Dodaj do ulubionych

Stare Forum - wróć!!

15.12.05, 22:11
Dość mam wpisów o Żydach, GW i innym badziewiu. Jakie to piękne czasy były,
gdy "kłótnie" szły o prozaiczne, ale estetycznie super sprawy. Marshe, Jurki
i inne "gady", to była pełna kultura. A, dzisiaj ? Walenie po łbach i
słownictwo, niżej rynsztokowego
Obserwuj wątek
    • no.logo Re: Stare Forum - wróć!! 15.12.05, 22:38
      Stare forum w osobach marshy, brezly'ego, bonczka i parudziesięciu innych fajnych osób jest w mojej sygnaturce :-) Wpadnij!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka