Forum   niepołomice

niepołomice

(97 wyników)
 • A gdzie jest kolej ? tak samo było z wieliczką, kolej była i sam sie zlikwidowała łącznie z pięknym mostem i dojazdem do kopalni soli ! Za CK monarchii pobudowano specjalnie kolej do Kocmyrzowa (wzgórza krzesławickie) i do Niepołomic aby pociagi pancerne mogły swoim ogniem wspierać linie obrony twierdzy kraków ! [b]nasypy i tory po kolei zostały ! [/b]
 • jak w tytule - poszukiwana przychodnia z lekarzem pierwszego kontaktu ale głównie to dobry pediatra w niepołomicach lub okolicach :)
 • Dzieńdobrywieczór. Za kilka dni czeka mnie dłuższa trasa, w trakcie której chciałbym skorzystać z dobrodziejstw nowego odcinka A4. Tylko nigdzie nie mogę znaleźć nowego odcinka na mapach. Tak więc pytanie- jak jadąc DK79 od strony Sandomierza wjechać na najnowszy odcinek A4, tak by ominąć przeciskania się przez Kraków? W lewo w Niepołomicach na DK75? Tak/nie? Co dalej, jeśli tak? Gdzie dokładnie znajduje się nowy węzeł i koniec nowego odcinka A4? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
 • Witam, Chciałam zrobić małe rozpoznanie rynku i zapytać, czy przydałby się klub malucha (opieka 5-10 godzin dziennie) dla dzieci od 6-8 miesiąca do 3 lat w Niepołomicach? Czy są osoby zainteresowane zapisaniem dziecka do takiego klubu (który po wejściu w życie nowej ustawy o formach opieki dla dzieci do lat 3 miałby prawo nazywać się prywatnym żłobkiem)? Pozdrawiam :-)
 • Na wiosnę zaczynamy budowę w Podłężu i jestem ciekawa jak się tam mieszka? Macie jakieś doświadczenia związane z przedszkolem i szkołą podstawową? Pozdrawiam
 • Na dziedzińcu Zamku w Niepołomicach k/ Krakowa. Może się skusicie:) Ja pewnie tak: Wystawa kwiatowa Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice oraz Fundacja Zamek Królewski w Niepołomicach mają zaszczyt zaprosić do udziału w XVI Ogólnopolskiej Wystawie Ogrodniczej Niepołomice 2009. Jak co roku, wystawa odbędzie się w pierwszych trzech dniach maja. Z wystawą połączony jest kiermasz na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Niepołomicach. Zachęcamy wystawców do skorzystania z możliwości zap...
 • nowa montownia w Niepołomicach.
 • Dziewczyny, kilka postow nizej jest wątek dojazdu z Niepołomic, a ja mam pytanie, do osób, które tam mieszkają, czy są zadowolone? plusy i minusy Niepołomic, bardzo proszę dziki agat
 • Witam, Zamierzam otworzyć sklep z bielizną w Niepołomicach. Taki "prawdziwy" z pełną rozmiarówką :) Z uwagi na to, że N-ce są małą miejscowością to zastanawiam się czy to dobry pomysł. Jednak z drugiej strony widzę potencjał w tym, że miejscowość się coraz bardziej rozwija. Staje się po woli sypialnią Krakowa. Sama zamieniłam Kraków na N-ce 8 lat temu :) Moje pytanie brzmi: co o tym myslićie ? Czy taki sklep jest potrzebny w N-cach ?
 • polecam niepołomice szczególnie, paniom na szpilkach, aby przeszły się po rynku wybrukowanym jakimiś głazami, bo tam zapewne zaparkują aby zatrzymać się w centrum, a wszystkim miłośnikom korków kupno w tym mieście działeczki budowlanej. korki czasem bywają niebanalne. wloką się produkty znakomitej firmy man. i jeszcze ta "infrastruktura" zamykana o dziwnych godzinach. w skali od 1 do 10, -2.
 • Co sądzicie o komunikacji między Krakowem a Niepołommicami, zwłaszcza o busach jadących przez Wieliczkę??
 • Czy któras z eMam orintuje się w jakości szkół podstawowych w Niepołomicach? Jest ich 3, którą wybrać?
 • Planuje w sobote pojechac z Krakowa do Niepołomic. Interesuje mnie głównie zamek. Jak tam dojechac autobusem MPK? Ostatni przystanek to "most". Daleko jest dalej na piechote?
 • witam, czy jest tu ktoś z Niepołomic? Czy możecie polecić jakiegoś dobrego pediatrę? Bardzo prosze o jakieś namiary :)
 • Może ktośtam z Was kiedyś nocował i może coś polecić? albo przed jakimś miejscem przestrzec? Dziekuje za posty. a

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się