mchopka
22.08.06, 14:40
Praca dodatkowa, którą zajmuje się od kilku miesięcy, polega na promowaniu e-
booków w internecie. Wszystko odbywa się w ramach bardzo korzystnego Programu
Partnerskiego. Tutaj nie zarobi się kokosów, ale kilkaset złotych jest w
zasięgu każedego, to zależy od tego ile się pracuje. To nie jest żadne
wypełnianie ankiet czy coś w tym stylu. To uczciwa praca ( z firmą podpisuje
się umowę o dzieło ) ale trzeba troche się podszkolić. Jeśli ktoś zna się
chociaż trochę na marketingu czy reklamie to świetnie ! Jeśli nie, firma
udostępnia darmowe pomoce i materiały. To nic trudnego nawet dla kogoś kto
nie ma o reklamie zielonego pojęcia. Również wszystkie narzędzia marketingowe
do promowania są za darmo.
Polecam tę pracę z czystym sumieniem. Jeśli ktoś miałby jakieś pytania proszę
pisać na meila, a jeśli ktoś chce wiedzieć więcej o firmie i podjąć
współpracę zapraszam na stronę
www.pp.zlotemysli.pl/kingap.php