Dodaj do ulubionych

23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim stad...

27.06.11, 08:19
Czy to coś w rodzaju kolejnego terminu otwarcia? :)
Obserwuj wątek
    • Gość: 1 z 2000 Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.06.11, 08:33
      Super, bardzo się cieszę, że się udało!
      • Gość: wisienka A mnie to wisi IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.06.11, 14:25

        A mnie to wisi
        • macharras2 Re: A mnie to wisi 07.07.11, 17:48
          To sobie pajacu utnij i nie będzie wisiało .
          • Gość: Mnie też Re: A mnie to wisi IP: 94.42.104.* 08.07.11, 15:04
            Brzydki ten stadion. To poszycie wygląda jak rusztowanie. Tu jest foto. Mamy kolejnego gargamela za kupę szmalu.
        • Gość: magik Re: A mnie to wisi IP: *.klodzko.hypnet.pl 08.07.11, 15:56
          23 lipca o godz. 13 trzeba omijać, czekając na lepsze towarzystwo niż czytelnicy tego szmatławca
    • kwiss 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim stad... 27.06.11, 09:17
      już odszukałam swój certyfikat :) do zobaczenia na stadionie :))
    • Gość: lams Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.11, 09:26
      No to gdzie są teraz te wiecznie lamentujące cioty, malkontenci, ci prorocy, którzy wieszczyli, że stadion we Wrocławiu nie powstanie?
      • piotr_ze_wsi Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st 27.06.11, 10:04
        Ja myślę, że byłaby szansa wybudować jeszcze jeden. Po co? Ano właśnie, niepotrzebny byłby jak i ten pierwszy...
      • Gość: podatnik Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.11, 10:39
        Gość portalu: lams napisał(a):
        > No to gdzie są teraz te wiecznie lamentujące cioty, malkontenci, ci prorocy, kt
        > órzy wieszczyli, że stadion we Wrocławiu nie powstanie?

        Czy cena, jaką mamy do zapłacenia za ten stadion, też cię tak POdnieca?
      • Gość: plutonowy Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.11, 12:58
        To przecież tylko akcja propagandowa w stylu wczesnego Gierka :). Ciekawy jestem czy trawa bedzie też jak wtedy na zielono malowana przez dzielnych żołnierzy na straży macierzy :)
      • Gość: prorok Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.11, 13:04
        Młodzieży nie idz na lep tandetnych akcji propagandowych POPiSu ,przydupasów Dudusia GW.na !
      • Gość: kibolski Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.11, 14:32
        Cioto, szukuj sie do spłącania tego gówna.
        • Gość: as Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.xdsl.centertel.pl 27.06.11, 17:47
          nick odpowiedni do treści - dno
          • Gość: Łoś_bimbacz Zlot Lemingów&POżytecznych Idiotów:) IP: *.ip.netia.com.pl 27.06.11, 18:09
            Rodzice dadzą kieszonkowe na bilet ( lub raczej brak biletu) do Tramwaju Minus:))?
            • Gość: xxx_77 Re: Zlot Lemingów&POżytecznych Idiotów:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.11, 20:55
              Łosiu - a główka cię nie boli?
    • koloko2 Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st 27.06.11, 09:57
      Fantastycznie, już myślałem, ze gazeta zapomniała :)
      • Gość: wrocławianin Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: 156.17.44.* 27.06.11, 10:01
        A po spotkaniu na stadionie wpadnijcie do Brochowa, na ul. Koreańską, albo zwiedźcie podwórka na ul. 3 Maja - może wtedy zejdziecie na ziemię i zobaczycie, jaki naprawdę jest Wrocław.
        • oldshatterhand.pl Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st 27.06.11, 14:43
          Gość portalu: wrocławianin napisał(a):

          > A po spotkaniu na stadionie wpadnijcie do Brochowa, na ul. Koreańską, albo zwie
          > dźcie podwórka na ul. 3 Maja - może wtedy zejdziecie na ziemię i zobaczycie, ja
          > ki naprawdę jest Wrocław.
          ==================================
          Tak zle jak na Yonkers w N.Y. napewno nie ma ...
    • wari 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim stad... 27.06.11, 10:08
      Żadnej murawy 23 lipca nie będzie, chyba, że "potiomkinowska". Tak jak i reszta stadionu. Jak mówią budowlańcy potrzeba jeszcze 3 miesięcy, a najlepiej pół roku. Teraz robią na cito, a za rok trzeba będzie poprawiać.
    • typ71 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim stad... 27.06.11, 13:21
      spoko ale dlaczego ten stadion jest szary?
      • Gość: as Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.xdsl.centertel.pl 27.06.11, 14:12
        twoje szare komórki są szare!
    • Gość: Ryglak Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.messagelabs.net 27.06.11, 15:07
      Wspaniale :) Ale czy stadnion nie mial byc gotowy na koniec czerwca 2011? Paranoja.
      • map4 Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st 27.06.11, 15:11
        Gość portalu: Ryglak napisał(a):

        > Wspaniale :) Ale czy stadnion nie mial byc gotowy na koniec czerwca 2011? Paran
        > oja.

        Zatem budowlańcy mają jeszcze całe cztery dni, aby skończyć obiekt.
        • Gość: Student UK Drobna różnica IP: *.cs.nott.ac.uk 27.06.11, 15:52
          Mówimy oczywiście o zwiedzaniu stadionu w stanie surowym zamkniętym, nie o gotowym stadionie?
          • Gość: fatality Re: Drobna różnica IP: *.e-wro.net.pl 28.06.11, 23:44
            stadion będzie piękny i trzy razy!! tańszy od narodowego i tańszy od Poznańskiego! więc przestańcie pier* i oczerniać Wrocław. zawistne cioty.
        • ludendorf Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st 29.06.11, 21:59
          W Krakowie opóźnienie to prawie 2 lata więc chyba nie jest tak źle
    • krzysiek_lis 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim stad... 30.06.11, 19:39
      Szkoda, że trochę niefortunna data. Pełnia wakacji.
      • Gość: MBP Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.robinson.cam.ac.uk 08.07.11, 13:09
        No ja również uważam, że data została źle wybrana. Czekałam na te imprezę od dawna i nie będę mogła wziąć w niej udziału ;( Musiałam wyjechać i nie mam szans na powrót przed. A pewnie spora część osób wyjechała na upragnione wakacje. Pierwsze spotkanie miało miejsce w maju, czyli przed wakacjami, dlaczego teraz spotkanie jest w środku wakacji... Trochę nieładnie ze strony gazety. Może warto było poczekać, aż wakacje się skończą ;(

        Mimo tego życzę wszystkim niezapomnianych wrażeń. Bawcie się dobrze :)
        Pozdrawiam
        P.
        • Gość: D&M Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.internetia.net.pl 15.07.11, 09:24
          MBP, czy jest możliwość, żeby odebrać Twój certyfikat?

          pozdrawiam,
          M.
      • Gość: M. Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.wroclaw.vectranet.pl 08.07.11, 16:14
        Zgadzam się w 100%, pewnie spora część ludzi ze względu na wakacje nie pojawi się na akcji. Szkoda, że tyle czekania na marne.
        • Gość: M&D Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.internetia.net.pl 08.07.11, 16:47
          Potrzebuję identyfikator dla syna, jeżeli ktoś ma wolny to proszę o info.
          • Gość: M&D Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.internetia.net.pl 08.07.11, 16:50
            i jeszcze identyfikator dla żony...:)
    • pit_sam_pras Nasi czytelnicy pierwsi zwiedzą wrocławski stadion 08.07.11, 15:45
      sesemesa mam i ja.
    • wojtas71 Nasi czytelnicy pierwsi zwiedzą wrocławski stadion 08.07.11, 16:51

      Akcję, którą zaczęliśmy trzy lata temu nazwaliśmy "Dziś na trawie, jutro na murawie"

      A pojutrze na bazarze.
    • kalam07 Plwam na to !!! 08.07.11, 16:57
      Jako czytelnik i to wieloletni GW, plwam na to gniazdo nietolerancji, homofobii gdzie faszystowscy prowodyrzy wykrzykują rasistowskie hasła. Redakcja powinna się wstydzić. Jak można promować tak gó...aną rzecz - świątynie rozrywki pijaństwa i drobnej przestępczości.

