Dodaj do ulubionych

ASK okazał się być łaskawym sędzią w swojej spr...

04.06.10, 09:07
jeśli któraś z pacjentek poniosła lub mogła ponieść konsekwencje tego dziwnego
"interesu" to powinny koniecznie żądać odszkodowań; tylko takie procesy daja
szansę na wyjasnienie procederu;
cóż jak zwykle trzeba pytać lekarza 3 razy jaką korzyść MNIE przyniesie dane
badanie bo nie zawsze ma sens zeby lekarz wiedział więcej jesli to nie ma
wpływu na leczenie;
Czasem dziwi jak lekarz nie tylko nie boi się wyrzutów sumienia i utraty prawa
wykonywania zawodu ale, że ktoś mu jednak "pobierze wycinek na ulicy - tak
profilaktycznie" - mozna wpasć w szał kiedy człowiek się dowiaduje ze był
zabawka w rekach zupełnie świadomej szui
Obserwuj wątek
    • Gość: der Re: ASK okazał się być łaskawym sędzią w swojej s IP: *.xdsl.centertel.pl 04.06.10, 13:49
      www.aszk.wroc.pl

      dobry szpital.
      • Gość: Rżną głupa? Re: ASK okazał się być łaskawym sędzią w swojej s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 15:25
        Ja z artykułów wynika chodzi o kilkaset, a może kilka tysięcy kobiet, które
        konowały poddały niepotrzebnym i agresywnym badaniom. U niektórych z nich były
        przeciwwskazania do tego badania. Za te niepotrzebne badania NFZ płacił. Przez 2
        miesiące NFZ nie interesował się co z pieniędzmi. Dokumenty z leczenia cały czas
        w szpitalu, nie zabezpieczone przez prokuraturę. Specjalista krajowy i
        Ministerstwo Zdrowia rżną głupa. Większość chorych nie jest w stanie ocenić, czy
        proponowana metoda diagnostyczna jest mu potrzebna. GW odsłania podziemia
        polskiej medycyny. I za to należy podziękować. Mam nadzieję, że organy ścigania
        zabiorą się wreszcie poważnie za sprawę a w organach sprawiedliwości ta
        bulwersująca sprawa szybko znajdzie finał, przynajmniej tak szybko jak w sprawie
        sklerotycznej babci, która ukradła batonik za 2.50.
    • Gość: lekarz Zimmer rulez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 18:43
      Nie da się udowodnić, że jakaś histeroskopia była wykonana niepotrzebnie, chyba
      że były PRZECIWWSKAZANIA (krótka lista: infekcje szyjki/kanału/jamy, ciąża,
      podejrzenie ciąży).
      Trudno (bardzo) będzie udowodnić, że zamiast histeroskopii zrobiono
      wyłyżeczkowanie, chyba tylko wtedy jak ktoś się przyzna. Inaczej- wiadomo,
      chłopaki ćwiczyły i nie trafiły.
      Żadna opinia ekspercka nie jest niepodważalna, zwłaszcza w Polsce, gdzie nie ma
      standardów lub nie przystają do nowoczesnej wiedzy medycznej.
      W interesie dyrektora (ginekologa) i kierownika kliniki (ginekologa) było
      wystawienie jak najwyższego rachunku NFZ i to się udało. Chyba nikt nie uwierzy,
      że będą się sami obciążać w tym momencie, za działalność sprzed lat? A okrągły
      milionik za zabiegi wpadł do kasy ASZK.
      Tak samo NFZ nie ma szansy na zakwestionowanie celowości zabiegów/ obecności w
      standardzie, bo NFZ trzyma się z dala od standardów, które pokazałyby ile trzeba
      zapłacić za prawidłową diagnostykę.

      I jedyny zarzut może dotyczyć braku etyki, ale to przecież ginekolodzy z
      Dyrekcyjnej, kasa, brachu, kasa.
      • Gość: Ławnik Re: Zimmer rulez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.10, 19:58
        To jest nie tylko skandal, ale przekręt prawdopodobnie na grube miliony z
        bezbronnymi kobietami w tle.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka