Dodaj do ulubionych

Myślę ze nadszedł już czas powiedzieć DOŚĆ !!!

31.12.13, 09:41
koniec tego - zaczynamy wszystko od nowa - proszę o poważne wypowiedzi !!!
Obserwuj wątek
    • kmdr_rohan Re: Myślę ze nadszedł już czas powiedzieć DOŚĆ !! 31.12.13, 09:45
      Spóźniłem się :(
    • Gość: . kamandir bedzie o gender, dość tego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 09:48
      j.w.
      • kmdr_rohan Znowu marzenia wielonickowego głupka z Dębicy 31.12.13, 09:51
        Gdybyś nie był żałosny, byłbyś śmieszny.
        A przy okazji. Czy za dzisiejszy dzień w pracy, dostajesz pieniądze? I co, nie wstyd ci, że okradasz pracodawcę, pisząc na forum, zamiast pracować, złodzieju?
        • Gość: . jaki przewidywalny, szczeknął IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 09:59
          i cosik o Dębicy, jak to genderowaty idiot.
          • kmdr_rohan Więc jak, złodzieju, wstydzisz się? 31.12.13, 10:07
            Odpowiedz, głupku, jak twoje podobno katolickie sumienie pozwala ci okradać pracodawcę?
            • Gość: ArcylapsusRuchalik Re: Więc jak, złodzieju, wstydzisz się? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.13, 10:21
              Nie nazywaj tego sumieniem. Dla kropka to abstrakcja.
              On ma mózg na miejscu d.upy.
              • lechowski51 Re: Więc jak, złodzieju, wstydzisz się? 31.12.13, 10:23
                Dość?!
                joemonster.org/art/25981/Lekcja_wychowania_seksualnego_w_Kanadzie
                • kmdr_rohan O, i buc Lechowski zawitał? 31.12.13, 10:26
                  A ty kapusiu mieszkasz w Kanadzie?
                • Gość: ArcylapsusRuchalik Re: Więc jak, złodzieju, wstydzisz się? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.13, 10:26
                  Nie powiesz chyba, że cię to jara? Lepiej, żeby młodzież (bo przecież widać, że to nie przedszkolaki!) sama się "edukowała"? Skutek? Dziecko ma dziecko.
                • re_smen Re: Więc jak, złodzieju, wstydzisz się? 31.12.13, 10:31
                  uwazasz ze to coś złego ? czy wolisz ze ksiądz w zapadłej wsi kaze sobie robić loda mówiąc ze to zbawienie ? Lechowski - twoje ograniczenie powoduje ze tracę szacunek do istot zywych
                  • lechowski51 Re: Więc jak, złodzieju, wstydzisz się? 31.12.13, 10:43
                    W niedawnym artykule opublikowanym w konserwatywnym „Frankfurter Allgemeine Zeitung" prof. Walter i jego współpracownicy udowadniają, że nawoływania do libertyńskiego traktowania pedofilii nie są niemiecką specyfiką. Tak było w Szwecji, Holandii, Francji czy Austrii. Wyróżnia się tu apel, z podpisami Jean-Paula Sartre'a, Louisa Aragona i wielu innych intelektualistów żądających zwolnienia z aresztu trzech mężczyzn oskarżonych o seks z dziećmi w wieku 13–14 lat. Było to pod koniec lat 70. ubiegłego wieku.

                    Działały wtedy we Francji liczne stowarzyszenia pedofilów, a lewicowy „Liberation" informował o spotkaniach takich stowarzyszeń. Legalnych w świetle prawa.

                    Bo pedofilia, jak udowadnia dzisiaj niemiecki seksuolog Klaus Beier z berlińskiej kliniki Charite, jest „dokładnie taką samą skłonnością jak homoseksualizm czy heteroseksualizm". Co za tym idzie, pedofile nie mogą podlegać karze ze względu na orientację seksualną, lecz wyłącznie za popełnione czyny. Tak więc jeżeli w Niemczech jest obecnie do 200 tys. pedofilów, jak się ocenia, nie należy każdego z nich traktować jak przestępcę.
                    www.rp.pl/artykul/28,1075831-Media-bija-sie-w-piersi-za-propagowanie-pedofilii.html
                    • Gość: ArcylapsusRuchalik lechowski! zadanie. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.13, 10:56
                      Musisz lechowski wytężyć na chwilę szare komórki, bo to co powiem wymaga przemyślenia.
                      Generalnie - tak sądzę - wszyscy na tym forum brzydzimy się pedofilią, KTOKOLWIEK by się jej nie dopuszczał! Ale statystyki są nieubłagane.
                      Z badań wiadomo, że jeden pedofil (w sumie człowiek chory) wypada na 20 000 ludzi.
                      Biorąc pod uwagę, że w Polsce jest około DWUDZIESTU TYSIĘCY KSIĘŻY KATOLICKICH, to - i tu pytanie z matematyki: ilu powinno być (statystycznie) pedofilów w tym gronie?!!

                      A ilu jest? Pomińmy nawet nieujawnione przypadki.

                      ZROZUMIAŁEŚ?!!!!!
                      • Gość: . a ten idiot nie myślał, bo go to boli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 11:00
                        3obieg.pl/100-razy-wiecej-pedofilow-wsrod-nauczycieli-niz-wsrod-ksiezy
                        • Gość: ArcylapsusRuchalik Re: a ten idiot nie myślał, bo go to boli IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.13, 11:07
                          W Ameryce, ćwierćinteligentny klikaczu, w Ameryce! A my nie jesteśmy w Ameryce, gdzie nawet stojąc w kolejce za matką z dzieckiem na ręku uciekasz wzrokiem, bo gdybyś na nie spojrzał, lub nie daj Boże uśmiechnął się lub zagadał - zostaniesz posądzony o pedofilię.
                          I nie odpowiadaj mi - z łaski swojej - bo szkoda mi czasu na dyskusje z półgłówkiem.
                          Zwłaszcza, że poza bluzgami nie masz nic do powiedzenia.
                          • Gość: . a ten idiotnadal nie myślli, bo go to boli IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 11:10
                            a kto tu bluzga?
                            ty tak o sobie?
                            • kmdr_rohan Multinickowy głupek dalej okrada pracodawcę. 31.12.13, 11:27
                              Za robotę się weź, złodzieju. Nie płacą ci w tej Dębicy za pisanie na forum!
                              • Gość: . bolszewicki głupek dalej plecie niczym bolszewik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 11:38
                                złodziej, Dębica.... ale sie schlał i bredzi....

                                nu, kamandir szczeknij se jeszcze
                                • kmdr_rohan To kiedy głupku przestaniesz okradać pracodawcę? 31.12.13, 11:43
                                  Takie pytanie do ciebie. Ciekawe, czy zrozumiesz?
                                  • Gość: . kamandir znów sie naćpał i szczeka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 11:59
                                    nie rozumiem idiocinko, sam jestem pracodawcą , nie tak jak ty menelu...
                                    • kmdr_rohan Kiedy głupku przestaniesz okradać pracodawcę? 31.12.13, 12:07
                                      Do roboty, parchu! ;)
                                      • Gość: . kamandir myśli że wszyscy to menele jak on IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 12:24
                                        nie musisz mnie namawiać do roboty, zarabiam ile potrzebuje i nie musze tak jak wylizywać kufli po ogródkach piwnych
                                        • kmdr_rohan To jak, złodzieju, kiedy przstaniesz okradać praco 31.12.13, 12:32
                                          Płaci ci za pisanie na forum, czy za pracę, złodzieju?
                                          • Gość: . złodzieju, kiedy przstaniesz okradać piwoszy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 12:41
                                            kto mi płaci idioto?
                                            żyjesz jeszcze czasami peerelku i myślisz że jak I sekretarz POP z czworaków płacił twemu tatuśkowi za donosicielstwo to wszyscy muszą pracować u pana?
                                            nie mogą samodzielnie prowadzić firmy, już całkiem to lizanie kuflów uszkodziło ci mózg....
                                            pewnie jakiś piwosz przywalił ci w łeb za toże mu chciałeś zwinąć niedopite piwo...
                                            • kmdr_rohan Złodzieju, kiedy przestaniesz okradać pracodawcę? 31.12.13, 12:46
                                              Wróć do roboty, złodziejskie nasienie. W czasie pracy powinieneś pracować, a nie popisywać się swoją głupotą na tym forum.
                                              • Gość: . menelu, kiedy przestaniesz okradać piwoszy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 12:55
                                                j.w.
                                                • kmdr_rohan Głupku, do roboty! 31.12.13, 13:02
                                                  Przestań okradać swojego pracodawcę. Nie płaci ci za pisanie głupot łamaną polszczyzną na tym forum.
                  • Gość: . Re: Więc jak,resmen, wstydzisz się? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 10:57
                    masz takie przykre doświadczenia,robiłeś tego loda resmenku?
              • Gość: . ten sądzi po sobie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 10:53
                ArcylapsusRuchalik napisał(a): Nie nazywaj tego sumieniem. Dla kropka to abstrakcja.
                > On ma mózg na miejscu d.upy.


                uważa że jak sam tak ma to i inni powinni tak samo mieć...

