Dodaj do ulubionych

wypoczynek na wsi!1

IP: *.slupsk.cvx.ppp.tpnet.pl 14.11.04, 22:19
czy warto rozwijac agroturystyke , czyli wypoczynek na wsi . co o tym
myslicie? zrezygnowalem z prowadzenia firmy budowlanej i chce sie zajac
wlasnie agroturystyka po czesci juz zaczolem. www.goszen.vip.interia.pl
poradzcie czy warto . a moze ktos ma doswiadczenie w tej dziedzinie.
Obserwuj wątek
      • tomek854 Re: wypoczynek na wsi!1 14.11.04, 23:04
        Jak zaczoleś to chyba nii chce u Ciebie spędzać wakacji. Może jak byś zaczął od słownika ortograficznego to co innego :)

--
        orys _@/"

!!!ałicórwdo eis im akrutangyS !!!uknutaR
    • Gość: ms 120zł za 4 osoby!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.04, 23:14
      jezzzzuuuu!
      ja płacę za 2 czyste, słodkie pokoiki dla 4 osób nad morzem u przesympatycznych
      ludzi 50 zł za dobę
      i mam rybki, jajeczka od kurek, ogród, grile, jezioro i morze z wielka pusta
      plażą
      Musiałabym zejść z uma, żeby wpakowac sie w wioskę za taką kasę (to za 2
      tygodnie - 1680zł - a u moich gospodarzy - 700 zł)
      • zbyszekm2 Re: 120zł za 4 osoby!!! 15.11.04, 23:01
        witaj szkoda ze sie nie podpisalas. bardzo dziekuje za zainteresowanie. i
        opinie. ale raczej prosilem o podpowiedzi czy warto.
        twoja wypowiedz daje do myslenia ale tylko to z jakimi ludzmi przychodzi nie
        raz robic interesy.
        rownie dobrze mozesz kupic malucha po co lepsze alto, ile tu zaoszczedzisz!
        albo pewnie jesz tylko pasztetowa ani szynke bo tez mozna zaoszczedzisz 14
        zł /kg. bez urazy chce tylko wykazac ze mozesz nie miec do konca racji. my
        zbudowalismy wszystko w konkretnym celu, wydalismy konkretne pieniadze i nie sa
        to dwa pokoje ale 70 m2 powierzchni do dyspozycji , z kuchnia , lazienka i
        sypialna , z ciepla woda non stop, a nie dwa pokoiki. poza tym na te dwa domki
        mamy gosci . zastamnawiamy sie czy rozbudowywac dalej czy nie, dlatego nasz
        post byl skierowany do ludzi , ktorzy zajmuja sie podobnymi rzeczami. ale milo
        bylo poznac opinie innych osob. serdecznie pozdrawiam . zbyszek
        • Gość: ms przepraszam :-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 23:19
          rzeczywiście, pysknęłam tu jak patafian - niz gruszki ni z pietruszki
          przepraszam
          w zasadzie, to szanuję ludzi, któzy nie boją się inicjatywy
          A Kaszuby sa cudne :-)
          i spokój wiejski dużo cenniejszy, niz pseudowypoczynek w Rimmimimi (nie wiem
          jak to się pisze) we Włoszech, gdzie człek przy człeku na kamienistej plazy, po
          kapielisku pływają statki, a w hotelu na 7 piętrze gorąco i duszno
          Myslę, że agroturystyka ma przyszłość - bo miastowym ludziom marzy się spokój,
          zdrowe jedzenie itd. Wojaże zagraniczne nęcą młodzież, a rodziny z dziecmi,
          starsi ludzie - wolą wiejskie klimaty
          Pozdrowienia i powodzenia
          Małgorzata S.
          • Gość: miśka Re: przepraszam :-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.04, 08:54
            Plaże w Rimmini nie są kamieniste tylko piaszczyste.Mylisz chyba je z
            Chorwacją.A sądząc po tonie wypowiedzi faceta z Kaszub musi u niego być
            bardzo "sympatyczna" atmosfera.Typowa dla polskich włascicieli domostw
            wynajmujących pokoje.Płać i nie gadaj a jeszcze i obrazić człowieka przy okazji
            mogą.Nie lubię czuć się intruzem za własne pieniądze ,płacąc 100 zł za dobę bez
            wyżywienia chcę mieć komfort psychiczny a nie wysłuchiwać burczenia
            gospodarza.A wyśmiewanie się z potencjalnego klienta,że je pasztetową i jeździ
            maluchem jest po prostu wspaniałą reklamą.Tak trzymać !
        • zbyszekm2 Re: 120zł za 4 osoby!!! 17.11.04, 10:54
          droga miska . nie chodzsi mo obrażanie kogo kolwiek. ja jestem z gdanska
          przeprowadzilem sie na wies, bo bardo ja lubie, mam swoja wode, i chce stego
          kozystac, przyjezdz do mnie mnustwo przyjaciol. unas nikt nie ni czuje sie
          intruzem, bo to jest osobny domek. przyklad z pasztetowa mnial unoaczniac , ze
          nie ma skali porownawczej. jeden lubhi poloneza drugi audi itd. jesli Cie to
          urazilo to przepraszam. wyciagne z tego lekcje. Pozdrawiam zbyszek
          • Gość: miśka Re: 120zł za 4 osoby!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.04, 11:15
            Drogi Zbigniewie,jeżeli nie jesteś cudzoziemcem/wtedy twe błędy językowe można
            wybaczyć/spojrzyj czasami do słownika j. polskiego nim zaczniesz reklamować się
            na forum.Wystawiasz bardzo złe swiadectwo swej osobie
            słownictwem,porównaniami ,przenośniami.Mnie osobiście pasztetowa nie razi,jak
            jest dobra to też chętnie zjem dla urozmaicenia.W dzisiejszych czasach szynka
            to naprawdę nie jest żaden rarytas/no chyba,że prawdziwa parmeńska-
            uwielbiam/.Miłośnik siermiężnego wypoczynku na wsi niekoniecznie liczy na
            frykasy w wyżywieniu,moim zdaniem właśnie owa pasztetowa czy kaszanka tudzież
            smalec jest czymś oryginalnym.Jeszcze ziemniaki z zsiadłym mlekiem.A jeśli
            chodzi o warunki bytowe jakie prezentujesz w necie to jest po prostu podstawowy
            standart.Pokój z łóżkami jest w stylu schroniska na Chochołowskiej,tak więc nic
            nadzwyczajnego.W dzisiejszych czasach dobre dla emerytów-wędkarzy tudzież
            spragnionych prymitywizmu turystów z zachodu.I na tych stawiaj.
            • zbyszekm2 Re: 120zł za 4 osoby!!! 19.11.04, 13:00
              dzieki , z pisownia nie mem problemu, raczej, ale dziekuje slowa krytyki. nie
              wiem moze chodzi ci o ę,ą,ó. uczono mnie ze w necie nie pisze sie polskich
              znakow , moze jezt inaczej dlatego zapytam fachowca. z wyposazeniem masz racje
              do zdjecia wstawilismy co wtedy mnielismy, chodzilo o to zeby zrobic szybka
              strone. tera zto troche sie zmienilo. gosci mamy i nie nazekaja. jeszcze raz
              dzieki i pozdrawiam zbyszek.
              ps. mam obciety palec a trzy mam sztywne wiec zdarza mi sie naciskac po dwa
              klawisze a nieraz trzy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka