Gość: emenems
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
17.11.04, 00:24
taaaa, z roku na rok festiwal coraz mniejszy, coraz więcej koncertów dla dzieci, coraz więcej gwiazd
"nieznanych w Polsce", coraz więcej "gwiazd" znanych w okolicy i coraz częstsze "samozatrudnienie".