21.12.16, 23:14
"Spotkanie opłatkowe z udziałem redaktorów naczelnych i dziennikarzy odbyło się w poniedziałek, 19 grudnia, w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.
Wojewoda złożyła reprezentantom podkarpackich mediów najserdeczniejsze życzenia radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz realizacji wszelkich planów i zamierzeń w nadchodzącym roku."
Władza podlizuje się mediom? ;-))

supernowosci24.pl/oplatek-u-wojewody-zdjecia/
Obserwuj wątek
    • szwob Re: Lizus 07.01.17, 16:17
      Towarzystwo Wzajemnej Adoracji :-(((
      • wislocki12 Prowincja 07.01.17, 22:29
        Na Podkarpaciu jeszcze szanuje się media. Cóż, prowincja! :-((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka