pssz 27.06.11, 08:19 Czy to coś w rodzaju kolejnego terminu otwarcia? :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 1 z 2000 Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.06.11, 08:33 Super, bardzo się cieszę, że się udało! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wisienka A mnie to wisi IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.06.11, 14:25 A mnie to wisi Odpowiedz Link Zgłoś
macharras2 Re: A mnie to wisi 07.07.11, 17:48 To sobie pajacu utnij i nie będzie wisiało . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mnie też Re: A mnie to wisi IP: 94.42.104.* 08.07.11, 15:04 Brzydki ten stadion. To poszycie wygląda jak rusztowanie. Tu jest foto. Mamy kolejnego gargamela za kupę szmalu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magik Re: A mnie to wisi IP: *.klodzko.hypnet.pl 08.07.11, 15:56 23 lipca o godz. 13 trzeba omijać, czekając na lepsze towarzystwo niż czytelnicy tego szmatławca Odpowiedz Link Zgłoś
kwiss 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim stad... 27.06.11, 09:17 już odszukałam swój certyfikat :) do zobaczenia na stadionie :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lams Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.11, 09:26 No to gdzie są teraz te wiecznie lamentujące cioty, malkontenci, ci prorocy, którzy wieszczyli, że stadion we Wrocławiu nie powstanie? Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_ze_wsi Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st 27.06.11, 10:04 Ja myślę, że byłaby szansa wybudować jeszcze jeden. Po co? Ano właśnie, niepotrzebny byłby jak i ten pierwszy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podatnik Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.11, 10:39 Gość portalu: lams napisał(a): > No to gdzie są teraz te wiecznie lamentujące cioty, malkontenci, ci prorocy, kt > órzy wieszczyli, że stadion we Wrocławiu nie powstanie? Czy cena, jaką mamy do zapłacenia za ten stadion, też cię tak POdnieca? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: plutonowy Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.11, 12:58 To przecież tylko akcja propagandowa w stylu wczesnego Gierka :). Ciekawy jestem czy trawa bedzie też jak wtedy na zielono malowana przez dzielnych żołnierzy na straży macierzy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prorok Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.11, 13:04 Młodzieży nie idz na lep tandetnych akcji propagandowych POPiSu ,przydupasów Dudusia GW.na ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibolski Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.11, 14:32 Cioto, szukuj sie do spłącania tego gówna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.xdsl.centertel.pl 27.06.11, 17:47 nick odpowiedni do treści - dno Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łoś_bimbacz Zlot Lemingów&POżytecznych Idiotów:) IP: *.ip.netia.com.pl 27.06.11, 18:09 Rodzice dadzą kieszonkowe na bilet ( lub raczej brak biletu) do Tramwaju Minus:))? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx_77 Re: Zlot Lemingów&POżytecznych Idiotów:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.11, 20:55 Łosiu - a główka cię nie boli? Odpowiedz Link Zgłoś
koloko2 Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st 27.06.11, 09:57 Fantastycznie, już myślałem, ze gazeta zapomniała :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrocławianin Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: 156.17.44.* 27.06.11, 10:01 A po spotkaniu na stadionie wpadnijcie do Brochowa, na ul. Koreańską, albo zwiedźcie podwórka na ul. 3 Maja - może wtedy zejdziecie na ziemię i zobaczycie, jaki naprawdę jest Wrocław. Odpowiedz Link Zgłoś
oldshatterhand.pl Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st 27.06.11, 14:43 Gość portalu: wrocławianin napisał(a): > A po spotkaniu na stadionie wpadnijcie do Brochowa, na ul. Koreańską, albo zwie > dźcie podwórka na ul. 3 Maja - może wtedy zejdziecie na ziemię i zobaczycie, ja > ki naprawdę jest Wrocław. ================================== Tak zle jak na Yonkers w N.Y. napewno nie ma ... Odpowiedz Link Zgłoś
wari 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim stad... 27.06.11, 10:08 Żadnej murawy 23 lipca nie będzie, chyba, że "potiomkinowska". Tak jak i reszta stadionu. Jak mówią budowlańcy potrzeba jeszcze 3 miesięcy, a najlepiej pół roku. Teraz robią na cito, a za rok trzeba będzie poprawiać. Odpowiedz Link Zgłoś
typ71 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim stad... 27.06.11, 13:21 spoko ale dlaczego ten stadion jest szary? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.xdsl.centertel.pl 27.06.11, 14:12 twoje szare komórki są szare! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ryglak Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.messagelabs.net 27.06.11, 15:07 Wspaniale :) Ale czy stadnion nie mial byc gotowy na koniec czerwca 2011? Paranoja. Odpowiedz Link Zgłoś
map4 Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st 27.06.11, 15:11 Gość portalu: Ryglak napisał(a): > Wspaniale :) Ale czy stadnion nie mial byc gotowy na koniec czerwca 2011? Paran > oja. Zatem budowlańcy mają jeszcze całe cztery dni, aby skończyć obiekt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Student UK Drobna różnica IP: *.cs.nott.ac.uk 27.06.11, 15:52 Mówimy oczywiście o zwiedzaniu stadionu w stanie surowym zamkniętym, nie o gotowym stadionie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fatality Re: Drobna różnica IP: *.e-wro.net.pl 28.06.11, 23:44 stadion będzie piękny i trzy razy!! tańszy od narodowego i tańszy od Poznańskiego! więc przestańcie pier* i oczerniać Wrocław. zawistne cioty. Odpowiedz Link Zgłoś
ludendorf Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st 29.06.11, 21:59 W Krakowie opóźnienie to prawie 2 lata więc chyba nie jest tak źle Odpowiedz Link Zgłoś
krzysiek_lis 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim stad... 30.06.11, 19:39 Szkoda, że trochę niefortunna data. Pełnia wakacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MBP Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.robinson.cam.ac.uk 08.07.11, 13:09 No ja również uważam, że data została źle wybrana. Czekałam na te imprezę od dawna i nie będę mogła wziąć w niej udziału ;( Musiałam wyjechać i nie mam szans na powrót przed. A pewnie spora część osób wyjechała na upragnione wakacje. Pierwsze spotkanie miało miejsce w maju, czyli przed wakacjami, dlaczego teraz spotkanie jest w środku wakacji... Trochę nieładnie ze strony gazety. Może warto było poczekać, aż wakacje się skończą ;( Mimo tego życzę wszystkim niezapomnianych wrażeń. Bawcie się dobrze :) Pozdrawiam P. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: D&M Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.internetia.net.pl 15.07.11, 09:24 MBP, czy jest możliwość, żeby odebrać Twój certyfikat? pozdrawiam, M. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M. Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.wroclaw.vectranet.pl 08.07.11, 16:14 Zgadzam się w 100%, pewnie spora część ludzi ze względu na wakacje nie pojawi się na akcji. Szkoda, że tyle czekania na marne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M&D Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.internetia.net.pl 08.07.11, 16:47 Potrzebuję identyfikator dla syna, jeżeli ktoś ma wolny to proszę o info. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M&D Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.internetia.net.pl 08.07.11, 16:50 i jeszcze identyfikator dla żony...:) Odpowiedz Link Zgłoś
pit_sam_pras Nasi czytelnicy pierwsi zwiedzą wrocławski stadion 08.07.11, 15:45 sesemesa mam i ja. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtas71 Nasi czytelnicy pierwsi zwiedzą wrocławski stadion 08.07.11, 16:51 Akcję, którą zaczęliśmy trzy lata temu nazwaliśmy "Dziś na trawie, jutro na murawie" A pojutrze na bazarze. Odpowiedz Link Zgłoś
kalam07 Plwam na to !!! 08.07.11, 16:57 Jako czytelnik i to wieloletni GW, plwam na to gniazdo nietolerancji, homofobii gdzie faszystowscy prowodyrzy wykrzykują rasistowskie hasła. Redakcja powinna się wstydzić. Jak można promować tak gó...aną rzecz - świątynie rozrywki pijaństwa i drobnej przestępczości. Lepiej byście zaczęli promować bohemę kulturalną skupioną wokół Synagogi pod Białym Bocianem, która robi wiele dla przywrócenia żydowskiego charakteru dawnej dzielnicy żydowskiej Breslau. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris Re: Plwam na to !!! IP: *.dynamic.chello.pl 08.07.11, 18:13 Plwam? Przetlumacz to na nasze. To jakiś skrót myslowy rodem spod Białego Bociana? Odpowiedz Link Zgłoś
kalam07 Re: Plwam na to !!! 08.07.11, 23:02 Otwórz słownik stadionowy półgłówku. Odpowiedz Link Zgłoś
pazza.eu Re: Plwam na to !!! 18.07.11, 10:29 :o .... o kurczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TONY Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.uni-truck.com.pl 12.07.11, 16:50 Z wiarygodnych źródeł wiem, że walka kliczko-adamek we Wrocławiu nie odbędzie się. Odpowiedz Link Zgłoś
map4 Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st 12.07.11, 17:12 Gość portalu: TONY napisał(a): > Z wiarygodnych źródeł wiem, że walka kliczko-adamek we Wrocławiu nie odbędzie s > ię. ... bo ? Pogoda ? Któryś nabawił się kontuzji ? Towarzycho pożarło się o kasę ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st IP: *.xdsl.centertel.pl 12.07.11, 17:17 Gość portalu: TONY napisał(a): > Z wiarygodnych źródeł wiem, że walka kliczko-adamek we Wrocławiu nie odbędzie s > ię. Twój sąsiad, emeryt jest wiarygodnym źródłem? Odpowiedz Link Zgłoś
zusto129 Re: 23 lipca spotkamy się na nowym wrocławskim st 13.07.11, 09:15 Gość portalu: TONY napisał(a): > Z wiarygodnych źródeł wiem, że walka kliczko-adamek we Wrocławiu nie odbędzie s > ię. marni dziennikarze zawsze piszą,,z wiarygodnych źródeł'' albo ,,od osoby blisko związanej z klubem,zawodnikiem itp'' Odpowiedz Link Zgłoś
mathol SMS od 7037 15.07.11, 12:23 Dostąłem dziwny sms od numeru 7037. Proszą o wysłanie wr. tak, wr. może lub wr. nie - czy przyjde na stadion w sobotę. włascicel numeru : Avantis S.A., ul. Królewska 16, 00-103 Warszawa Czy to jest prawda? czy Gazeta prosi o sprawdzenie ile osób przyjdzie na stadion za 0,50 groszy? Prawdziwy, pierwszy sms przyszedl z numeru 2277 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nowocześniak Re: SMS od 7037 IP: *.e-wro.net.pl 18.07.11, 11:07 następny pytanie może być takie: "czy jesteś gejem?" , a potem...czy jesteś "aktywem" czy tylko "pasywem"? Jak 2 razy odpowiesz poprawnie, to dostaniesz grę na komórkę, najprawdopodobniej "snake" czyli wąż oraz hymn Unii Europejskiej lub tapete na komórke: I LOVE GW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: SMS od 7037 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.11, 15:27 a Ty nie masz już co pisać i piszesz cokolwiek aby tylko napisać. I jak zwykle na swoim poziomie :) Odpowiedz Link Zgłoś
wroclaw2012.foto Grupa związana z akcją na nk.pl 19.07.11, 13:04 Uczestników akcji zapraszam na grupę "Dziś na trawie, jutro na murawie" w portalu NK.pl nk.pl/#grupy/199058 Członkowie grupy mogą wstawiać swoje zdjęcia związane z akcją. Odpowiedz Link Zgłoś
wroclaw2012.foto Jak dojechać? 21.07.11, 09:10 Przydałaby się informacja jak aktualnie można dojechać na stadion, gdzie zaparkować itp. Czy od ul. Legnickiej można dojść do stadionu? Czy można wjechać w al. Śląska? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łoś_bimbacz Jak dojechać? Tramwajem minus n/t IP: *.ip.netia.com.pl 21.07.11, 16:53 Odpowiedz Link Zgłoś