                wyrazy współczucia
                • Gość: ArcylapsusRuchalik Re: ten sądzi po sobie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.13, 10:57
                  No i w ten sposób udowodniłeś, że mam rację. Gdybyś nie myślał d.upą to byś tego nie napisał.
                  Pa!
                  • Gość: . ten wie gdzie ma rozum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 11:09
                    no to nie myśl d.pą, bo smierdzi1
            • Gość: . kamandir hau, hau IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 10:47
              ale masz głupia wyobraźnie...
              • Gość: ArcylapsusRuchalik kropek ćwierćinteligent IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.13, 11:17
                wyobraźnia jest BEZPRZYMIOTNIKOWA, cymbale. Albo ją masz, albo nie.
                No, ty to w zasadzie nic nie masz.
                • kmdr_rohan Re: kropek ćwierćinteligent 31.12.13, 11:29
                  Do ćwierćinteligenta, to jeszcze mu sporo brakuje. To jest najwyżej "szesnastka", albo nawet "trzydziestkadwójka", jak to pięknie określał Młynarski w tęsknej balladzie o "pełnym półinteligencie".
                  • Gość: ArcylapsusRuchalik Re: kropek ćwierćinteligent IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.13, 11:31
                    Życzmy mu zdrowia, bo na rozum za późno.
                    Na pewno sylwestrową noc przeklika w tej swojej stróżówce.
                    • Gość: . a kamandir hau, hau... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 11:41
                      hi, hi kamandir pisze sam do siebie... prawdziwy idiot
                  • Gość: . kamandir hau, hau IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 11:40
                    a ten o inteligencji może se ylko pomarzyć...
                    • kmdr_rohan Głupek już tylko szczekać potrafi. 31.12.13, 11:42
                      Jakiej rasy był twój tatuś, głupku. I pytanie, kiedy przestaniesz kraść?
                      • Gość: . szczekuś myśli że inni też powinni szczekać? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 12:03
                        jak za dawnych czasów jego tatuś , szczekał tak jak mu sekretarz POP z czworaków kazał?
                        • kmdr_rohan Ależ złodziejowi szczekanie wlazło w zwój mózgowy 31.12.13, 12:06
                          Ten jedne, co posiada po swoim tatusiu. Stąd ta nerwica natręctw.
                          A przy okazji, kiedy przestaniesz okradać swego pracodawcę?
                          • Gość: . kundel ma po tatusiu szczekanie na normalnych ludz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 12:25
                            j.w.
                • Gość: . cymbał ArcylapsusRuchalik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 11:39
                  ty tak o sobie cymbale?
                  • Gość: Ar Re: cymbał ArcylapsusRuchalik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.13, 11:42
                    Widzisz, jesteś niegrzeczny. chciałem dobrze, nawet z życzliwościa o tobie pomyślałem przed nadejsćeim nowego roku. A ty się okazałeł - po raz kolejny - pospolitym chamem. Szkoda czasu na dyskusję z bęcwałem. S.p i e r d a l a j d e b i l u.
                    • Gość: . cymbał ArcylapsusRuchalik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 12:04
                      jeszcze nie s.p.i.e.r.d.o.l.i.ł.e.ś. debilu?
                • Gość: . kamandir nadal szczeka, teraz jako podwójniok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 12:01
                  zdaje sie mu że mundrze pisze z wyobraźnią...
                  • kmdr_rohan Głupek popisuje się nieznajomością języka. 31.12.13, 12:08
                    A przy okazji okrada pracodawcę. A taki z niego "katolik".
                    • Gość: . Re: Głupek popisuje się nieznajomością języka. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 12:27
                      bolszewik przyzwyczajony do kradzieży , więc myśli że wszyscy to złodzieje tak jak on
                      • kmdr_rohan Re: Głupek popisuje się nieznajomością języka. 31.12.13, 12:34
                        Dalej nic nie rozumie, no ale jak sam przyznaje, potrafi tylko szczekać.
                        A przy okazji, kiedy weźmiesz się za pracę, którą powinieneś wykonywać i przestaniesz okradać swojego pracodawcę, złodzieju?
                        • Gość: . bolszewicki kundel udaje że rozumie i szczeka dale IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 12:56
                          j.w.
                          • kmdr_rohan Złodziejski pomiocie, do pracy! 31.12.13, 13:03
                            Nie za to ci głupku płacą, żebyś pisał na forum.
    • Gość: . Re: Myślę ze nadszedł już czas powiedzieć DOŚĆ !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 13:00
      pewnie nie spodziewałeś się resmen że dzięki takiiemu bezmógowcowi jak kamandir alias ArcylapsusRuchalik temat w ciągu trzech godzin osiągnie taką popularność...
      • kmdr_rohan Jak tam głupku, kończysz pracę? 31.12.13, 13:05
        Zresztą, jaką pracę. Oszukiwanie pracodawcy, że pracujesz. Że cię jeszcze nikt w dupę nie kopnął za to złodziejstwo.
        • doktor_mazur Re: Jak tam głupku, kończysz pracę? 31.12.13, 16:40
          kmdr_rohan napisał:

          > Zresztą, jaką pracę. Oszukiwanie pracodawcy, że pracujesz. Że cię jeszcze nikt
          > w dupę nie kopnął za to złodziejstwo.

          a jebac polskich pracodawców - w 95% złodzei. re_smen robi dobrze ze pisze w czasie pracy i okrada złodzieja
      • re_smen Re: Myślę ze nadszedł już czas powiedzieć DOŚĆ !! 31.12.13, 14:16
        To co mam o tobie napisać jak masz więcej wypowiedzi - a tak ogólnie jestem w szoku ...bo ...zapomniałem wkleić linku który mial kierować dyskusję na zupełnie inne tematy - ten tytuł i wpis nic nie znaczą a wy ...heeh hehe
    • Gość: . Re: Myślę ze nadszedł już czas powiedzieć DOŚĆ !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 13:14
      zdrowia , szczęścia pomyślności w 2014 roku, wszystkim, nawet kamandirowi!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka