością obdzielił byś całe Nowe Miasto! szanowny panie profesorze, uprzejmie informuję iż: primo - tzw "zmądrzenie" jest wielkościa relatywną i zalezy od punktu odniesienia secundo - mówiąc złośliwość pamiętaj o tym, ze były czasy gdzie zamykano kpiarzy w więzieniach, na szczęście juz mineły. Skorom profesor tichologii to i po tichologicznemu zachowywać sie mogę. tertio - jeśli już mam obdzielać cokolwiek to wolę Baranówkę :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzeszowiak Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę IP: *.152.129.56.dsl.dynamic.t-mobile.pl 26.03.12, 22:43 Na litość Boską,panie Karapyta,nie pokazywać panu Tadkowi Chińskiego Muru !!!! Co będzie jak mu się spodoba ???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rzeszowianin Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę IP: *.223.64.210.static.sl-net.pl 26.03.12, 23:04 Dlaczego podatnik ma opłacać egzotyczne podróże tych błaznów? Co jest w stanie załatwić dla regionu stary dziadek i tłusty arbuz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę IP: *.adsl.inetia.pl 26.03.12, 23:30 A co dały poprzednie wycieczki do Chin i Szwajcarii. Czy nadal co tydzień będą nowe zapowiedzi a to skośny most a to zoo ,opera czy duży ratusz.Marszałek to zapewne zrobi wszystko aby wokół Rzeszowa zasadzić proso albo zieloną herbatę na polach niedokończonej strefy ekonomicznej.Te jasełka już były, czas na zmiany spektaklu bo widzowie już są zmęczeni tym żałosnym spektaklem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eska Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę IP: *.play-internet.pl 26.03.12, 23:23 krzyżyk na drogę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Xxxx Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę IP: *.opera-mini.net 27.03.12, 06:27 BILET W JEDNĄ STRONE I PROŚBA O AZYL W CHINACH !!!!!!JAK DZIADZIO TADZIO ZNIESIE DŁUGĄ DRODĘ !!! RADZĘ ZABRAĆ PAMPERSY !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prześmiewca Re: Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę IP: *.adsl.inetia.pl 27.03.12, 07:15 Marudzicie wszyscy. Mnie jedno tylko niepokoi , końcówka nazwy tego miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Seba Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę IP: *.tktelekom.pl 27.03.12, 08:15 Oby się z tego wyjazdu nie urodziły plany jakiegoś skośnego mostu czy uprawy plantacji ryżu na terenach Malawy:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wieśniak Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę IP: *.rzeszow.vectranet.pl 27.03.12, 08:23 Ryż sadzi się w wodzie,to może niedługo zalew będzie polem ryżowym.Rzeszów "stolicą"innowacji! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xionc natanek Marudzicie!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.12, 08:38 Urzędnicy i włodarze jadą, bo mają takie prawo. Zresztą dokłada do tego Unia, więc cicho siedzieć! Nie jeżdżą - źle! Pojadą - jeszcze gorzej. Przemawia przez was zadrość, zawistniki! Mnie interesuje co innego - po co w składzie tej wycieczki jest XIONC? Jako kapelan? Paciorki będzie Chinolkom sprzedawał? A może szczebel z drabiny, która się przyśniła świętemu Antoniemu?!! O tym autor publikacji - m i l c z y. xionc n. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.12, 09:07 Jak czytam te komentarz, to się zastanawiam czy wy macie świadomość jak za rządów Tadeusza Ferenca Rzeszów się rozwinął ? Bardzo często bywam w Lublinie, Radomiu i Kielcach. Te miasta dosłownie upadają a Rzeszów zmienia się na lepsze każdego roku. Zachwujecie się jak dwaj radni w ostatnim odcinku Rancho. A co do wyjazdu, to za PRL przywódca kraju jechał raz na rok gdzieś z wizytą, bo żyliśmy w zamknietym obozie. Teraz przywódcy spotykają się prawie każdego dnia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ddr Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę IP: *.res.pl 27.03.12, 09:36 Kolejna wycieczka katokomunistów za publiczne pieniądze pod pozorem załatwiania pilnych spraw - wróciło nowe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xionc natanek Bredzisz... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.12, 09:41 albo udajesz niewiniątko. Poczekaj, aż Chinolki zainwestują w innej części Polski, A Ty będziesz jagódki zbierał i sprzedawał przy drodze. Lepiej mi odpowiedz, antykomunisto, co robi w składzie delegacji XIONC? Już pytałem, ale jakoś nie słyszę odpowiedzi... xionc n. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: f Re: Bredzisz... IP: *.res.pl 27.03.12, 09:58 Juz widze jak ta delegacja zciągnie chińskiego inwestora :-) heheheh - najwyzej ferenc jak zobaczy ilość rowerów na ulicach wprowadzi pasy rowerowe obok buc pasów - a ksiądz ? no jak to - pojedzie nawracać innowierców na jedyną słuszną wiarę aby ewentualnie datki w juanach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łowca debili Re: Bredzisz... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.12, 10:23 Jako doświadczony łowca debili zauważyłem nowego debila na tym forum. Wypowiada się na każdy temat, a na żadnym się nie zna. Przypomina wiejskiego zajadłego burka, który usiłuje złapać każdego za nogawkę. Jak większość debili nie włada językiem polskim na poziomie III klasy szkoły podstawowej. Dowód? "zciągnie". Przed bezdźwięcznymi spółgłoskami pisze się również bezdźwieczną. W tym przypadku "ś". ŚCIĄGNIE! - łaskawco. Zamiast ujadać, trzeba się udać do szkół po nauki. Bo inaczej - czeka świetlana kariera kopacza rowów. W tym zawodzie obojętne, jak się pisze - rów czy ruf... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fg Re: Bredzisz... IP: *.res.pl 27.03.12, 10:39 aleś sie opisał ...gul ci skoczył - masz juz wzwód ? rohan Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łowca debili Re: Bredzisz... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.12, 10:55 Wygląda na to, że ty powinieneś wyjąć rękę z majtów. Bo tylko ci jedno w głowie. Do tego stopnia, że nie umiesz spamiętać, jak się podpisałeś przed chwilą, leszczu. I to jest moja ostatnia odpowiedź na zaczepkę, bo z debilami po prostu nie dyskutuję. Nie zasługują na to. Pa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo bolo Re: Bredzisz... IP: *.res.pl 27.03.12, 10:59 a kto ci powiedział łowco debili ze za kazdym razem muszę sie przedstawiac ? to forum anonimowe gdzie występuje sie anonimowo więc po co mam dbać o to aby takie trole jak ty miały luksus identyfikacji ? zadaj sobie trud kapusciany łbie i przemysl to czy to wazne ze pisze w tym okienku ddr czy ft czy pako mako czy siusiaczek czy buziaczek ? Pobaw sie ptakiem . possij trochę moze ci to ulgę w głupocie jaką prezentujesz intelektualna miernoto Odpowiedz Link Zgłoś
kmdr_rohan Re: Bredzisz... 27.03.12, 11:58 Jemu się już całkiem zajączkuje. Wszędzie mnie widzi. Żałosny dupek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ble ble Re: Bredzisz... IP: *.res.pl 27.03.12, 12:23 na to czekałem - kultura o której pisałes własnie z ciebie wyłazi ;-) widzisz ze jestes taki sam jak kazdy inny ? A poza tym zarzekałes sie ze juz nie będziesz ze mna pisał - gdzie masz słowo ? Odpowiedz Link Zgłoś
margo.4 Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę 27.03.12, 23:40 I znowu przywiezie jakis poroniony pomyl. Bedziemy miec chinski wystroj Rzeszowa. Swoja droga za nie swoje pieniadze ladna beda mieli wycieczke. Sporo chetnych sie znalazlo. Ze tez takiego prezydenta ma to biedne miasto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rahmiszcz Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę IP: *.wist.com.pl 28.03.12, 22:04 prezydent plus dyrektorka plus dwaj radni równa się ... pięć. Tak napisano. Rahmiszcz spis(k)owy Odpowiedz Link Zgłoś
dr_psychol Ferenc i Karapyta lecą do Chin. Po współpracę 29.03.12, 03:22 "Kuangsi-Czuang to górzysty region na południu Chin graniczący z Wietnamem. Mieszka tam 50 mln ludzi. Mieszkańcy zajmują się głównie rolnictwem - uprawą ryżu, batatów i pszenicy." Jak myślicie, w którym miejscu powstanie Pomnik Wielkiego Batata, po powrocie naszej delegacji? Będzie on śpiewał, tańczył czy też może świecił? No i pytanie podstawowe: czy Krystian Herba wyjedzie na batata rowerem? I pytania do bardziej inteligentnych: - Ilu mieszkańców będzie niebawem liczyło Podkarpacie, w zapowiedziach delegacji? - Co stanie się naszym narodowym przysmakiem? - Oraz dlaczego będzie rosło w Dworzysku? :):):) Odpowiedz Link Zgłoś