Gość: Prześmiewca IP: *.adsl.inetia.pl 22.01.09, 23:20 www.slavres.rzeszowiak.pl/mpk84.htm Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Prześmiewca Re: do Slavresa IP: *.adsl.inetia.pl 22.01.09, 23:27 Oj będzie się działo................. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Felicjan Dulski Re: do Slavresa IP: *.19.165.33.osk.enformatic.pl 23.01.09, 09:08 A to GONDOLI już nie będzie ??? Heh. We łbach się przewraca ze szczęścia!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prześmiewca Re: do Slavresa IP: *.adsl.inetia.pl 23.01.09, 21:21 Felicjanie ja nie twierdzę że pomysł z tymi tramwajami to zły pomysł. Pomysł jest przedni, zwłaszcza w związku z przebudową całego centrum. Popatrz tylko na daty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prześmiewca Re: do Slavresa IP: *.adsl.inetia.pl 23.01.09, 22:40 Twierdzę że jest to najlepsze z proponowanych rozwiązań a słyczać krzyk o wyprowadzeniu ruchu z centrum. Odpowiedz Link Zgłoś