szoppracz1
17.11.04, 08:38
Wczoraj wieczorem w telegazenie TVP1 i TVP2 była informacja o tym, że na
Ołbinie zaginął 7-letni chłopczyk, że poszukują go policjanci z psami,
taksówkarze oraz kierowcy MPK. Nasza lokalna gazeta o tym nie wspomina. Czy
chlopczyk się odnalazł i szczęśliwie wrócił do domu?