25.07.13, 13:09
tak jeszcze niedawno kochało grubego Rysia Kalisza, miłośnika kawioru i Jaguara a tu masz!.Po przejściu do Europy Procent,nawet w pierwszej dziesiątce sie nie łapie.
fakty.interia.pl/polska/news-cbos-prezydent-nadal-na-czele-rankingu-zaufania,nId,1001426
Obserwuj wątek
    • res-men Re: Polactwo 25.07.13, 13:13
      to dokładnie tak jakby pis odszczepić od koscioła - Jakby Jarosław odcioł kosciół od wpływów Pis niemiały poparcie większego od Korwina Mikke ...jestes jak typowy katol - cieszysz sie ze komus coś sie nie udaje - w ameryce cie tego polonia nauczyła ?
      • lechowski51 Re: Polactwo 25.07.13, 13:18
        Odciął a nie "odcioł" matole
        www.empik.com/polactwo-ziemkiewicz-rafal-a,p1052292283,ksiazka-p
        • Gość: ortylion Masz prowizję? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.13, 13:31
          Bo widzę, że cena "dzieła" pana Ziemkiewicza - spadła. Nie idzie? Pewnie z powodów podobnych, co telewizja rubinsztajna czy jak mu tam... Ta, no, respublika.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka