Gość: absolwent 2000 14 LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.05, 04:35 14 ma specyficzny klimat, raczej nie ma tu narkotykow (ja nie widzialem), nauczyciele ambitnie traktuja uczniow, moze za ambitnie, koncze wlasnie studia i nie zaluje wyboru 14, fakt ze zycie towarzyskie bylo kiepskie, ale na studiach na zainteresowanie plci pieknej nie narzekam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: X lo jest super Re: LICEA WE WROCLAWIU - JAKIE KTORE CO ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.05, 01:35 X lo jest extra, fajne laski tam chodzą!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: LICEA WE WROCLAWIU - JAKIE KTORE CO ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.05, 07:14 Gość portalu: X lo jest super napisał(a): > X lo jest extra, fajne laski tam chodzą!!!!!!!!!!!!!! akurat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klinta Re: LICEA WE WROCLAWIU - JAKIE KTORE CO ;) IP: *.hsd1.ct.comcast.net 25.04.05, 10:44 zawsze i każdemu polecę 3 lo :) fantastyczne miejsce!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nujska Re: LICEA WE WROCLAWIU - JAKIE KTORE CO ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.05.05, 14:13 Wypowiem się jedynie na temat szkoły do której sama chodzę, czyli lo 8 ;) Przyznam, że atmosfera bardzo przyjemna, brak tu jakiejkolwiek nietolerancji i agresji. Kadra nauczycielska też w porządku, ale wiadomo, że to szerszy temat i zależy tez od tego co się komu podoba. Dyrektor Socha jest świetną kobietą, można z nią załatwić wiele rzeczy i ma rewelacyjny kontakt na luzie. Przede wszystkim słucha. A - jeszcze mamy windę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia IIILO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.05, 16:00 skończyłam tę szkołę prawie rok temu i mogę szczerze polecić kazdemu inteligentnemu gimnazjaliście marzenie - by przyjęli mojego brata... szkoła ścisła, klasą ogólną jest mat-fiz (klasy, w których jest najwięcej pomysłów i luzu) trójka daje duuuże możliwośći, ale nieszczególnie przydusza do roboty można się prześlizgnąć albo można wynieść dużo z każdego przedmiotu ale.. uczy myśleć, rozwija, przygotowuje do życia i studiów (moje główne zaskoczenia dotyczące studiów - dlaczego jest tylu miernych wykładowców?! w Trójce w więszości są nauczyciele z klasą) przede wszystkim uczy uczenia się i zdroworozsądkowego podejścia dobra szkoła również dla biologów, ze względu na prężny biol-chem (fakultet od drugiej klasy!), który prowadzą fantastyczni nauczyciele podobnie - dla geografów (mat-geo) wady... pełna biurokracja i formalność odgórna, cyrki z organizajcą zwykłej wycieczki... każdy uczeń napisał minimum jedno podanie do dyrekcji!!! za to im niżej, tym przyjażniej co jeszcze... nie wiem... chyba najważniejsze, że trafiają tam mądrzy młodzi ludzie, którzy są tak prowadzeni, by znaleźć własny styl i poczucie wartości... trójkowicze miewają zawyżone Ego i przerost pewności siebie:)) poziom języków - angielski nieźle, niemiecki - mamy szanse 1:3, że trafimy do dobrej nauczycielki, niestety... klimat szkoły robi teatralna z ciągle nowymi, dziwnymi pomysłami, traktowana z lekkim dystansem i 'architekci' z wielkimi teczkami, perfekcyjnie przygotowani do studiowania architektury hym... zapraszam... ale wybiórczo... do Trójki nie każdego przyjmą Odpowiedz Link Zgłoś
kiwity Re: IIILO 21.01.19, 17:34 mam pewne pytanie i bardzo proszę o odpowiedź!!! Jestem teraz w ósmej klasie i szczerze przyznam, że boję się wyboru liceum. Średnią mam zawsze powyżej 5, ale dobrze zdaje sobie sprawę, że w LO to się bardzo zmieni. Nie mam też pojęcia do którego liceum pójść. Moglibyście mi coś doradzić? Wiem tylko tyle, że z pewnością będzie to kierunek ścisły, jednak chciałabym utzrymywać przedmioty humanistyczne również na dobrym poziomie. Na razie (więc pobieżnie) myślałam o 3 z profilem biol-chem, 9 i 7. Proszę napiszcie mi tu jakieś opinie o tych liceach, ale też o innych, które polecacie, byle by nie były daleko od leśnicy. Proszę o wszystko; opis atmosfery, nauczycieli, poziomu nauczania i innych takich dyrdymałych ;) Z góry dziękuję:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CZY JEST? Re: LICEA WE WROCLAWIU - JAKIE KTORE CO ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 18:47 Czy jest liceum w którym jezykiem nauczania jest wyłącznie angielski? Odpowiedz Link Zgłoś