Dodaj do ulubionych

Co woli Korwin?

13.05.19, 23:43
"Korwin-Mikke: Wolę, jak pedofil poklepie córkę po pupie, niż jak córka pójdzie na lekcję wychowania seksualnego."
Wolę, żeby żaden pedofil nie klepał mojej córki po pupie! :-(

pinkosz.dorzeczy.pl/kraj/102596/Korwin-Mikke-Wole-jak-pedofil-poklepie-corke-po-pupie-niz-jak-corka-pojdzie-na-lekcje-wychowania-seksualnego.html
Obserwuj wątek
    • ke2 Re: Co woli Korwin? 14.05.19, 14:58
      Nie wiem,czy jest sens pytać wariata Korwin-Mikkego o zdanie.
      • Gość: Lelek kozodoj Re: Co woli Korwin? IP: *.toya.net.pl 14.05.19, 17:11
        wariat -myślisz że go obrażasz

        wcale go nie obrażasz
        a wręcz
        pochwalasz
        definicja
        demotywatory.pl/3375635/Wariat

        glosniewazny.pl/kim-tak-naprawde-jest-kretyn-matol-imbecyl-idiota-lub-debil/
        prostypolski.pl/debil-imbecyl-idiota-co-tak-naprawe-znacza-te-wyrazy/
        • ke2 Re: Co woli Korwin? 14.05.19, 17:58
          Korwin-Mikke ma chyba schizotypowe zaburzenie osobowości.To czubek.On zawsze dowali coś durnego.
          • wislocki12 Kabotyn i megaloman 14.05.19, 19:22
            Mnie raczej wygląda na kabotyna i megalomana... :-(
            • ke2 Re: Kabotyn i megaloman 14.05.19, 19:29
              Tak też to wygląda,ale musi to mieć raczej głębsze podłoże spowodowane chorobą.
            • ke2 Re: Kabotyn i megaloman 14.05.19, 19:31
              Żeby tak bredzić,trzeba być już poważnie stukniętym.
    • wislocki12 Korwinizm 14.05.19, 19:20
      Mam nadzieję, że po tej manifestacji korwinizmu, paru jego sympatykom da się doń przekonać, odbierając w ten sposób głosy Pisowi. ;-)
      • ke2 Re: Korwinizm 14.05.19, 19:37
        Korwinizm=kretynizm.haha

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka