Gość: rysiek IP: *.slocina.sdi.tpnet.pl 08.09.02, 14:12 taka giełda to świetny pomysł, ale dlaczego nie ma w internecie pozycji podręczników, które internauci maja do sprzedaży lub chcą kupić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: KruX Re: Giełda podręczników IP: *.dami / 192.168.2.* 18.09.02, 13:45 Jak to nie ma giełdy ??? Wejdż na www.allegro.pl, tam powinieneś coś znnależć. Odpowiedz Link Zgłoś