wislocki12
21.12.16, 23:14
"Spotkanie opłatkowe z udziałem redaktorów naczelnych i dziennikarzy odbyło się w poniedziałek, 19 grudnia, w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.
Wojewoda złożyła reprezentantom podkarpackich mediów najserdeczniejsze życzenia radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz realizacji wszelkich planów i zamierzeń w nadchodzącym roku."
Władza podlizuje się mediom? ;-))
supernowosci24.pl/oplatek-u-wojewody-zdjecia/