      Lepiej byście zaczęli promować bohemę kulturalną skupioną wokół Synagogi pod Białym Bocianem, która robi wiele dla przywrócenia żydowskiego charakteru dawnej dzielnicy żydowskiej Breslau.
      • Gość: kris Re: Plwam na to !!! IP: *.dynamic.chello.pl 08.07.11, 18:13
        Plwam? Przetlumacz to na nasze. To jakiś skrót myslowy rodem spod Białego Bociana?
        • kalam07 Re: Plwam na to !!! 08.07.11, 23:02
          Otwórz słownik stadionowy półgłówku.
      • pazza.eu Re: Plwam na to !!! 18.07.11, 10:29
        :o .... o kurczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: TONY Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.uni-truck.com.pl 12.07.11, 16:50
      Z wiarygodnych źródeł wiem, że walka kliczko-adamek we Wrocławiu nie odbędzie się.
      • map4 Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st 12.07.11, 17:12
        Gość portalu: TONY napisał(a):

        > Z wiarygodnych źródeł wiem, że walka kliczko-adamek we Wrocławiu nie odbędzie s
        > ię.

        ... bo ?

        Pogoda ? Któryś nabawił się kontuzji ? Towarzycho pożarło się o kasę ?
      • Gość: as Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.xdsl.centertel.pl 12.07.11, 17:17
        Gość portalu: TONY napisał(a):

        > Z wiarygodnych źródeł wiem, że walka kliczko-adamek we Wrocławiu nie odbędzie s
        > ię.

        Twój sąsiad, emeryt jest wiarygodnym źródłem?
      • zusto129 Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st 13.07.11, 09:15
        Gość portalu: TONY napisał(a):

        > Z wiarygodnych źródeł wiem, że walka kliczko-adamek we Wrocławiu nie odbędzie s
        > ię.

        marni dziennikarze zawsze piszą,,z wiarygodnych źródeł'' albo ,,od osoby blisko związanej z klubem,zawodnikiem itp''
    • mathol SMS od 7037 15.07.11, 12:23
      Dostąłem dziwny sms od numeru 7037.
      Proszą o wysłanie wr. tak, wr. może lub wr. nie - czy przyjde na stadion w sobotę.


      włascicel numeru : Avantis S.A., ul. Królewska 16, 00-103 Warszawa


      Czy to jest prawda? czy Gazeta prosi o sprawdzenie ile osób przyjdzie na stadion za 0,50 groszy?


      Prawdziwy, pierwszy sms przyszedl z numeru 2277
      • Gość: nowocześniak Re: SMS od 7037 IP: *.e-wro.net.pl 18.07.11, 11:07
        następny pytanie może być takie: "czy jesteś gejem?" , a potem...czy jesteś "aktywem" czy tylko "pasywem"? Jak 2 razy odpowiesz poprawnie, to dostaniesz grę na komórkę, najprawdopodobniej "snake" czyli wąż oraz hymn Unii Europejskiej lub tapete na komórke: I LOVE GW.
        • Gość: gość Re: SMS od 7037 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.11, 15:27
          a Ty nie masz już co pisać i piszesz cokolwiek aby tylko napisać. I jak zwykle na swoim poziomie :)
    • wroclaw2012.foto Grupa związana z akcją na nk.pl 19.07.11, 13:04
      Uczestników akcji zapraszam na grupę "Dziś na trawie, jutro na murawie" w portalu NK.pl nk.pl/#grupy/199058
      Członkowie grupy mogą wstawiać swoje zdjęcia związane z akcją.
    • wroclaw2012.foto Jak dojechać? 21.07.11, 09:10
      Przydałaby się informacja jak aktualnie można dojechać na stadion, gdzie zaparkować itp.
      Czy od ul. Legnickiej można dojść do stadionu? Czy można wjechać w al. Śląska?
      pozdrawiam
      • Gość: Łoś_bimbacz Jak dojechać? Tramwajem minus n/t IP: *.ip.netia.com.pl 21.07.11, 16:53
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka