Gość: gość
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
20.10.04, 21:40
Tak, a teraz przez jakąś bandę totalnych kretynów nauczycielki pójdą za
kratki. Płaczmy nad tymi dziećmi, płaczmy dalej. Gdyby to chłopię teraz nie
zginęło, za kilka lat musielibyśmy płacić ogromne pieniądze za jego
resocjalizację. Niech każdy płaci sam za swój debilizm.