Dodaj do ulubionych

W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewicz ...

14.05.10, 02:33
Dziękuję za mocne słowa na temat gry Śląska na wiosnę, bo po przeczytaniu
wywiadu z hurraoptymistą Milą zacząłem się zastanawiać czy Śląsk naprawdę tak
słabo grał... Mila jak widać robi dobrą minę do złej gry
Obserwuj wątek
    • Gość: Irlandia W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewicz ... IP: 89.100.17.* 14.05.10, 05:23
      To już drugi artykuł tego Pana utrzymany w tym samym stylu, zero
      merytoryki za to metafizyczna wręcz nienawiść do obecnego
      szkoleniowca Śląska (tu ukłon w strone kanonu lektur szkolnych).
      Typowy przedstawiciel polskiej "ynteligencji", którą chyba najlepiej
      podsumował Sienkiewicz słowami głównego bohatera swojej powieści
      pt."Lalka". Najgorsze jest to, że chodowla (bo przecież nie
      wychowanie) tego typu "ynteligencji" w kraju trwa nadal w najlepsze,
      co jest zresztą zgodne z teorią Darwina. A podobno gatunek Homo
      sapiens ma wieksze ambicje.
      PS. Czy okres zaborów i (utrwalacza)PRL nie powinny już być pre-
      historią?
      • Gość: Ars Re: W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewic IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.05.10, 05:39
        Gdybyś chodził do szkół, to byś wiedział, że Lalki nie napisał Sienkiewicz i nie
        o funkcjonowanie, czy tez "chodowlę" inteligencji w książce tej chodziło.
        Zapewniam cię, że można być kibicem i mieć IQ wyższe niż 70.
        • Gość: jad Re: W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.10, 11:42
          co nie zmienia faktu, że brzozowski znowu mąci.
      • Gość: poldek Re: W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.10, 06:40
        Haha, facet do jakich ty szkół chodziłeś???
        Wydaje ci się, że błyśniesz erudycją, a tu taka klapa!!
      • Gość: krasowy28 Re: W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.10, 11:55
        Choć z przykładem "Lalki" trafił kulą w płot (pomylić autora to już
        lekka przesada) niemniej diagnoza sz. Irlandii jest jak najbardziej
        słuszna. Brzozowski z ataków na Śląsk uczynił sens swojej pracy
        zawodowej a kto wie czy nie życia. Kto zna przeszłość pana redaktora
        ten wie skąd to się bierze. Natomiast stwierdzenie że red.
        Brzozowski i inni redaktorzy tej (i nie tylko) gazety to
        przedstawiciele "ynteligencji" także nie jest bezzasadne.
        Najbardziej kojarzą mi się z "obrazowańszcziną" terminem
        sformułowanym przez Sołżenicyna, w tłumaczeniu Zymanda popularne
        już "wykształciuchy" które spopularyzował Ludwik Dorn. Znaczenie
        terminu "wykształciuch" przez salon został kompletnie przeinaczony
        czym paradoksalnie salon dał dobitny dowód na słuszność diagnozy
        autorstwa L.Dorna :)
        Jak to już napisałem Tarasiewicz zostaje.
        • Gość: Ars Re: W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewic IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.05.10, 12:48
          Dorn to jest akurat "inteligentny inaczej". Krasowemu28 i innym fanom Dorna
          radze np. poczytać jego wynurzenia nt. katastrofy smoleńskiej. Umiejętność
          prowadzenia wywodu w sposób zgodny z kanonami logiki jest Dornowi obca. Takie ma
          więc prawo szydzić Dorn z wykształciuchów, jak Irlandia popisywać się
          znajomością lektur szkolnych.
      • hela_z_gazowni Re: W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewic 14.05.10, 12:12
        No to się tym Sienkiewiczem popisałeś. Tak to jest jak ktoś główno wie, a myśli
        że wszystkie rozumy pozjadał. Widać że z inteligencją kolega zbyt dużo nie ma
        wspólnego.
      • Gość: J zwykły kibic Re: W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewic IP: *.joanitow.finemedia.pl 14.05.10, 14:40
        Człowieku jeżeli już coś chcesz napisać to napisz tak żeby nie robić z siebie
        idioty.Gdzie Ty człowieku chodziłeś do szkoły jeżeli twierdzisz,że Lalkę napisał
        Sienkiewicz.Zarzucasz komuś brak jak to napisałeś "ynteligencji"ale popatrz w
        lustro zobaczysz tam inteligenta pełną gębą.Artykuł dobry już kiedyś pisałem,
        niestety nasza IKONA za bardzo uwierzyła w to ,że nie jest do ruszenia bo ma za
        sobą kibiców.Potrzebna jest zmiana trenera i sześciu piłkarzy.Wrocław zasłużył
        na piłkarzy a nie kopaczy.Pozdrawiam wychowanego na lekturach szkolnych
        YNTELIGENTA Irlandię prawdziwego Homo Sapiens.
      • Gość: wers Re: Czy to arkowski sabotaż ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.10, 16:14
        .... robiony przez wrocławskiego dzienikarza za srebrniki
        Krauzego ??? Nie rozumiem po co ten tekst się ukazał teraz przed
        meczem z Arką ? Dla Śląska ten mecz jest ważny o tyle, że wygrana
        może WKS mocno wywindować w tabeli. Spowodowałoby to, że pozycja
        Śląska byłaby niewiele gorsza niż w ubiegłym sezonie. Powszechnie
        wiadomo, że drugi sezon w Ekstraklasie jest dla drużyny
        najtrudniejszy. Trochę wszchwiedzący pismak straciłby wówczas rezon
        i wymowność. No, ale jest te z druga stona medalu. Może tak rzucić
        ziarno niepokoju, zamieszania i niepewności do obozu Śląska??? Kto
        na tym zyska - oczywiście Arka Krauzego. Tonący brzytwy się chwyta i
        niecnych sposobów, ze sponsorowanymi (może ?) artykułami włącznie !?
        Taka Arki wojenka psychologiczna czarny PR. Czy naprawde z tym
        tekstem Panie Dziennikarzu nie można było poczekać do poniedziałku,
        a nie przed ostatnim meczem w sezonie wkładać kij miedzy szprychy
        wrocławskiej drużyny ??? Dziwne .... zapaszek czuć w powietrzu jakby
        wychodkowy. Czyżby jednak niekiedy "pecunia ... olet" ?????
    • Gość: VanVorden W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewicz ... IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.05.10, 06:33
      Kolejny bardzo dobry tekst. Sądzę, że w przyszłym tygodniu,
      właściciele klubu winni spokojnie przeanalizować sytuację i podjąć
      ostateczne decyzje. Bez sentymentów, kierując się wyłącznie dobrem
      Śląska. Jestem przeciwnikiem kontynuowania współpracy z
      Tarasiewiczem, ale gdyby miał zostać trzeba zmienić zasady jego
      współpracy z klubem. Po pierwsze uzależnić możliwość rozwiązania z
      nim kontraktu od określonego wyniku sportowego (np. pozycja na
      koniec rundy nie niższa niż 6),po drugie zmienić zadady premiowania
      kopaczy (premie za remis tylko na wyjeździe), po trzecie obniżyć
      ceny biletów, po czwarte zmienić zarząd klub (opowiadacze o
      wspaniałym Śląsku od 2012 r. powinni natychmiast odejść). Jednak
      uważam, że lepszym rozwiązaniem byłoby zatrudnienie innego trenera
      (np. Ulatowskiego). Liczę na odważne decuzje.
    • Gość: zibi W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewicz ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.10, 06:40
      TARASIEWICZ-dobry pilkarz ale trener marny,mocno zadufany w swoje
      umiejetnosci a jakie one są pokazało boisko.Słabiutka liga,a zespół
      ŚLĄSKA z tym poziomem gry i z tym panem długo w niej nie
      pogra.Potrzeba konkretnych zakupów piłkarzy,nowego trenera bo za rok
      na nowym stadionie przy garstce kibiców beda wielkie mecze w 1 lidze.
      • Gość: deroberto Re: W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewic IP: 217.153.111.* 14.05.10, 09:44
        Ujadacie jak kundelki, typowa polska przypadłość, jak komuś powinie
        się noga to jeszcze trzeba dokopać, dogryźć.. Ręce precz
        od "Tarasia"!!!!! Większego pasjonata wizji Wielkiego Śląska nie ma
        i nie było, no może jeszcze p. Birka. Inni tylko podchodzą do budowy
        zespołu biznesowo i bez sentymentu. Jeden słabszy sezon nie może
        przekreślić zasług p. Ryszarda. A z kim mieliśmy walczyć w tym
        sezonie - zakupy marne, kontuzje, sędziowie...Nie róbcie panowie
        (zarząd) nerwowych ruchów w połowie drogi
    • Gość: slawek W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewicz ... IP: *.adsl.inetia.pl 14.05.10, 06:49
      No to czekają co teraz się wydarzy zaraz po sezonie w Bełchatowie. Czy
      Ulatowski podpisze kontrakt czy nie??
      Tarasiewicz jako trener jest uzależniony od sytuacji w Bełchatowie
      • Gość: Ars Re: W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewic IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.05.10, 07:27
        A dlaczego nie wymienia się Skorży? Nawet Urban mógłby być lepszy od Tarasia.
        (Dopóki był Urban Legia grała dobrą piłkę, po zmianie trenera zaczęło się dno)
        • Gość: slawek Re: W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewic IP: *.adsl.inetia.pl 14.05.10, 08:01
          Skorża już w Legii zaklepany od nowego sezonu z wujkiem Janosikiem z Widzewa
    • Gość: AAA Zamieni styjek siekerkę na kijek! IP: 78.8.151.* 14.05.10, 09:27
      Ulatowski za Tarasia!Dobre sobie.Co takiego Ulatowski osiągnął.Gdyby
      Taraś miał takie pieniądze na transfery i takich zawodników jak
      Bełchatów to na bank walczyłby o pierwszą trójkę.Już wolę Naszego
      Tarasia.Jak nowy trener to tylko obcokrajowiec!!!!!!
      • Gość: stachu Zamieni styjek siekerkę na kijek! IP: 79.110.195.* 14.05.10, 14:06
        Zgadzam się! Nawet wczoraj p. Birka mówił w Przeglądzie Sportowym o
        wzmocnieniu zespoły 4 zawodnikami. Tylko mam wrażenie, że skonczy
        sie to na obietnicach. Tu do czasu napływu pieniedzy nie ma mowy o
        transferach. Wszyscy bujaja w obłokach
    • Gość: Kamil z bażin Re: W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.10, 09:43
      Kolega Mila wypowiada się o swoim miejscu pracy, w którym teraz ma przełożonego,
      który mówi o nim jako o najlepszym pomocniku ligi. Nie dziwne, że broni szefa,
      bo gdyby przyszedł nowy to nie wiadomo co by się działo. Nie doszukuj się w tych
      wypowiedziach merytoryki.
      Gdyby chłopaki mieli trochę honoru, to by za te swoje wypasione pensje,
      nieprzystające w żaden sposób do ich gry w tej rundzie, wykupiliby od klubu
      komplet wejściówek na mecz z Arką i poprosili kibiców, aby zechcieli przyjść, bo
      chcą im pokazać nową jakość.
    • Gość: JAck Tylko zdecydowane ruchy.... IP: 89.174.104.* 14.05.10, 09:53
      Jestem zdecydowanie za trenerem Ulatowskim, wykształcony, pełna
      kultura, potrafiący zaproponować ciekawą wizję zespołu. Przecież w
      Bełchatowie, poza 3max. graczami też nie ma tam wielkich grojków, a
      grają ciekawą piłkę. Gość się nie kompromituje takimi głupawymi
      wypowiedziami. Ja bym na niego stawiał. Wracając do wywiadu Milii to
      cały czas robienie z nas idiotów. Kibice widzą że kopanina a ten tu
      pierdzieli o koncertowym graniu.
      Jeżeli teraz władze klubu prześpią sytuację i nic z tym nie zrobią,
      to pustki na Maślicach murowane.
      • Gość: LZA Re: Tylko zdecydowane ruchy.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.10, 11:05
        Pan Ulatowski bardzo nadwątlił swój autorytet przegrywając w Gdyni z Arką. Gdy
        dochodziła 90 minuta wiele osób było pewnych że w tamtym meczu musi paść jeszcze
        jeden gol. A i wypowiedzi pomeczowe śmieszą budząc podejrzenia. Za takie
        rzeczy się płaci i nie ma wstępu na salony (nie tak jak kiedys), choć salonów we
        Wrocławiu na razie jeszcze nie ma. Obawiam sie że taka osoba jak Ulatowski
        zostałaby szybko zjedzona przez kibiców, i nawet nie doczekała otwarcia stadionu...


        • Gość: DG Re: Tylko zdecydowane ruchy.... IP: *.magma-net.pl 14.05.10, 11:17
          Uważaj, żeby jutro Śląsk "niespodziewanie" nie przegrał z Arką.

          Co do Rysia, zdecydowana większość kibiców Śląska bardzo go szanowała, a On na konferencja gadał bzdury o dobrej grze Śląska i robił z szanujących go kibiców idiotów i to jest Jego największy błąd.
    • Gość: krasowy28 W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewicz ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.10, 11:26
      Z tego co wróble przy klubie wczoraj ćwierkały Taraś może spać
      spokojnie.
      • Gość: jad Re: W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.10, 11:54
        i bardzo dobrze! brzozowski pisze o Śląsku tylko wtedy jak ma szansę wetknąć
        jakąś szpilę, czy to Klubowi, czy Tarasiewiczowi. jeżeli chodzi o nadęte ego, to
        red. brzozowski jest nie do pokonania.
    • Gość: ULTRAS SZACHOWY dajcie kasę na transfery a nie .... IP: 212.129.89.* 14.05.10, 11:41
      bardzo lubię tzw. anonimowych działaczy klubowych którzy profesjonalnie
      wynoszą informacje na temat spraw wewnątrz klubowych wszyscy kupują zawodników
      a pan anonim zamiast zająć się kasą na nowych zawodników woli sprzedawać info
      niż kupować kopajców profeska na całego wks wks wks
      • Gość: stachu dajcie kasę na transfery a nie .... IP: 79.110.195.* 14.05.10, 15:10
        Oni chyba nie mają kasy na transfery
    • Gość: kd W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewicz ... IP: 217.153.67.* 14.05.10, 11:54
      Na rynku jest jeszcze Czesio Michniewicz i to może być niespodzianką
      w Śląsku, ale ja bym jednak dał Tarasiowi 2 szansę, dyrektora
      porządnego np. p. Mielcarskiego, skauting na poziomie ektraklasy
      wystarczy no i młodzież, której u nas nie widać... - to myślę niezła
      mieszanka, na którą nasz klub już stać a posunie nasz klub w górę
      tabeli, Taraś ma dryg i ZASADY a to się ceni, jeśli ktoś mówi że
      wykazał pokorę, to w doborowym towarzystwie stworzy nam lepszy obraz
      Śląska,
    • hela_z_gazowni W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewicz ... 14.05.10, 12:22
      Moim zdaniem Śląskowi na dobre wyjdzie ten średni sezon i katastrofalna runda
      wiosenna.
      1. Tarasiewicz spokorniej co pozwoli na zatrudnienie dyrektora sportowego
      odpowiedzialnego za budowanie drużyny.
      2. Otworzy oczy działaczom że podium to zbyt wysokie progi dla kilku
      zawodników. Sztylka, Ulatowski, Wołczek, Sotirović to co najwyżej solidni
      zawodnicy na ławkę rezerwowych. Szewczuk, Łudziński powinni poszukać sobie
      nowych klubów w niższej klasie rozgrywkowej.
    • aaron.felb kilka słów do red. Brzozowskiego 14.05.10, 13:56
      Co do zwolnienia trenera Tarasiewicza, to mam nadzieję, że nie ma takiego
      tematu. Jestem zdania, że ci, którzy nawet o tym spekulują, nie znają się na
      piłce. Wiem, że to, co mówię, może być dla nich bolesne, ale to prawda.
      Więcej...
      wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,7875022,Sebastian_Mila__Sami_rozwiazalismy_problem.html#ixzz0nu5ddrM7
      Piłkarze pokazali już że murem stoją za trenerem, autor tekstu najchętniej Śląsk
      widział by tak:
      www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=E7FE8349-F444-4854-95B6-62E3FBDFFEA6
      a co z kibicami?

    • Gość: k. W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewicz ... IP: 193.0.242.* 14.05.10, 15:29
      No niestety, przy całym szacunku dla trenera Tarasiewicza, złożył on
      zbyt dużo obietnic przed sezonem typu "takiego Śląska jeszcze nie
      widzieliście", "powalczymy o puchary", żeby teraz zapomnieć o jego
      rozliczeniu. Moim zdaniem najwazniejszy grzech trenera, to zbytnie
      przywiązanie do przygotowania fizycznego piłkarzy i powtarzający się
      problem z grą na wiosnę Ślązeczka. Oczywiście nie popełnia błędów
      tylko ten co nic nie robi, ale gra Sląska na wiosnę po raz trzeci z
      rzędu wyglądała fatalnie - a to już jest zarzut, że trener nie
      wyciągnał wniosków.
    • Gość: Wrocek W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewicz ... IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.05.10, 15:35
      Ja nie wiem czy Tarasiewicz jest świętą krową nie do ruszenia?Byłby to
      ewenement na skalę co najmniej europejską...Działacze Śląska,budowę Wielkiego
      Śląska trzeba zaczać od zmiany trenera ,Ulatowski byłby naprawdę dobrym
      kandydatem[nie podpisał angażu z Bełchatowem] czyżby było coś na
      rzeczy?Ulatowski jest młodym ale juz doświadczonym trenerem,nie boi sie
      wystawiać młodych zawodników [ u Tarasia wszyscy sie spalają]Zatrudnić
      dyrektora sportowego [ z doswiadczeniem] i można zacząć budować Wielki Śląsk.W
      2012 możemy miec zespół na puchary.Trzeba tylko zakonczyć współpracę z ikoną
      Tarasiewiczem, on juz nic dobrego do zespołu nie wniesie a może być tylko
      gorzej.Miał kredyt zaufania wystarczająco długo i już wystarczy...Reasumując-
      zatrudnić Ulatowskiego i dyrektora sportowego, rozbudowac skauting , wysupłać
      odpowiednia kwotę na transfery i wyniki przyjdą bardzo szybko. Bo tak słabego
      Śląska naprawdę nie da się oglądać.Wierzę w rozsądek sterujących naszym Sląskiem
    • Gość: kj50 W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewicz ... IP: 213.25.69.* 14.05.10, 16:13
      Artek bardzo dobrze pisze. Jak się komuś nie podoba niech nie czyta.
      Sama ilość komentarzy pokazuje jaki ten tekst jest dobry.
      Tarasiewicz miernym jest trenerem i basta.
      Jego transfery: Klofik,Fojut,Łudziński i inni to śmiech na sali !!
    • Gość: stachu jeszcze cus IP: 79.110.195.* 14.05.10, 17:17
      Najwyżej w gronie decyzyjnym Śląska stoją notowania Rafała
      Ulatowskiego, który prowadzi GKS Bełchatów

      Więcej...
      wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35757,7880208,W_Slasku_bedzie_dyrektor_sportowy__Tarasiewicz_niepewny.html#ixzz0nuvRj1rk
      A dlaczego Ulatowski???? Bo moze dlatego, że jest wolny i nie jest
      rozchwytywany? Dlaczego nie Skorża, czy Zieliński o którym mówiło
      się ze może odejsc (ewentualnosc). Może inny. Notowania uzaleznione
      od popytu czy wiedzy, praktyki doświadczenia
    • Gość: kd W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewicz ... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.05.10, 23:14
      raz jeszcze zabiorę głos, czy zapomnieliście wszyscy że trenerkę Taraś
      zaczynał wraz ze Śląskiem, pod górę ma ciągle a jednak stale pnie się do
      przodu, w pewnym momencie okazało się że trzeba zaczerpnąć świeżości (tyle
      że tlenu nikt nie dał w postaci pieniędzy)a On się cofnął, i co takiego
      się stało? Parę miejsc w tabeli naszej ekstraklasy, gdzie poziom jest
      słabiutki? W polskiej piłce nigdy nie będzie dobrze jeśli się wszystkich
      zwolni bo nie idzie... Nie idzie to barcelonie.... A spróbować z Tarasia
      zrobić ikonę, dać mu możliwość zbudowania autorytetu, do tego dyr
      sportowy, młodzież i Śląsk będzie gotowy stanąć w szranki europejskich
      pucharów... ma gość zasady, ma charakter i ma dobrego szefa, szef będzie
      miał kaprys to dołoży cegiełkę już teraz do zbudowania większego klubu,
      ale w tych warunkach ligowych naprawdę odrobina szczęścia więcej, kilka
      gwizdków mniej lub więcj i mogło być w czubie tabeli...
    • Gość: Kibic GKS-B W Śląsku będzie dyrektor sportowy. Tarasiewicz ... IP: *.toya.net.pl 15.05.10, 11:18
      Re:LZA - Gdzie Ty widzialeś trenera Ulatowskiego w bramce lub na
      obronie GKS-u? Klub nasz został przez panów Grada i Tuska
      przeznaczony do likwidacji, więc nie ma co się dziwić, że zawodnicy
      w 93 minucie nie byli wystarczająco skoncentrowani.
    • Gość: kibic maciek Chyba Taraś zostanie IP: 79.110.195.* 15.05.10, 21:32
      • Gość: ff Re: Chyba Taraś zostanie IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.05.10, 23:40
        - Przed dziennikarzami i kibicami trener nadal jest bardzo pewny
        siebie, ale podczas spotkań z nami znacznie spokorniał - twierdzi
        jedna z najważniejszych osób w Śląsku, prosząca o anonimowość. -
        Momentami pan Tarasiewicz jest załamany, bo on zdaję sobie sprawę,
        że zespół bardzo zawiódł i że nie takiej gry, postawy drużyny
        oczekiwaliśmy. Dlatego teraz, kiedy poszukujemy dyrektora
        sportowego, on już nie protestuje, choć oczywiście zdaje sobie
        sprawę, że jego władza i rola w znaczny sposób zostanie ograniczona.

        Wiadmo, że chodzi o Michała Janickiego. Brzozowski tubą Janickiego.
        Taraś musi zostać!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka