mariolka.k
15.02.06, 11:21
Co tu pisać! Zima, która jak zwykle zjawia się miedzy grudniem i marcem ,
jest zjawiskiem ano/r/malnym.
Wiadomo, że wszystkie słuzby odpowiedzialne za usuwanie jej skutków,
wolałyby, gdyby opady śniegu i mrozy bywały w lipcu i sierpniu, bo wtedy
sprawa byłaby czysta / i drogi tez!/
A śmierć jednego człowieka na drodze?! To dla naszych decydentów tylko
minimalna zmiana w statystykach i to pewno na "plus" bo zaraz napisza, że w
analogicznym " czasie i miejscu" w latach ubiegłych zdarzyło sie wiecej
wypadków ze skutkami smiertelnymi! Wiec jest lepiej!!!
Plaudite, cives!