02.05.04, 17:41
Spodobalo mi sie. Widzialam w tv, tez tak chce...podobno sa dwa rodzaje,
jedna spokojniejsza bez akrobacji i ta druga ,wymagajaca nie lada gibkosci i
sprawnosci.Ja to raczej za ta pierwsza jestem. Gdzie na poziomie i z
wykwalifikowanym instruktorem we Wroclawiu rozpoczac? Za ile ?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka