gdsta
04.06.10, 09:07
jeśli któraś z pacjentek poniosła lub mogła ponieść konsekwencje tego dziwnego
"interesu" to powinny koniecznie żądać odszkodowań; tylko takie procesy daja
szansę na wyjasnienie procederu;
cóż jak zwykle trzeba pytać lekarza 3 razy jaką korzyść MNIE przyniesie dane
badanie bo nie zawsze ma sens zeby lekarz wiedział więcej jesli to nie ma
wpływu na leczenie;
Czasem dziwi jak lekarz nie tylko nie boi się wyrzutów sumienia i utraty prawa
wykonywania zawodu ale, że ktoś mu jednak "pobierze wycinek na ulicy - tak
profilaktycznie" - mozna wpasć w szał kiedy człowiek się dowiaduje ze był
zabawka w rekach zupełnie świadomej szui