Gość: edek
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
30.09.05, 23:32
przez to miasto nie da się przejechać - a L`ki pakują się w sam sierodek młynu
panowie instruktorzy - czego wy te ofiary uczycie ? Stania w korku !?!
jedźcie sobie gdzieś za miasto gdzie jest pełno równorzędnych a nie K. w sam sierodek miasta
to samo tyczy sie ofiar które potrzebują minuty aby wrzucić jedynke na zielonym !