Dodaj do ulubionych

do Slavresa

IP: *.adsl.inetia.pl 22.01.09, 23:20
www.slavres.rzeszowiak.pl/mpk84.htm
Obserwuj wątek
    • Gość: Prześmiewca Re: do Slavresa IP: *.adsl.inetia.pl 22.01.09, 23:27
      Oj będzie się działo.................
    • Gość: Felicjan Dulski Re: do Slavresa IP: *.19.165.33.osk.enformatic.pl 23.01.09, 09:08
      A to GONDOLI już nie będzie ??? Heh. We łbach się przewraca ze szczęścia!!!
      • Gość: Prześmiewca Re: do Slavresa IP: *.adsl.inetia.pl 23.01.09, 21:21
        Felicjanie ja nie twierdzę że pomysł z tymi tramwajami to zły pomysł.
        Pomysł jest przedni, zwłaszcza w związku z przebudową całego centrum.
        Popatrz tylko na daty.
    • Gość: Prześmiewca Re: do Slavresa IP: *.adsl.inetia.pl 23.01.09, 22:40
      Twierdzę że jest to najlepsze z proponowanych rozwiązań a słyczać
      krzyk o wyprowadzeniu ruchu z centrum.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka