erhapl 04.12.12, 11:58 Panie Błoński, proponuję dodać jeszcze pare krasnali (wizerunek) no i może jakiegoś jelonka. Będzie ślicznocudnie jak u pana na działce. Bo rozumiem, że herby już pan ma. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: posełpierdzistołek Jak przerypać kolejne podatki IP: 194.251.119.* 04.12.12, 12:28 Niech się Błoński zajmie szukaniem kasy na nowe autobusy a nie loga i herby. Bo jak narazie szuka jak przerypać kolejną kasę z podatków. Odpowiedz Link Zgłoś
5agnihotra nnoooooow końcu 04.12.12, 14:08 to zdecydowanie poprawi komfort życia we Wrocławiu. Mieszkańcy tego Panu nie zapomną. Jak dobrze, że ktoś w końcu zajął się istotnymi sprawami dla tego miasta ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrocławianin, Żądam wyświetlania portretu Dutkiewicza. Dookoła IP: *.city-connect.pl 04.12.12, 14:09 Ku przestrodze wrocławianom! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łoś_bimbacz portret Dutkiewicza, żeby kierowcy zwalniali... IP: *.internetia.net.pl 04.12.12, 17:18 emisja upiornych obrazków, w tym oblicza Sternika powoduje zmniejszenie PRędkości, bedzie działać dla AOW:) Odpowiedz Link Zgłoś
qwerfvcxzasd Na herby miasta i Śląska na membranie stadionu ... 04.12.12, 14:44 Brawo gazeta. Dobrze, ze zajeliscie sie tym niezwykle ważnym dla miszkańców tego upadającego miasta tematem. Odpowiedz Link Zgłoś
uniwr Ciekawe, że radny z klubu prezydenta. 04.12.12, 17:25 Nikt inny nie widzi czym żyją mieszkańcy Wrocławia i za czym tęsknią? Dumę trzeba podkreślać i patriotyzm, żłobki i remonty to strasznie nudne tematy, nikogo nie interesują! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: posełpierdzistołek Jaki szef tacy podwładni IP: *.static.korbank.pl 04.12.12, 17:35 Przyziemne sprawy nie dla nich od maszty przy stadionach, herby itp. Czekam kiedy zaproponuje aby kosmonauci z NASA zabrali w kosmos proporczyk z WKS. Wszak to pomysł na miarę radnego Błońskiego!!! Odpowiedz Link Zgłoś
laguna_wr herby ............ 05.12.12, 22:10 ....... a nikt z "zawodowców" nie wpadł na tak prosty i elementarny pomysł. W komentarzach kolejna grupa anonimowych mocarzy za klawiatury dokonuje porównania pomysłu z herbami do "być albo nie być" Wrocławia. Dla tych co sądzą, że Błoński zajmuje się tylko WKS-em zapraszam na Psie Pole - zobaczycie co się dzieje...... ps. stadion nie został chyba wybudowany dla Nysy Zgorzelec i to nie inne gminy będą spłacały stadion tylko Wrocław Odpowiedz Link Zgłoś
embriao Re: herby ............ 06.12.12, 03:30 laguna_wr napisał: > ....... a nikt z "zawodowców" nie wpadł na tak prosty i elementarny pomysł. W k > omentarzach kolejna grupa anonimowych mocarzy za klawiatury dokonuje porównania > pomysłu z herbami do "być albo nie być" Wrocławia. Dla tych co sądzą, że Błońs > ki zajmuje się tylko WKS-em zapraszam na Psie Pole - zobaczycie co się dzieje.. > .... > ps. stadion nie został chyba wybudowany dla Nysy Zgorzelec i to nie inne gminy > będą spłacały stadion tylko Wrocław No podobno tramwaj się buduje ;) www.wroclaw2011.pl/2012/12/klinika-psychiatryczna.html Odpowiedz Link Zgłoś