Dodaj do ulubionych

ZAGINIONY CHŁOPIEC

17.11.04, 08:38
Wczoraj wieczorem w telegazenie TVP1 i TVP2 była informacja o tym, że na
Ołbinie zaginął 7-letni chłopczyk, że poszukują go policjanci z psami,
taksówkarze oraz kierowcy MPK. Nasza lokalna gazeta o tym nie wspomina. Czy
chlopczyk się odnalazł i szczęśliwie wrócił do domu?
Obserwuj wątek
    • Gość: gggggggg Re: nasza lokalna jak zawsze sie spaznia. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.04, 09:32
      Musi wpierw uzgodnic z centralna a to trwa!
    • im13 Re: ZAGINIONY CHŁOPIEC 17.11.04, 12:40
      Znalazł się późnym popołudniem/wczesnym wieczorkiem w galerii Dominikańskiej!
      Skubaniutki... A rodzice biedni spazmów dostawali.
      • szoppracz1 Re: ZAGINIONY CHŁOPIEC 17.11.04, 13:38
        Faktycznie, skubaniutki...
        • im13 Re: ZAGINIONY CHŁOPIEC 17.11.04, 15:35
          takie notki w prasie zawsze omawiam z moimi dziećmi (troszkę starsi od
          delikwenta, ale nie za wiele). I wiem, że nie przewidzę dziecięcych pomysłów.
          Wielu można przeciwdziałać rozmawiając jak najwięcej, ale śni mi się po nocach,
          że wpadną na coś i zrealizują bez zastanowienia. Mam tylko nadzieję, że bez
          szkody dla zdrowia i bezpieczeństwa, ale...
          Cóż, ważne, że turysta się znalazł:)
          powodzenia innym rodzicom życzę. :D
    • Gość: saschia Re: ZAGINIONY CHŁOPIEC IP: *.wroc.gazeta.pl 17.11.04, 15:28
      info o chłopcu jest w dzisiejszej lokalnej na trzeciej stronie. Może po prostu
      czytaj gazetę a nie oglądaj obrazki.
      • szoppracz1 Re: ZAGINIONY CHŁOPIEC 17.11.04, 16:12
        Tak się składa, że czytam wersję elektroniczną i takiej wiadomości rano nie
        znalazłam. A nie należę do osób oglądających wyłącznie obrazki...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka