Dodaj do ulubionych

mega korek - prośba do L`ek i zielonych listków...

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.09.05, 23:32
przez to miasto nie da się przejechać - a L`ki pakują się w sam sierodek młynu

panowie instruktorzy - czego wy te ofiary uczycie ? Stania w korku !?!
jedźcie sobie gdzieś za miasto gdzie jest pełno równorzędnych a nie K. w sam sierodek miasta

to samo tyczy sie ofiar które potrzebują minuty aby wrzucić jedynke na zielonym !

Obserwuj wątek
    • wielki_czarownik W korku 30.09.05, 23:35
      W korku się nauczą ruszać z miejsca :)
      • Gość: edek Re: W korku IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.10.05, 00:20
        mam nadzieje że szybko się nauczą bo na razie to kiepsko im wychodzi :)

        • jola_wroc Re: W korku 01.10.05, 00:35
          bo ty odrazu byłeś mistrzem kierownicy....?
          • Gość: pepe Re: W korku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 00:45
            Ojoj Paniusia nie umie jezdzic i sie obrazila bo to o niej bylo.
            • spacerowicz82 Re: W korku 01.10.05, 00:49
              Oj Prostak nie ma lepszych argumentow, to sie broni atakiem.

              Niech sie ucza, im wiecej razy beda ruszac, tym szybciej beda ruszac.
              • toka95 Re: W korku 01.10.05, 08:22
                Z czałym szacunkiem, ale do nauki podstawowych umiejętności kierowcy - np.
                ruszania z miejsca - służy plac manewrowy. Podczas jazd na mieście powinno się
                doskonalić (nie uczyć) inne umiejętności.
    • Gość: kierowca Re: mega korek - prośba do L`ek i zielonych listk IP: *.orange.pl 01.10.05, 02:30
      Zapomniał wół jak cielęciem był...
      • Gość: jola Re: mega korek - prośba do L`ek i zielonych listk IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.10.05, 10:43
        plac manewrowy słuzy do uczenia się parkowania...a nie ruszania.
        I to nie było o mnie bo ja ruszać się nauczyłam w korkach właśnie...
        • Gość: tomek Re: mega korek - prośba do L`ek i zielonych listk IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 01.10.05, 10:52
          ale przed manewrem na takim placu trzeba ruszyc wiec..... :o)
          • Gość: an Re: mega korek - prośba do L`ek i zielonych listk IP: *.provider.pl / *.provider.pl 01.10.05, 11:20
            no jakby nie było L-ek to byś ruszył z kopyta w tych korkach...buhahaha
            jak się tak denerwujesz przesiądź się na tramwaj będzie mniejszy korek
          • jola_wroc Re: mega korek - prośba do L`ek i zielonych listk 01.10.05, 12:08
            ale na placu nie trzeba się spieszyć z ruszeniem, tak jak np na skrzyzowaniu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka