Gość: bestia
IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl
27.08.05, 16:38
miałem seks przedmałżeński (dużo), waliłem ostro kapucyna, używam środków
antykoncepcyjnych i chcę wziąc slub - ponoć tutaj łatwo znaleźć odpowiedniego
spowiednika, dawajcie! To nie jest prowokacja, tylko konkretne pytanie,
pozdrawiam:)