Dodaj do ulubionych

Na herby miasta i Śląska na membranie stadionu ...

04.12.12, 11:58
Panie Błoński, proponuję dodać jeszcze pare krasnali (wizerunek) no i może jakiegoś jelonka. Będzie ślicznocudnie jak u pana na działce. Bo rozumiem, że herby już pan ma.
Obserwuj wątek
    • Gość: posełpierdzistołek Jak przerypać kolejne podatki IP: 194.251.119.* 04.12.12, 12:28
      Niech się Błoński zajmie szukaniem kasy na nowe autobusy a nie loga i herby. Bo jak narazie szuka jak przerypać kolejną kasę z podatków.

    • 5agnihotra nnoooooow końcu 04.12.12, 14:08
      to zdecydowanie poprawi komfort życia we Wrocławiu.
      Mieszkańcy tego Panu nie zapomną.

      Jak dobrze, że ktoś w końcu zajął się istotnymi sprawami dla tego miasta !
    • Gość: wrocławianin, Żądam wyświetlania portretu Dutkiewicza. Dookoła IP: *.city-connect.pl 04.12.12, 14:09
      Ku przestrodze wrocławianom!
      • Gość: Łoś_bimbacz portret Dutkiewicza, żeby kierowcy zwalniali... IP: *.internetia.net.pl 04.12.12, 17:18
        emisja upiornych obrazków, w tym oblicza Sternika powoduje zmniejszenie PRędkości, bedzie działać dla AOW:)
    • qwerfvcxzasd Na herby miasta i Śląska na membranie stadionu ... 04.12.12, 14:44
      Brawo gazeta. Dobrze, ze zajeliscie sie tym niezwykle ważnym dla miszkańców tego upadającego miasta tematem.
    • uniwr Ciekawe, że radny z klubu prezydenta. 04.12.12, 17:25
      Nikt inny nie widzi czym żyją mieszkańcy Wrocławia i za czym tęsknią? Dumę trzeba podkreślać i patriotyzm, żłobki i remonty to strasznie nudne tematy, nikogo nie interesują!
      • Gość: posełpierdzistołek Jaki szef tacy podwładni IP: *.static.korbank.pl 04.12.12, 17:35
        Przyziemne sprawy nie dla nich od maszty przy stadionach, herby itp. Czekam kiedy zaproponuje aby kosmonauci z NASA zabrali w kosmos proporczyk z WKS. Wszak to pomysł na miarę radnego Błońskiego!!!
    • laguna_wr herby ............ 05.12.12, 22:10
      ....... a nikt z "zawodowców" nie wpadł na tak prosty i elementarny pomysł. W komentarzach kolejna grupa anonimowych mocarzy za klawiatury dokonuje porównania pomysłu z herbami do "być albo nie być" Wrocławia. Dla tych co sądzą, że Błoński zajmuje się tylko WKS-em zapraszam na Psie Pole - zobaczycie co się dzieje......
      ps. stadion nie został chyba wybudowany dla Nysy Zgorzelec i to nie inne gminy będą spłacały stadion tylko Wrocław
      • embriao Re: herby ............ 06.12.12, 03:30
        laguna_wr napisał:

        > ....... a nikt z "zawodowców" nie wpadł na tak prosty i elementarny pomysł. W k
        > omentarzach kolejna grupa anonimowych mocarzy za klawiatury dokonuje porównania
        > pomysłu z herbami do "być albo nie być" Wrocławia. Dla tych co sądzą, że Błońs
        > ki zajmuje się tylko WKS-em zapraszam na Psie Pole - zobaczycie co się dzieje..
        > ....
        > ps. stadion nie został chyba wybudowany dla Nysy Zgorzelec i to nie inne gminy
        > będą spłacały stadion tylko Wrocław

        No podobno tramwaj się buduje ;)
        www.wroclaw2011.pl/2012/12/klinika-psychiatryczna.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka